Şimdi Ara

SEVGİLİMDEN NASIL KURTULABİLİRİM?? ACİL YARDIMMM (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
0
Favori
8.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkisi bir olup durumdan haberdar olursa seni tost yaparlar aman dikkat et ellam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisinide bırak yazık etme çocuklara . Vallahi sizin gibi insanları gördükçe iğreniyorum . Bu gençlik ergenlik vs değil yazık yazık

• quote:

Orijinalden alıntı: Acemi_mühendis

İkisinide bırak yazık etme çocuklara . Vallahi sizin gibi insanları gördükçe iğreniyorum . Bu gençlik ergenlik vs değil yazık yazık

ya beni niye yargılıyorsun anlamıyorum zamanın varsa gel anlatayım hak vereceksin.

• fingirdekfare kullanıcısına yanıt

Yazdığın mesajı bir daha oku diyeceğim de senin kafanda biri kaç kez okursa okusun anlamayacaktır. Boşver sallama dediklerimi

• quote:

Yazdığın mesajı bir daha oku diyeceğim de senin kafanda biri kaç kez okursa okusun anlamayacaktır. Boşver sallama dediklerimi

yardımcı olmayacaksan yargılamayacaksın da ne diye gelip yorum yapıyorsun o zaman

• Aferim kız saglam konu patlatmisin
    Hocam kosa bi degerlendirme alabilirmiyim@Epsilon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fingirdekfare kullanıcısına yanıt

Sana mı soracağım nereye yorum yapıp yapmayacağımı .Fikrimi belirttim ister oku ister okuma. Çocuk seni fazla şımartmış .

• quote:

Sana mı soracağım nereye yorum yapıp yapmayacağımı .Fikrimi belirttim ister oku ister okuma. Çocuk seni fazla şımartmış .

bana soracaksın demedim zaten şımartmışsa şımarmış bundan sana ne

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Aferim kız saglam konu patlatmisin
    Hocam kosa bi degerlendirme alabilirmiyim@Epsilon

konuyu okumadım hocam malum 3 satır kuralım var

lakin patlamış konu patlamıştır tebrik ederim kendisini

• ‘Bir yerde 3-4 liraya çalışır’ cümlesini gördüğüm anda konu benim için kapandı. Bu safkan erkek cümlesidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

‘Bir yerde 3-4 liraya çalışır’ cümlesini gördüğüm anda konu benim için kapandı. Bu safkan erkek cümlesidir.

inanmamakta özgürsün ve özgürsünüz. Konuyu açıp fikir alıp gidecektim ama inadına kalıp kız olduğumu kanıtlayasım geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: fingirdekfare

inanmamakta özgürsün ve özgürsünüz. Konuyu açıp fikir alıp gidecektim ama inadına kalıp kız olduğumu kanıtlayasım geliyor

Alıntıları Göster

Burası fevri hareket edilecek bir forum değil. Yıkarlar burayı.

• Türbanlı olduğuna yemin edemem belki ama eminim diyebilirim.. asdadasd ayrıca bi kişinin mutsuzluğu üzerine mutluluk kurulmaz çok şey yapma yani o çocukla olsan bile sürmeyecek.. hani bu akdar hesabın kitabın sana anca köşeyi döndürür

• quote:

Orijinalden alıntı: vuvucutim58

Türbanlı olduğuna yemin edemem belki ama eminim diyebilirim.. asdadasd ayrıca bi kişinin mutsuzluğu üzerine mutluluk kurulmaz çok şey yapma yani o çocukla olsan bile sürmeyecek.. hani bu akdar hesabın kitabın sana anca köşeyi döndürür

konunun türbanla alakası ne?? türbanlı değilim ama senin islam düşmanı olduğun çok belli

• quote:

Orijinalden alıntı: fingirdekfare

konunun türbanla alakası ne?? türbanlı değilim ama senin islam düşmanı olduğun çok belli

Alıntıları Göster

yav belli kimin islam düşmanı olduğu:D Şu yaptığının bana islamdaki açıklamasını bi söyler misin ? senin gibi insanları Allah çevremizden uzak tutsun..

• sen de çok boş bi insansın karşındakini boş yere yargılama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kız olduğunu kanıtlamak istiyorsan nickini kağıda yazıp suratının burundan aşağısıyla birlikte foto çekip at

• Konuyu yazdığın yazı ile senin zaten ne tür bir kezban olduğun anlaşılmış , kendi düşen ağlamaz koçum

• konu csb ama ülke bu tür kezbanlardan geçilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir.ksk -- 22 Eylül 2020; 8:11:41 >
  • Konuya bakıyorum, açan kişinin üyelik tarihine bakıyorum, sonra dönüp diyorum ki bir ay içerisinde forumda neden bu kadar karşı cins türedi..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.