Şimdi Ara

SEVGİLİMDEN NASIL KURTULABİLİRİM?? ACİL YARDIMMM (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
0
Favori
8.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-14E016876

Neden trde evlenilmemelinin cevabısın

niye böyle düşünüyorsun

• fingirdekfare kullanıcısına yanıt
    Siz iyi kadınlardan birisiniz ozaman.Böyle Temiz kalpli olduktan sonra merak etmeyin illaki düzgün birini bulursunuz. (Yine söylüyorum her şeyi mükemmel aramayın.) Ciddi ilişkiler için diyorum bu arada. Yoksa takılmalık istediğiniz gibi bulabilirsiniz yani o konuda skala geniş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnandım ben

• quote:

Orijinalden alıntı: Viper_35

Siz iyi kadınlardan birisiniz ozaman.Böyle Temiz kalpli olduktan sonra merak etmeyin illaki düzgün birini bulursunuz. (Yine söylüyorum her şeyi mükemmel aramayın.) Ciddi ilişkiler için diyorum bu arada. Yoksa takılmalık istediğiniz gibi bulabilirsiniz yani o konuda skala geniş.

ben ilişkilerime sadece takılmak istediğim kişilerle başlasaydım inanın buraya konu açma ihtiyacı hissetmezdim

• Birinci ye Corona bulaştır. O komodayken 2. ye ver gitsin böylece sana baglanır.))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Tamam ozaman yukardaki dediğim coğu seyi yine diyorum (takılmalık olmayanları).

• quote:

Orijinalden alıntı: pilotaFerrari

"Sırf beni seviyor diye benimle olmasına izin veriyorum ne dersem yapıyor çok işime yarıyor"

Zalimsiniz kızlar..

bi zalimliğim yok benim

• quote:

Orijinalden alıntı: BlacK SeA StorM 61

4x4 bu zamanda zor bulursun olsun bir tahtası eksik olsun çok sey istiyorsun bu kafa yapısıyla zor ..

ben bulacağıma inanıyorum

Tek basına yaşa evlenme.

• YOK SON NOKTAYI KOYAYIM ABI BU FORUMDA PSİKOPATLAR ARTMIŞ BLOKLADIĞIMIZ KİŞİNİN DİREK KONUSUNU GÖRMESEK OLMAZ MI? SIKILDIM . HAYIR BİR DE MİLLET DAHA SALAK GİDİP YORUM YAZIYORLAR DIKKAT VERIOLAR YA CAĞİLLER SİZİ HALİNİZE BAKIN

• quote:

Orijinalden alıntı: melek12345

YOK SON NOKTAYI KOYAYIM ABI BU FORUMDA PSİKOPATLAR ARTMIŞ BLOKLADIĞIMIZ KİŞİNİN DİREK KONUSUNU GÖRMESEK OLMAZ MI? SIKILDIM . HAYIR BİR DE MİLLET DAHA SALAK GİDİP YORUM YAZIYORLAR DIKKAT VERIOLAR YA CAĞİLLER SİZİ HALİNİZE BAKIN

KONUMA YORUM YAZAN KİMSEYE SALAK DİYEMEZSİN. AYRICA SEN DE YORUM YAZARAK KENDİNİ SALAK YERİNE KOYDUN

• quote:

Orijinalden alıntı: melek12345

YOK SON NOKTAYI KOYAYIM ABI BU FORUMDA PSİKOPATLAR ARTMIŞ BLOKLADIĞIMIZ KİŞİNİN DİREK KONUSUNU GÖRMESEK OLMAZ MI? SIKILDIM . HAYIR BİR DE MİLLET DAHA SALAK GİDİP YORUM YAZIYORLAR DIKKAT VERIOLAR YA CAĞİLLER SİZİ HALİNİZE BAKIN

tabii siz anneleri tarafından sizlere emanet edilen cocukları her bakımdan yetersiz gördüğünüz bir kadının annelik etmesine şiddetle karsısınız ama

• Dr. Alfred Blalock kullanıcısına yanıt

2 kişi oldunuz bari cevap vereyim aptal durumuna düşmemek için vermek istemedim. Kendinize iyi bakın. bir sonraki yorum atacak veya atmayacak olanlar bu konuyu okuyanlar için de... <3

• gerçek yada degil orasını bilmem ama mantık yanlış erkekleri saf sanmayın artık onlarda sizin gibi düşünüyor işi gücü olsun bana yaslanmasın tarzında artık erkekler o saflığı bitirdiniz artık, yok öyle o çalışsın kazansın alsın ben gri eşofmanla evde takılıyım bitti o devir güzelim. ben mimarim sabah aksam is kovalicam mal sahibi olacam damdan düşen seni mala ortak edicem cık olmaz, beraber didinir yaparsınız o iş ayrı yoksa fuckbady den öteye gitmez o is.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 21 Eylül 2020; 20:51:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cidden o kadar klişe bir yazı olmuş ki ....

Eskiden burada zebaniler vardı üstünde düşünülüp yazılan yazılar vardı ve en önemlisi Harun abiler yoktu, simdi bir bakıyorum her yer Harun abi. Tamam trol konulara ihtiyacımız var gülmek için evet ama belli bir kalitenin üstünde olsun ve arada su zebaniyi kullanın be boşa duyar kasmasın millet.

• İleride beni yüzüstü bırakmayacak ??? Sana ne yapılsa haktır kusura bakma sen Hayatın boyunca da mutlu olmazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: cumur

gerçek yada degil orasını bilmem ama mantık yanlış erkekleri saf sanmayın artık onlarda sizin gibi düşünüyor işi gücü olsun bana yaslanmasın tarzında artık erkekler o saflığı bitirdiniz artık, yok öyle o çalışsın kazansın alsın ben gri eşofmanla evde takılıyım bitti o devir güzelim. ben mimarim sabah aksam is kovalicam mal sahibi olacam damdan düşen seni mala ortak edicem cık olmaz, beraber didinir yaparsınız o iş ayrı yoksa fuckbady den öteye gitmez o is.

ben çalışmayıp evde oturacağım demiyorum ki. Ben de çalışacağım. Diş hekimliği okuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonthor

Cidden o kadar klişe bir yazı olmuş ki ....

Eskiden burada zebaniler vardı üstünde düşünülüp yazılan yazılar vardı ve en önemlisi Harun abiler yoktu, simdi bir bakıyorum her yer Harun abi. Tamam trol konulara ihtiyacımız var gülmek için evet ama belli bir kalitenin üstünde olsun ve arada su zebaniyi kullanın be boşa duyar kasmasın millet.

at gerçekten ne abarttınız. Sanki ne anlattım. Olanı biteni doğruca anlattım fikir verin istedim ne boş beleş yermiş bu forum

• quote:

Orijinalden alıntı: The Cebelebettin

İleride beni yüzüstü bırakmayacak ??? Sana ne yapılsa haktır kusura bakma sen Hayatın boyunca da mutlu olmazsın

ben ömrüm boyunca mutlu olacağım ama sen değil

• Kendin ileride kaç kuruş kazanacaksında elin adamını beğenmiyorsun?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.