Şimdi Ara

SEVGİLİMDEN NASIL KURTULABİLİRİM?? ACİL YARDIMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
0
Favori
8.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yardım eder misiniz? SİZCE NE YAPMALIYIM?

Benim yaklaşık 3 yıldır bir cocukla birlikteliğim var. Lise son sınıfta tanıstık. Şu an ayrı üniversitelerde okuyoruz, cocuk beni cok seviyor. Geçen pandemiden önce lafın gelişi özledim dedim diye yaklaşık 10 saatlik yolu otobüsle cekti benim için. Bende ilk başlarda çok seviyordum ya da sevdiğimi sanıyordum bilmiyorum ama artık zamanla içimdeki sevgi azaldı neyse onu su ana kadar yanımda tutmamın sebebi de beni cok sevmesi ve onun bana sevgisine olan zaafım. Sırf beni seviyor diye benimle olmasına izin veriyorum ne dersem yapıyor çok işime yarıyor 

Ama benim aklımı kurcalayan okuduğu okulla bölümünün çöp olması. Ayrıca hiç girişken biri değil senelerce iş bulamayacağa benziyo bulsa bile max, bi yerde 3 4 liraya çalışır İleride evlensek bile beni maddi açıdan mutlu edeceğine inanmıyorum . 2 hafta önce de yok yere tartıstık ve 1 hafta konusmadık, o arada telegramda dolasırken bir cocukla tanıstım. O cocukta cok iyi birisi, ailesine cok bagli. Dinine de duskun, ileride beni yuzustu birakacak bir karaktere sahip degil. Zaten yazismalarindan da dedigine gore hic iliskisi olmamis, bu konularda cok toy. Cabucak kanacak birine benziyor. Ona bir iliskimin olmadığını söylemiştim, yazışmalarından bana ilgi duyduğunu da hissediyorum. Kurumsal bir firmada calısıyor, geleceği de parlak. Size de fikir danısmak istediğim şey ise su 1.cocuk bana ayak bağı olmadan nasıl ayrılabilirim ve 2.cocuğu kendime daha cok bağlayıp onunla ilişkim 1. çocuğun kulağına gitmeden nasıl birlikte olabilirim ? 1.cocugun bana olan asiri sevgisi yeni baslayacak olan iliskimi sekteye ugratmasindan korktugum icin buraya konu açma ihtiyaci hissettim. Lutfen yardim eder misiniz...

• Kız gayette haklı sırf iyi diye niye katlansın gençliğini embesilin tekine versin ki ?

Sevgilisi uyuz saf bişey büyük ihtimal bi mok olmaz o tiplerden ayrıl geç

Bende üni ilk sınıfta sınıfta sevgilisi olan kızla takılmıştım kız sen gerçek bir erkeksin diyip sevgilisinden ayrılıp bende sevgili olmaya çalıştı ama ona onla sevgili olmauacağımı fakbadi olabileceğimizi söledim dahada aşık oldu bana arada gelir hunharca sevişiriz

• Al iste kizlarin gercej yuzu bu iste, bide normalmis gibi gelmis buraya konu acmis. O ilk cocugun tek sucu seni sevmesi mi? Madem seviyorsun dizgunce ayril niye aldatıyorsun onu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam da harun reis böyle bir hikayeyi neden yazma gereksiniminde bulundun onu anlamadım. Hikaye fena değil bu arada tabi geliştirmen gereken kısımlar var ama. Neyse iyi forumlar Harun reis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ALDATTIĞIM FALAN YOK AYRILIP BAŞLAYACAĞIM İLİŞKİME YARGILA DİYE YAZMADIM  

• ne harunu ya ne demek istiyorsun. Ksnıt istiyosan pm ye gel

• quote:

Orijinalden alıntı: fingirdekfare

ne harunu ya ne demek istiyorsun. Ksnıt istiyosan pm ye gel

Tamam harun amca sakin. Forumda ki harun reise özel mesaj atacak kadar düşmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kız gayette haklı sırf iyi diye niye katlansın gençliğini embesilin tekine versin ki ?

Bende üni ilk sınıfta sınıfta sevgilisi olan kızla takılmıştım kız sen gerçek bir erkeksin diyip sevgilisinden ayrılıp bende sevgili olmaya çalıştı ama ona onla sevgili olmauacağımı fakbadi olabileceğimizi söledim dahada aşık oldu bana arada gelir hunharca sevişiriz

• https://www.youtube.com/watch?v=2JRq60R6kXU&feature=youtu.be

• Off midem bulandi su an, millet isin girgirinda ama bu olayin harunlukla bir alakasi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Sucuk_Ağacı

Kız gayette haklı sırf iyi diye niye katlansın gençliğini embesilin tekine versin ki ?

ya gerçekten teşekkür ederim ama bana fikir lazım nasıl ayrılabilirim. Ne kadar iyi biri olsa da başıma bela olacak ayrılınca. Lütfen konuyu öne çıkarır mısın fikre ihtiyacım var. Harun marun deyip duranlar var sinirlerim bozuldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Alfred Blalock

Off midem bulandi su an, millet isin girgirinda ama bu olayin harunlukla bir alakasi yok

yanlış bişey yaptığımı düşünmüyorum şahsen. çok hassas miden varmış senin de...

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalan Söylemeyen Adam

Tamam harun amca sakin. Forumda ki harun reise özel mesaj atacak kadar düşmedim.

Alıntıları Göster

inanman için ne yapayım??

• Al işte eski sevgilimin yürüyeceği birisi daha kaydolmuş foruma

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F7F33C856

Al işte eski sevgilimin yürüyeceği birisi daha kaydolmuş foruma

sen kız mısın???? lütfen fikir verir misinnn

• Hocam bu nasil konu sen olsan napardin@Kanatlandırmayan_Redbull

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1A1F3FD31

Bu mesaj silindi.

ya yeter ama altı üstü fikir vereceksen vereceksin vermiyorsan da yazma arkadaşım

• yaptığın şey öteki çocuktan ayrılmadan ötekini hazırlamak, bunun adı aldatmak.

• fingirdekfare kullanıcısına yanıt

Fikir veriririm eğer haysiyetsiz eski sevgilim sana mesaj attığında bana söylersen. Adı Ş harfi ile başlıyor tıp son sınıf.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.