Şimdi Ara

Sevgilimden Nasıl Ayrılırım..? (Yalan, Bahane)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
0
Favori
36.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni seven bir kız arkadaşım var, bende onu seviyorum ama ondan ayrılmak istiyorum. Ayrılmak istemiyorum ama ayrılmam lazım. Nedeni bana kalsın...
    Nasıl bir sebep bulmalıyım, hangi yola başvurmalımki onu kırmadan üzmeden ayrılalım.
    Aklıma yurtdışına çalışmaya, yerleşmeye gidiyorum yalanı geliyor. Ayrı şehirlerde olduğumuz için benim gidip gitmediğimi görmez ama ya bir süre gizli veya başka bir numaradan beni arar yada aratırsa.
    Lütfen bana yardımcı olun arkadaşlar...

• Ayrılmak istiyorum de ayrıl. . Yalan felen uydurursan ilerde kendine cok kızarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

Ayrılmak istiyorum de ayrıl. . Yalan felen uydurursan ilerde kendine cok kızarsın.
    nedeni söylesen.
    belki bir çözümü bulunur.

gerçi nedeni bilmediğim için bu öneri çok saçma olmuş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eärendil

nedeni söylesen.
    belki bir çözümü bulunur.

gerçi nedeni bilmediğim için bu öneri çok saçma olmuş olabilir.

Alıntıları Göster
    kıza kendi nedenini söyle. zaten mantıklı bir nedense ayrılmak için kız kabul eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chandler Bing

kıza kendi nedenini söyle. zaten mantıklı bir nedense ayrılmak için kız kabul eder.

Alıntıları Göster
    başkasını buldun demiii
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chandler Bing

Alıntıları Göster
    nedeni mezhep farklılığımı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sansar_Selim

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Sansar_Selim

• quote:

Orijinalden alıntı: İlteriş Kutluk Kağan

quote:

Orjinalden alıntı: Sansar_Selim

Alıntıları Göster
    başka bi kızla yakalan kıza zaten o ayrılır senden

• quote:

Orijinalden alıntı: labirent300a

başka bi kızla yakalan kıza zaten o ayrılır senden

Alıntıları Göster
    yapma yalan soylersen sonra kendinde çok üzüleceksin
    ve kızın bunu öğrendiğini düşün , hiç hoş olmaz
    gerçeği söylemeye çalış
    aynı şeyleri yaşadım ve bende yalan soyledim, üstelik kız arkadaşım aslını tahmin edip yüzüme soylemişti, hala effetmiyorum kendimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

yapma yalan soylersen sonra kendinde çok üzüleceksin
    ve kızın bunu öğrendiğini düşün , hiç hoş olmaz
    gerçeği söylemeye çalış
    aynı şeyleri yaşadım ve bende yalan soyledim, üstelik kız arkadaşım aslını tahmin edip yüzüme soylemişti, hala effetmiyorum kendimi

Alıntıları Göster
    Sebep başkasını bulma, mezhep farklılığı falan değil...
    Ayrı şehirlerdeyiz, ona yeteri kadar ilgi gösteremiyorum sevgisine layık olamıyorum. Onu bekletmek, umut vermek, beklentilerini karşılıksız boşa çıkarmak istemiyorum. Nedeni bu...
    Söyle işte bunları demeyin, zamanında mesafenin ne önemi var diyen bendim...

• Senden cocugum olsun istiyorum ama evlenmeyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wilusa

Ayrı şehirlerdeyiz, ona yeteri kadar ilgi gösteremiyorum sevgisine layık olamıyorum. Onu bekletmek, umut vermek, beklentilerini karşılıksız boşa çıkarmak istemiyorum. Nedeni bu...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Murat©

"Benim için ilişki sarılmak,öpmek,koklaşmak bunlar yoksa neden ilişkiye devam edeyim. seviyorum ama telefonla görüşmek falan gereksiz. her gün vazife gibi onla mı konuşacam. "

bu şekilde mi düşünüyorsun yoksa ?

kuzenim sevgilisi ile 2 sene aynı şehirde kaldı. sonrasında tam 6 yıl boyunca farklı şehirlerde yaşadılar. şimdi ise 3 yıllık evliler. karısı 2. kez hamile. sevdikten sonra mesafenin önemi olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: eärendil

quote:

"Benim için ilişki sarılmak,öpmek,koklaşmak bunlar yoksa neden ilişkiye devam edeyim. seviyorum ama telefonla görüşmek falan gereksiz. her gün vazife gibi onla mı konuşacam. "

bu şekilde mi düşünüyorsun yoksa ?

kuzenim sevgilisi ile 2 sene aynı şehirde kaldı. sonrasında tam 6 yıl boyunca farklı şehirlerde yaşadılar. şimdi ise 3 yıllık evliler. karısı 2. kez hamile. sevdikten sonra mesafenin önemi olmuyor.

Alıntıları Göster
    kız bikere kaptırdıysa çoğu söylediğin şeyi kabul etmeyecektir yada kabullenemeyecektir bu durumda senin yapman geren önce ilgisizleşmeye başlamak soğutmaya çalışmak arkasından kafa dinlemek istiyorum kafam dağınık bu aralar dersin olar biter (not: denendi tescillendi)

• quote:

Orijinalden alıntı: Wilusa

Alıntıları Göster
    quote:

bunları düşünüyorsan işin zor kardeş
    ayrılmazsan onu da kendini de çok üzersin
    ama gayret etmeden aşk olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yakari_

quote:

bunları düşünüyorsan işin zor kardeş
    ayrılmazsan onu da kendini de çok üzersin
    ama gayret etmeden aşk olmuyor

Alıntıları Göster
    Ben başımdan def etmek istiyodum dedim yurt dışınca çıktım bitti:) seninki gibi benimkide başka şehirde idi :) saladım anlıyacağın

• quote:

Orijinalden alıntı: PoISoN

Ben başımdan def etmek istiyodum dedim yurt dışınca çıktım bitti:) seninki gibi benimkide başka şehirde idi :) saladım anlıyacağın

Alıntıları Göster
    deki bugün Allah için ne yaptın de oda büyük ihtimal bişey yapmadım dicektir sonra kusura bakma ayrılmam lazım de hehe tamam kötü bir espriydi bir yerde okumuştum ,yoo aslında güzel
    ya aşk olursa önceden olur bence ilk başlarda filan olmadıysa sonrada olmaz bende böyledir.birini zorla sevmeye çalışma aşık olduğun kişi zaten herşeyiyle seversin.git dürüstçe söyle başka biri var de kusura bakma de.üzülür ama en azından arkandan kötü konuşmaz

• klasik:sorun sende değil bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan*

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Evet bi gerçek var arada mesafe olunca "göz den uzak olan gönülden de uzak olur" deyimi tescillenmiş oluyo...

Açıkcası uzun süre görüşilemeyince ilişkiler yürümüo ya kız ya da erkek son noktayı koyuyo...

Çünkü bnde aynısını yaptım...

• quote:

Orijinalden alıntı: MoordzieK

Evet bi gerçek var arada mesafe olunca "göz den uzak olan gönülden de uzak olur" deyimi tescillenmiş oluyo...

Açıkcası uzun süre görüşilemeyince ilişkiler yürümüo ya kız ya da erkek son noktayı koyuyo...

Çünkü bnde aynısını yaptım...

Alıntıları Göster
    Hemcinsine aşık olduğunu söyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Hemcinsine aşık olduğunu söyle.

Alıntıları Göster
    Çığalıaın lan dünyamdan de
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.