Şimdi Ara

Sevgilimden Ayrıldım.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
2
Favori
4.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Afacan Dennis

manuellaya hoşgedin

Şunu demeseniz olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: spader

quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

müzik dinleme
    yanlız kalma,sosyalleş
    başka bir kızla beraber olma(unutana kadar)
    öğrenciysen derslerine yoğunlaş,çalışıyorsan işine işsizsen meşgale bul

tamamen unutturmasada acıyı azaltır

Müzik yapan birisi olarak müzik dinlememek pek mümkün değil hocam

İşte pek sosyal biriside değilim. En büyük kaybım da bu zaten. Açıkcası onunla çıkmaya başladıktan sonra ben biraz sosyalleştim. Şuan da arkadaşlarımla dolaşır gezerim ama haftada bir yada iki kere nadiren. Bu durum da kötü..

slow yani ağlamalı özlemeli şarkılar dinleme

evde takılıp slow müzikler dinleyip kendini alkole verip unutmaya çalışanlar var birde

• quote:

quote:

quote:

müzik dinleme
    yanlız kalma,sosyalleş
    başka bir kızla beraber olma(unutana kadar)
    öğrenciysen derslerine yoğunlaş,çalışıyorsan işine işsizsen meşgale bul

tamamen unutturmasada acıyı azaltır

Müzik yapan birisi olarak müzik dinlememek pek mümkün değil hocam

İşte pek sosyal biriside değilim. En büyük kaybım da bu zaten. Açıkcası onunla çıkmaya başladıktan sonra ben biraz sosyalleştim. Şuan da arkadaşlarımla dolaşır gezerim ama haftada bir yada iki kere nadiren. Bu durum da kötü..

slow yani ağlamalı özlemeli şarkılar dinleme

evde takılıp slow müzikler dinleyip kendini alkole verip unutmaya çalışanlar var birde

Haha :) Yok hocam o tiplerden değilim çok şükür. Paylaştığım müziği dinlersen anlarsın biraz hangi ruh halinde olmak istediğimi :) Ama biliyorum illlaki o dediğiniz de olur. En azından evde olmasada arkadaşlarla gidip bi geceliğine alkol almak

• Kiz iyi etmis bilader sana.
    Seni dinleyip adam yerine koyan bi kkz bulabilme firsati vermis.
    Kiz seni sallamadikca onun hatalarini gornezden gelerek iliskiye devam edip kucuk dusurmussun kendini.
    Sahi, seni adam yerine bile koymayan bi kizi sevip, senden ayrildi diye uzuluyormusun ciddi ciddi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şeriat Sucuğu

Kiz iyi etmis bilader sana.
    Kiz seni sallamadikca onun hatalarini gornezden gelerek iliskiye devam edip kucuk dusurmussun kendini.
    Sahi, seni adam yerine bile koymayan bi kizi sevip, senden ayrildi diye uzuluyormusun ciddi ciddi?

Görmezden gelerek değil. Yaptıklarının karşılığını aldı ve de o yüzden bitti hepsi bu. Evet birkez hata yaptım ama beni adam yerine falan koymadığı yok. O onun problemi tek benimle öyle değil. Sadece başlarda bu kadar değildi ama ilişki ilerledikçe artık benimsendiğindenmidir beni bilmiyorum daha da fazlalaştı yaptığı olumsuz davranışlar ve de ayrıldık hepsi bu.
  • quote:

quote:

Görmezden gelerek değil. Yaptıklarının karşılığını aldı ve de o yüzden bitti hepsi bu. Evet birkez hata yaptım ama beni adam yerine falan koymadığı yok. O onun problemi tek benimle öyle değil. Sadece başlarda bu kadar değildi ama ilişki ilerledikçe artık benimsendiğindenmidir beni bilmiyorum daha da fazlalaştı yaptığı olumsuz davranışlar ve de ayrıldık hepsi bu.

Sağlık olsun bilader sktr et bosver desem de elinde olmadan uzeceksin kendini.
    Belkk senin icin hayirli olan budur.

Kendimi ornek vereuim sana bende ayni binadan 3.5 yil ayni kiz ile iliski yasadim.
    Hayatimin merkeziydi deli gibi seviyodum bagliydim. Cok yanlisi oldu bana bi cogunda yanlisinin hakkini verip bi sure sonra affediyordum.
    ta ki benim yerime baska birini koyana kadar.
    ..spuya yapilmayacak muameleyi yaptim o buyuk yanlisindan sonra. Cagirdim.
    ktim, sovdum kovdum. 2 gun sonra bi daha cagirdim kosa kosa geldi ve bu soyledigkm her hafta en az bir kez tekrarlaniyordu.
    avm onunde tartaklayip bagira cagira sacindan tutup parka goturup milletin icinde rezil ettim kendisini.
    bi hafta sonra cagirdigimda gene geldi.
    bu her hafta en az bir kere yatagimdan kovulmalara 4-4.5 ay kadar dayanabildi. Umidini kesip hatasini kabullenip gitti bi baskasina.
    onunla birlikteykrn bile 8-10 kez yatti altima.
    hala araliklarla mesaj atmaga devam eder.
    ve ben hala bu kizla ayni binada yasiyorum.

Uzulmedim en ufak yanlis yapmadigim icin.
    o hatasinin ardindan tam bir yil gecti.
    tam bir yil sonra sozum kesildi bi baskasiyla 2 ay sonra nisanlanacagim ve icim cok rahat.
    iyi ki olmus diyorum.
    Bazi seyler yasanmasaydi ben o kizla evlenmek gibi bi hata yapacaktim.

Anladjm ki gidenin ardindan uzulmemek gerek bazen hareket cekmeli.
    Sen de fazla uzme kendini guzel kardesim.
    hayirlisi olsun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Software Developer

sebep ney hocam,geçmiş olsun. ilk günler unutamazsın ama kendine bir uğraş bul,boş vakitlerini değerlendir sürekli.arkadaşlarınla bol bol vakit geçirmeni öneririm.

Sebep onun inat ettiği ve bana zıt gittiği konularda benim sinirlerime hakim olamayıp istemeden kötü davranmam . Ama psikolojim bozuldu yemin ederim herşeye bir trip çocuk gibiydi ya. Bir işim de yokki kafa dağıtıyim bekliyoruz üniversiteyi daha. Bu gidişle biraz zor olucak gibi gerçekten..

Sebep sanki bizim ilişkiyi anlatıyor.Hayatta sinirime sahip olamıyorum bugün hayata mükemmel uyanıyorum aradan 1 saat geçsin bir tartışma bütün herşey alt üst yanımda olsa bi kaşık suda boğacam o safaya geliyorum.

• quote:

quote:

quote:

Sağlık olsun bilader sktr et bosver desem de elinde olmadan uzeceksin kendini.
    Belkk senin icin hayirli olan budur.

Kendimi ornek vereuim sana bende ayni binadan 3.5 yil ayni kiz ile iliski yasadim.
    Hayatimin merkeziydi deli gibi seviyodum bagliydim. Cok yanlisi oldu bana bi cogunda yanlisinin hakkini verip bi sure sonra affediyordum.
    ta ki benim yerime baska birini koyana kadar.
    ..spuya yapilmayacak muameleyi yaptim o buyuk yanlisindan sonra. Cagirdim.
    ktim, sovdum kovdum. 2 gun sonra bi daha cagirdim kosa kosa geldi ve bu soyledigkm her hafta en az bir kez tekrarlaniyordu.
    avm onunde tartaklayip bagira cagira sacindan tutup parka goturup milletin icinde rezil ettim kendisini.
    bi hafta sonra cagirdigimda gene geldi.
    bu her hafta en az bir kere yatagimdan kovulmalara 4-4.5 ay kadar dayanabildi. Umidini kesip hatasini kabullenip gitti bi baskasina.
    onunla birlikteykrn bile 8-10 kez yatti altima.
    hala araliklarla mesaj atmaga devam eder.
    ve ben hala bu kizla ayni binada yasiyorum.

Uzulmedim en ufak yanlis yapmadigim icin.
    o hatasinin ardindan tam bir yil gecti.
    tam bir yil sonra sozum kesildi bi baskasiyla 2 ay sonra nisanlanacagim ve icim cok rahat.
    iyi ki olmus diyorum.
    Bazi seyler yasanmasaydi ben o kizla evlenmek gibi bi hata yapacaktim.

Anladjm ki gidenin ardindan uzulmemek gerek bazen hareket cekmeli.
    Sen de fazla uzme kendini guzel kardesim.
    hayirlisi olsun.

Valla hocam tam olarak bilmiyorum durumu ama biraz fazla sert olmuş gibi dışardan görüldüğünde tabi. Ama gerçekten hakeden kısımda var etmeyende. Bilmiyorum ben şuan bi iletişimimizde yok zaten. Hayırlısı olsun başka diyecek birşey yok hocam sağol yorumun içinde. Gerçekten belkide hayırlısı olmuş oldu daha da iyisini çıkarıcak Allah karşımıza. Onunda gönlüne göre versin diycek bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ___ARnoLDO___

quote:

quote:

sebep ney hocam,geçmiş olsun. ilk günler unutamazsın ama kendine bir uğraş bul,boş vakitlerini değerlendir sürekli.arkadaşlarınla bol bol vakit geçirmeni öneririm.

Sebep onun inat ettiği ve bana zıt gittiği konularda benim sinirlerime hakim olamayıp istemeden kötü davranmam . Ama psikolojim bozuldu yemin ederim herşeye bir trip çocuk gibiydi ya. Bir işim de yokki kafa dağıtıyim bekliyoruz üniversiteyi daha. Bu gidişle biraz zor olucak gibi gerçekten..

Sebep sanki bizim ilişkiyi anlatıyor.Hayatta sinirime sahip olamıyorum bugün hayata mükemmel uyanıyorum aradan 1 saat geçsin bir tartışma bütün herşey alt üst yanımda olsa bi kaşık suda boğacam o safaya geliyorum.

Aynen öyle hocam. Dün gece ayrıldık ve sabah 9 dan akşam 6 ya kadar beraberdik birde gezdik spor falan yapmıştık. Ama işte bir olay oldu bir olay.. Zaten ne güzellik yapsan bir süre sonra sıradanlaşır, ama bir hata yaptın atıyorum hiç unutmazlar. Bu böyle..

•  Sevgilimden Ayrıldım..
  • Bence ilk olarak Müslüm Gürses ten hangimiz sevmedik şarkısını ezberleyene kadar dinle dinlerken şarkının aralarında kiza bas küfürü sonra onda olan ama senin geri plana attigin kötü hareketlerini tipini vs düşün sonra unutursun o kadar sevdiğin bi kizi pat diye unutmak o 1.5 yila ayip olur her sey sirayla

• quote:

Orijinalden alıntı: alicnouma

Bence ilk olarak Müslüm Gürses ten hangimiz sevmedik şarkısını ezberleyene kadar dinle dinlerken şarkının aralarında kiza bas küfürü sonra onda olan ama senin geri plana attigin kötü hareketlerini tipini vs düşün sonra unutursun o kadar sevdiğin bi kizi pat diye unutmak o 1.5 yila ayip olur her sey sirayla

pek sevemedim hocam ben o tarzları :)) Ama bi anda unutamam. İstesemde unutamam. Ki duygusal bi yapım var zaten benim kahretsin ki silip atamıyorum hayatımdan kolayca insanları. Bu kötü birşey. En azından bende kötü bir etki yaptı yeri geldiğinde.. Mantık bazen önde hareket etmeli.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alicnouma

Bence ilk olarak Müslüm Gürses ten hangimiz sevmedik şarkısını ezberleyene kadar dinle dinlerken şarkının aralarında kiza bas küfürü sonra onda olan ama senin geri plana attigin kötü hareketlerini tipini vs düşün sonra unutursun o kadar sevdiğin bi kizi pat diye unutmak o 1.5 yila ayip olur her sey sirayla

pek sevemedim hocam ben o tarzları :)) Ama bi anda unutamam. İstesemde unutamam. Ki duygusal bi yapım var zaten benim kahretsin ki silip atamıyorum hayatımdan kolayca insanları. Bu kötü birşey. En azından bende kötü bir etki yaptı yeri geldiğinde.. Mantık bazen önde hareket etmeli.

Bende sevmem normalda electro house benzeri şeyler dinlerim ama geçen oturduk raki masasina 3 saatte kac kere dinlediysem ezberledim. Normal kafayla dinlenicek şeyler degil zaten bu sarkilar. Ne yapacagina sen karar ama pat diye unutmayi denemek seni zorlar. Benden tavsiye cidden bi online oyuna basla LOL vs. Ben sevgilimden ayrilsam ilk yapacağım iş LOL a başlamak ve fotoğrafçılığa geri dönmek

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ___ARnoLDO___

quote:

quote:

Aynen öyle hocam. Dün gece ayrıldık ve sabah 9 dan akşam 6 ya kadar beraberdik birde gezdik spor falan yapmıştık. Ama işte bir olay oldu bir olay.. Zaten ne güzellik yapsan bir süre sonra sıradanlaşır, ama bir hata yaptın atıyorum hiç unutmazlar. Bu böyle..

Hay ağzını öpim yoksa aynı kızdanmı bahsediyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

Sevgilimden Ayrıldım..

quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

Sevgilimden Ayrıldım..

Sevgilimden Ayrıldım..

• Güzin abla olduk be mübarek.

Kız konusunda değil ama dil bilgisi kuralları konusunda yardımcı olabilir. "Ya da" ayrı yazılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEHET -- 7 Nisan 2013; 5:08:43 >
  • banada bir yardım eli uzatın benimki beni dinlemiyor izin vermediğim halde gezmelere gidiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _A_N_I_L_

banada bir yardım eli uzatın benimki beni dinlemiyor izin vermediğim halde gezmelere gidiyor..

Sözünü dinlemiyorsa bu da seni üzüyorsa ayrıl. Biraz katı olun arkadaslar bu konuda ya. Sizi üzüyorsa bırakın gitsin, hic birsey sizden degerli degil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FtnBttL

quote:

Orijinalden alıntı: _A_N_I_L_

banada bir yardım eli uzatın benimki beni dinlemiyor izin vermediğim halde gezmelere gidiyor..

Sözünü dinlemiyorsa bu da seni üzüyorsa ayrıl. Biraz katı olun arkadaslar bu konuda ya. Sizi üzüyorsa bırakın gitsin, hic birsey sizden degerli degil.

öyle diyorsun ama hem o hem ben çok seviyoruz birbirimizi ama yapacağımızdan geride kalmıyoruz :S beni bilsin benim olsun istiyorum ama o böyle yapıyor.Ayrılmayı ikimizde düşünmüyoruz bunu konuştuk sorunumuz yok ama vaziyette bu

• 3 gün önce 1,5 yıllık ilişkim bitti. Hem özlüyorum hem de bitmesi gerekti diye kendimi kandırıyorum. Onu düşünmeyi erteliyorum Böyle böyle unuturum artık.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.