Şimdi Ara

Sevgilim Oldu Çok Mutluyum :)))) [ AYRILDIK - 04.12.2019 ] [HAYATA DEVAM] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
548
Cevap
25
Favori
96.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
265 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiç unutmuyorum. Lise 3 te aynı konuyu açtım. Sonraki açtığım konu başlıkları ''Galiba benden soğuyor.'' . ''Bugün ayrılmak istediğini söyledi.''.''Tekrar barıştık.''.''İntihar etmek istiyorum.'' . Neyse şaka maka yıllarımı geçirdim böyle
  • 15 yaşındaki çocukların yaşadığı şeyi 26 yaşında yaşıyorsan dua et sonu evlilik olsun yoksa kafayı sıyıracaksın. ayrılık olursa hem kızı hem de işini kaybedeceksin.

• Gülerken sandalyeden düştüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Cheritto

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Hocam amma abartmışsın 11 yıl aşk acısı mı çekilir?

İster inan ister inanma burada da bir cok kişi neler yaşadığımı biliyor zaten ; )

Alıntıları Göster
    Hayır inanmadığım için demedim herkes farklı seviyede yaşar acıyı ama o kadar yıl da abartı olmuş yani. Az gayret etsen 2 3 yılda atlatırdın belki. Kimse için değmez onca yılı heba etmek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zıpırlık yaşlar yavaş yavaş geçmiş, oğlan istesede kız bırakmaz artık imzayı attırır. Hadi hayırlı olsun.
  • Kardeş ilişkiyi uzun tutmak istiyorsan heyacanını felan yen ipleri eline al . Sen şapşik o şapşik 1-2 ay sonra ilişki Bayar. İpler senin elinde olursa kız yönetilmeyi sever hosuna gider küçükde değilsiniz , ha demiyorum heycanını yitir diye ama kontrol altına al.

• Yarın anneme senden bahsettim dediğinde için cız etmeyecekse sıkıntı yok tabi.

• Aşık olduğu kıza aldığı çiçek için iki günlük yemek param hesabı yapan biri üstelik de çalışıyor. Hiç kızcağızın vaktini çalma, başlamadan bitirin

• düzgün bir adam düzgün bir kız. temelleri sağlam atılmış bir ilişki.

mutluluklar diyelim

• kızın aldatıp ayrıldığınız safhada benide çağır, sarabın benden

• Arayı sogutmadan nikahı kıy hemen 😅 170 boyunda, 50 kilo kıvırcık kumral kız kolay bulunmaz. Huyu da iyiyse bas nikahı

• adalarda köşe harabe var yalamanın karşısında orada baristayım gelin sahlep ikramım olsun :)
  • Çok geçmiş olsun kardeşim, Allah yardımcın olsun.
  • Sürekli aynı ortamda bulunmak karşı cinsten insanları birbirine yaklaştırır. İdare edilmeyecek kadar büyük bir sorun çıkmazsa da Allah bir yastıkta kocatsın hayırlısıyla.

Bir uyarı : bazen, hatta böyle liseli aşık gibi olduğunda çoğu zaman, ufacık sorunlar kafanda büyür ve saçma sapan sonuçlarla döner. Mümkünse bunu yapma. Arada mantıkla düşün. Her ufak sorun ileride büyür diye bir kural yok, bazıları ufak olarak kaybolur ve unutulur gider.

• quote:

.
    Ergen değiliz ben 26 kız 24 yaşında. Ailesi ile yasıyor. 2 kardeşler 1 kız kardesi var 17 yaşında.

Kizla ayni is yerinde çalışıyoruz. Kendisi insan kaynakları asistani olarak çalışıyor.

167-170 cm boyu var. 45-50 kilo arasi. Kumral ve kıvırcik saçlı. Kahverengi gozleri var. Iki yanağında da gamzesi var.

Kızın neden GBT'sini paylaşmadın? Her şeyi öğrenmeliyiz...
  • Hocam hayırlı olsun. Olumsuz yorumları anlayamadım insanlar ayrılmak için sevgili oluyorlar sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8C79990A

15 yaşındaki çocukların yaşadığı şeyi 26 yaşında yaşıyorsan dua et sonu evlilik olsun yoksa kafayı sıyıracaksın. ayrılık olursa hem kızı hem de işini kaybedeceksin.
    neden işini kaybediyor hocam
  • Sevindim lan mutluluklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN291

=) Biraz liseli hikayesi gibi başlamış ama 3-4 hafta sonra intihar konusu açma
    Evet oranlarımız açılmıştır

Aşkım sen ilksin der oran 1.05
    Kızın görüştüğü başka biri daha vardır oran 1.20
    Seni arkadaş olarak görüyorum der oran 1.30
    Bakire olmadiği için erkek tarafindan terkedilir oran 1.25
    Bugün ayrilmak istedigini söyledi oran 1.25
    Kız bunu aldatır oran 1.10
    Sonu evlilikle biter oran 3.30

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3042DE2E5 -- 22 Ocak 2019; 10:28:15 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.