Şimdi Ara

Sevgilime hediye arıyorum :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
9.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kız arkadaşıma hediye arıyorum çok kararsızım daha doğrusu hiç bişey aklıma gelmiyor.hep klasik şeyler farklı bişey arıyorum.

yardımlarınızı bekliyorum.<

18 yasımdayım kız arkdasım da benım kadar...50-70 lira ayırabilrim.

neler tavsiye edersiniz tecrübeli abi ve ablalarımdan yardım istiyorum :)

• çok çok zamanım var diyosan güzel şeyler söyleyebilirim ama eğer zaman yok diyorsan en güzel hediye peluş. Ne kadar büyük o kadar etkili. 70 liraya bi 30 daha ekleyebilirsen 100 liraya iyi bişey alabilirsin. Ama ben diyeyim eğer ciddi düşünmüyorsan yada ilerisi olacak diye düşünmüyorsan alma derim. 100 lirayı çöpe at daha az üzülürsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

çok çok zamanım var diyosan güzel şeyler söyleyebilirim ama eğer zaman yok diyorsan en güzel hediye peluş. Ne kadar büyük o kadar etkili. 70 liraya bi 30 daha ekleyebilirsen 100 liraya iyi bişey alabilirsin. Ama ben diyeyim eğer ciddi düşünmüyorsan yada ilerisi olacak diye düşünmüyorsan alma derim. 100 lirayı çöpe at daha az üzülürsün
    bir sene sonra giden paralara ağlarken bulacaksın kendini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sulu Çor Kağan

bir sene sonra giden paralara ağlarken bulacaksın kendini.

Alıntıları Göster
    Bunlardan birini hediye edebilirsin
    http://www.hepsiburada.com/sihirli-ask-kupasi-love/productDetails.aspx?categoryid=1121731&productid=gaaltu3930#tablnk

http://www.hepsiburada.com/sihirli-ask-kupasi-big-love/productDetails.aspx?categoryid=1121731&productid=gaaltu3931#tablnk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35.5KsK35.5 -- 15 Aralık 2009; 16:19:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 35.5KsK35.5

http://www.hepsiburada.com/sihirli-ask-kupasi-love/productDetails.aspx?categoryid=1121731&productid=gaaltu3930#tablnk

http://www.hepsiburada.com/sihirli-ask-kupasi-big-love/productDetails.aspx?categoryid=1121731&productid=gaaltu3931#tablnk

Alıntıları Göster
    yok ağlamam yaa neden ağlayacağm :) bişey olmaz da...şimdi orasını karıştırmayalım gelecekte ne olacagı belli olmazda...hep klasik şeyler dedim bunlarda bana klasik geldi ama ilginiz için teşekkürler...sonunda peluşa kalcaz

• quote:

Orijinalden alıntı: S_ui_CasT

yok ağlamam yaa neden ağlayacağm :) bişey olmaz da...şimdi orasını karıştırmayalım gelecekte ne olacagı belli olmazda...hep klasik şeyler dedim bunlarda bana klasik geldi ama ilginiz için teşekkürler...sonunda peluşa kalcaz

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: GaMerFatih

Alıntıları Göster
    Kendin sweatshirt tasarla çıkmayan kalemlerle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Désolé

Kendin sweatshirt tasarla çıkmayan kalemlerle

Alıntıları Göster
    vaktim daraldı ya:)) siz ne alıodnz sevgililerinize
  • quote:

Alıntıları Göster
    Şu 1 sene sonra ayrılma muhabbeti yapanların hayatta paradan başka değer verdikleri bişey yok heralde.
    Ne demek ya çöpe at daha iyi falan.
    Sevgiliden bahsediyoruz,siz her çıktığınızla gelecek planı falan mı yapıyosunuz.Akışına bırakın biraz.

Neyse arkadaşım paranı 100 Liraya tamamla güzel bi kolye al işte.Gerçi kolye çok klasik.Peluşta öyledir.
    Ama yok ben farklı birşey istiyorum diyosan kızın zevkine göre bişey al.
    Yani ne bileyim kıyafet alacaksan tek başına alma,o da yanında olsun mesela.Yoksa sonra 1 kere giyip bi kenara atar

Heralde ilk kez alıyosun hediye.O yüzden çok şık bi kolye almanı tavsiye ediyorum.Ama baş harfi falan olmasın,daha şık şeyler var.
    Gerçi şu aralar Yusufçuk kolyesi moda ama bence ondan alma

• Geçen sene ben bir süpriz yapmıştım
    hediye almana filan gerek yok
    yapacağın tek şey bir foto mak.
    ve renkli dosyalar
    bu dosylaraın üstüne kendi adını sevgilinin adını ve geri kalan yere de seni çok seviyor
    bu renkli dosylara tek harf olacak şekilde yazıyorsun ve sevgilinin arkadaşlarına 1 doysa verip onları çekiyorsun sonrası malum
    doktor
    hemşire
    banka çalısanı
    dolmuş şöförü
    kasap artık kim varsa
    hepsıne rıcada bulun ve harfle resım ceksınler
    bunları topla ve bır album yap cd ye cek ve kız arkadasına hedıye et
    sonrası malum facebooka koy bak ozaman nasıl bir une kavuşuyorsun
    yapımış ve onaylanmıştır
  • quote:

Alıntıları Göster
    Öylesine bir hediyemi..

Teşekkürmü,özürmü..

Yılbaşımı...

Özel bir günmü...

ne bunuda söylersen iyi olur bence.

Peluşlu bir çiçek arajmanı yaptırabilirsin mesela :)

Orjinal ve hoş olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KUSCUM4283

Geçen sene ben bir süpriz yapmıştım
    ve renkli dosyalar
    bu dosylaraın üstüne kendi adını sevgilinin adını ve geri kalan yere de seni çok seviyor
    bu renkli dosylara tek harf olacak şekilde yazıyorsun ve sevgilinin arkadaşlarına 1 doysa verip onları çekiyorsun sonrası malum
    doktor
    hemşire
    banka çalısanı
    dolmuş şöförü
    kasap artık kim varsa
    yapımış ve onaylanmıştır

Hoş ama bu Nokia reklamından alıntı

• quote:

Orijinalden alıntı: 53

quote:

ve renkli dosyalar
    doktor
    hemşire
    banka çalısanı
    dolmuş şöförü
    kasap artık kim varsa
    yapımış ve onaylanmıştır

Hocam bende işe yaramıştı kendisi Almanyadaydı demekki bilmiyormuş
    Bu arada bende bilmiyordum nokıa reklamı olduğunu bir arkadaş tafsiye etmişti

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 53

quote:

ve renkli dosyalar
    doktor
    hemşire
    banka çalısanı
    dolmuş şöförü
    kasap artık kim varsa
    yapımış ve onaylanmıştır

Hocam bende işe yaramıştı kendisi Almanyadaydı demekki bilmiyormuş
    Bu arada bende bilmiyordum nokıa reklamı olduğunu bir arkadaş tafsiye etmişti

Alıntıları Göster
    KUSCUM4283, Fikir güzel.

Aslında bu tarz şeylere ihtiyacım var benim de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gianfresco

KUSCUM4283, Fikir güzel.

Aslında bu tarz şeylere ihtiyacım var benim de.

Alıntıları Göster
    KUSCUM4283,
    53 ikinizede çok teşekkürler...güzel şeyler yazmısınız...hele kuscum un baya yaratıcı değişik güzel bişey. 53 seninde ilk cumlen diğerlerine direk gitmiş...aynen paradan baska bişeye deger vermıyorlar...kolye yada kalite bi parfum alıcam galiba...o album olayıda cok güzel ama vaktim yok..dogum gununde yaparım artık...çok tşkkrler herkeze
  • quote:

KUSCUM4283,
    53 ikinizede çok teşekkürler...güzel şeyler yazmısınız...hele kuscum un baya yaratıcı değişik güzel bişey. 53 seninde ilk cumlen diğerlerine direk gitmiş...aynen paradan baska bişeye deger vermıyorlar...kolye yada kalite bi parfum alıcam galiba...o album olayıda cok güzel ama vaktim yok..dogum gununde yaparım artık...çok tşkkrler herkeze

Alıntıları Göster
    Ben takı falan alırdım https://www.avonturk.com//catinfo.asp?cid=38 buradan bakabilirsin.Öyle pahalı da değiller zaten

• quote:

Hiç Sevgilim Olmadı.
  • quote:

arkadaşlar bundan almam lazım yarına. istanbulda satan bi dükkan biliyo musunuz nerden alabilirim ??

• quote:

kız arkadaşıma hediye arıyorum çok kararsızım daha doğrusu hiç bişey aklıma gelmiyor.hep klasik şeyler farklı bişey arıyorum.

yardımlarınızı bekliyorum.<

18 yasımdayım kız arkdasım da benım kadar...50-70 lira ayırabilrim.

neler tavsiye edersiniz tecrübeli abi ve ablalarımdan yardım istiyorum :)

arkadasım, bilmiyorum geç mi kaldım cevaplamakta ama, bir tanıdıgım karakalem ya da yaglıboya portre çiziyor ve de mükemmel çiziyor, ünlü bir ressam. söyledigin giyat aralıgına göre de çiziyor, uygun çiziyor, normalde 100den aşağı çizmiyorlar, nette de araştırabilirsin.
    sadece çizdirmek istedigin fotografı gönderiyorsun, çerçeveli olarak karakalem şeklinde yolluyoruz adresine.
    bana ulaşmak istersen wouwwwww@live.com msn adresim. yardımcı olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: caqlayan

quote:

arkadaşlar bundan almam lazım yarına. istanbulda satan bi dükkan biliyo musunuz nerden alabilirim ??

Alıntıları Göster
    pofuduk köpekler var büyük böyle oyuncak gibi.pamuklu.onlardan al derim.hem çok pahalı değil hem çeşiti, boyutu fazla.Kedi, köpek, maymun vs.. onun hoşuna gidebilecek ve boyutunu seçebileceğin bir tercih.güzel bir hediye olabilirdenendi ve onaylandı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.