Şimdi Ara

Sevgilim Oldu Çok Mutluyum :)))) [ AYRILDIK - 04.12.2019 ] [HAYATA DEVAM] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
548
Cevap
25
Favori
96.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
265 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hikayeni okudum, inan ben de senin kadar sevindim. Her satırını hem kelimesini okurken saflığının ve sevginin ne kadar gerçek olduğunu anladım. Senin gibi adamlar üzülmesin dostum iyi şanslar. Allah yolunuzu açık etsin...
  • Umarım güzel bir şekilde devam eder. Bir kaç hafta sonra 26 yaşında olacağım, ve daha flörtüm bile yok. Demek herkesin olmuyor. Hiç beklemediğin anda masalcıları da gelmesin boşa.
  • Hocam senin adına çok sevindim, boş konuşanları dikkate almamanı tavsiye ederim.

İlişkinin keyfine bak ama fazla umutlanma, her zaman bir adım sonrasını düşün, on adım sonrasını değil.
  • Sevgilisinin boyuna, saçına kadar yazmış. Evlenirse, yatak hikayesini de anlatır artık. İnsanlar ne hale gelmiş. Yazık.

Bir de asla bırakmam, hayatımın aşkını buldum demiş. Sen bu kafayla git, 2 ay sonra tekmeyi yediğinde görüşürüz :) Sen bir kızı hayatının merkezi yapmışsan, üstelik bu nişanlın bile değilse, senin daha çekeceğin çok çile var kardeş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Foley -- 23 Ocak 2019; 0:27:58 >
  • Helal sana.Ustte yazılanlara aldırma.Onlarin hepsi zamaninda tekmeyi yiyen ekipten.Hayat 3 günlük yaşa eğlen gez dolas keyfine bak.Insani onemseyen biri olunca gerçekten mutlu oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Allah hayirli etsin. Saf ve guzel bir ask icin her zaman denemeye deger. Insallah mutlu olursunuz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla kardesim adina sevindim hikayeyi mutlu okudum , soylenen kotu yorumlara kafani takma lakin biraz temkinli olman sana fayda saglayacaktir. Gez eglen deli gibi mutlu ol ama bukadar kaptirma bence

• Dostum hevesini kırmak istemem fakat ikide bir paranın lafını edip durmuşsun bence Hoş değil umarım sadece buraya yazıyorsundur ayrıca durumun da yoksa kızla Alman hesabı üzerine de anlaşın 🤭🤭🤭🤭🤭

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ergen konusu sandım, öyleymiş
  • Hemen hemen her erkek ilk ilişkisini ağır ağlatır. Çünkü acemidir ve hayatı toz pembe görür. Sonrasında gerçekleri görür ve özüne döner. Kimse anasının karnında profesyonel doğmadı. Bu sebeple, biz de bu acemi kardeşimize hayatın acı gerçeklerini anlatıyoruz.

Neyse, sen tekme yemediğin(!) betamsı hayatına devam et ;)
  • Konu 16 sayfa olmuş. 1. Sayfanın tamamını okudum alay edendenler, çok sürmez diyenler var. Bunlara aldırma . Mesajın birinde "hayatının merkezine koyma demiş" haklı bir mesaj katılıyorum. Herkes aşkı farklı tanımlayabilir. Kimi tutkuyla kimi sevgiyle karıştırır. Bana göre iki taraf içinde aşk geçici birşeydir. Belki klişe bi söz olacak. Aşk biter geri ne kalır? Sevgi ve saygı. Aşka takılı kalma, karşındakini gecmisini ve gelecegi ne olursa olsun sevmeye devam edebilecek misin? Aynen karşındaki kişide saygı duyup sevgiyle iliskinizi ayakta tutabilecek mi. Karsılıkli sevgi saygi var mı? Aşk heyecan çok güzel şeyler. Yazını okurken mutluğun banada sıçradı. Zevkle okudum. Hayatını birleştirmeyi düşünüyorsan biraz zamana yay. Yazında lüzumsuz detaylarda var. Sevglinin fiziksel özellikleri harcadığın paralar vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErdalTanyeri -- 23 Ocak 2019; 2:11:4 >
  • Ben de Eskişehirliyim hocam, okurken kendi başıma gelmiş kadar sevindim. Yaşadığınız hisleri biliyorum fakat bunu partnerinize ''daha önce ilk kez böyle hissediyorum'' tarzında dile getirmeyin. Siz gerçekten böyle hissetseniz bile bu cümle herkes tarafından kurulduğu için klişe bir yalan olarak algılanıyor ve o andan itibaren diğer erkeklerden farkınız kalmıyor. Umarım çok mutlu olursunuz, sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitolojiden Biri -- 23 Ocak 2019; 1:47:6 >
  • 1- Bu kadar heycan yapip nette paylastigina gore ilk sevgilin muhtemel. Hatta bakirsindir muhtemel heycanini buna veriyorum.

2- Hemen gaza gelip vazgecilmez triplerine girme, kendini nikah masasinda bulma ihtimalin cok yuksek. Ola ki evlenme durumunda baska hatunlarla tanistiginda gozunun onlara kayma ihtimalide yuksek.

3- Ahlaki ve kulturel yapiniz nedir bilemem ama evlilik disi cinsel deneyim yasarsan kizdan sogumaya baslaman muhtemel.

4- Bitti.

• Aşk güzel şey...
  • Bunlar iyi günlerimiz kıymetini bilin daha bunun kaprisli var mesaja geç cevap verdin diye küsmesi var 2 saat kızın konuşup ben hiç bir şey demiyorum sana demesi var tripler bahaneler ooo daha neler neler daha dur sen sen seçilmiş kurbansin dostum

• Öncellikle senin adına sevindim, mutluluğunuz daim olsun ama her şeyi burada açıklaman manasız geldi. Napalim biz sevgilinin saçını, gamzesini vs.

Bu arada Eskişehir'i ne kadar çok özlediğimi hatırladım, Allah'ın izniyle biz de gelecez hatunla birkaç günlüğüne Eskişehir'e.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anubisin_Ruhu

1- Bu kadar heycan yapip nette paylastigina gore ilk sevgilin muhtemel. Hatta bakirsindir muhtemel heycanini buna veriyorum.

2- Hemen gaza gelip vazgecilmez triplerine girme, kendini nikah masasinda bulma ihtimalin cok yuksek. Ola ki evlenme durumunda baska hatunlarla tanistiginda gozunun onlara kayma ihtimalide yuksek.

3- Ahlaki ve kulturel yapiniz nedir bilemem ama evlilik disi cinsel deneyim yasarsan kizdan sogumaya baslaman muhtemel.

4- Bitti.
    Toy delikanlıların karıştırdığı şey de budur zaten. Daha önce cinsel deneyimi olmayan toy delikanlılar, cinsel dürtü ve açlık ile aşkı, sevgiyi birbirine karıştırırlar. Oldu da sevgilileri oldu, cinsel deneyimden sonra kızdan soğurlar ve gözleri açılır.

Biz dileriz ki konuyu açan arkadaş hep mutlu olsun fakat dünya böyle bir yer değil. Önce acı gerçekleri öğrenecek, sonra mutlu olma yolunda ilerleyeceksin.

• Okurken yazıların ss'ini alasım geldi,Allah göstermesin ama olur da ayrılırsanız yenge hanıma göstermek ve bak seni böyle seviyordu en başından beri demek için.Allah mutlu mesut etsin ben de Eskişehirde öğrenciyim,yazdıklarını okurken söylediğin yerleri de gözümün önüne getirince güzel bi hikayeleştirme oldu Yalnız evlilik için acele etmemeni öneririm biraz fazla heyecanlı gibisin
  • Okurken yazıların ss'ini alasım geldi,Allah göstermesin ama olur da ayrılırsanız yenge hanıma göstermek ve bak seni böyle seviyordu en başından beri demek için.Allah mutlu mesut etsin ben de Eskişehirde öğrenciyim,yazdıklarını okurken söylediğin yerleri de gözümün önüne getirince güzel bi hikayeleştirme oldu Yalnız evlilik için acele etmemeni öneririm biraz fazla heyecanlı gibisin
  • Kardeşim Allah evlilikle, çoçuklarla sonlandırmayı nasip etsin :)
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.