Şimdi Ara

Sevgilim oldu ama konuşacak birşey bulamadım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
1.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün facebooktan teklif ettim bugun yanima kendi geldi .konusacak bisey bulamadim sap gibiydim resmen.
    Ne yapayim elim ayagim birbirine dolasti :)
    BANA Bİ AKİL VERİN LUTFEN.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunlar guzel duygular tadini cikar ilerde bi sussakda kafa dinlesem diyeceksin

• Mikail- kullanıcısına yanıt
    illa birşey konusman gerekmiyor konu varsa konus yoksa 'boş konuyor' izlenimi verme konusacak konu da ikinizin ortak zevkleri hobileriniz ne yapmak istediğiniz ilerisi icin hedefleriniz olabilir veya hadi bu haftasonu sinemaya gidelim gibi tekliflerle devam edebilirsin
  • 2-3 kere daha buluşun, gittikçe alışırsınız. rahat ol. bunu çok sık duyarsın ama gerçekten rahat ol, konuşacak bir şey bulamamanın sebebi konuşacak bir konu araman düşünmen
  • Çok teşekkürler ama onun yaninda elim ayagim kitleniyor bir desigik oluyorm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mikail-

Çok teşekkürler ama onun yaninda elim ayagim kitleniyor bir desigik oluyorm.

bende öyleydim sonradan açılıyo insan içinden ne geliyosa söyle çok kitlenirsen bir yerlere götür cafe tarzı. konuşmadan yapılabilecek çok şey var
  • bi sinemaya gotur yada bowling hiç bilmesende buz pateni falan aktivite tercih sebebidir konusalacak konu cıkar ama caktırmadan yenil karsılıklı spor varsa fark yeme kızada belli etme konu cıkar hem daha sonra rovans istiyorum falan daha rahat alırsın ikinci randevuyu cafeye gidersen istediği bi tarz yere gotur ne bileyim entelse satranc oynanan tarzı olabilir eglensin yeter ki zevk alsın yada bilmediği birsey ogret hevesliyse goturup kahveye okey ogret demiom ama ne bileim gene erkek tavlası bilio musun :D en olmadı onun sana ogreteceği birsey iste egosunu tatmin et bilinc altında tekrarını istesin orneğin kalabalık bi caddede cafe ye gotureceğine deniz gol kenarı vs olabilir dikkat et bu konulara ufak ama detaylı konulardır nede olsa genlerde magara insanı var yeşillik yada mavi gormek ister dogal olarak...
  • quote:

Çok teşekkürler ama onun yaninda elim ayagim kitleniyor bir desigik oluyorm.

bu konularda yenisindir adrenalin salgılıyosundur sacmalıyosundur nefesin daralıyordur aşk sanma he aşk deil bu amatörlükten kaynaklanan adrenalin zamanla açılcaksındır o yüzden biraz rahat olmaya çalış
  • Merak ettim bende up
  • quote:

Orijinalden alıntı: visivo

Bunlar guzel duygular tadini cikar ilerde bi sussakda kafa dinlesem diyeceksin

+11111
  • Bugün konuşacaktık utancımdan olmadı :( Hastalandım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mikail- -- 23 Ekim 2013; 15:26:04 >
  • quote:

Bugün konuşacaktık utancımdan olmadı :( Hastalandım dedim.

Neyinden utaniyorsun kardesim rahat ol biraz havadan sudan konus iste zamanla muhabbet gelisir zaten ben kiz arkadasimla ilk zamanlar 1,2 dakika konusurdum sonlari 4,5 saate cikti bazen konusacak konu kalmazdi 15 dk susardik oylece sessizligi dinlerdik

• Nedir bu utanç. Ben birde utangacım derim
  • Böyle işin ta hıma ....

Olduğu kadar,olmadığı kader.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mikail- -- 23 Ekim 2013; 15:56:49 >
  • Olur öyle. Bikaç buluşma sonra rahatlayınca geçer. Muhabbetin dibine vurursunuz.

• Sanaldan teklif edip sanaldan ask yasarsan konusamaman normal.

Merak etme konusabilen birisi cikip kizi kapar

• quote:

Böyle işin ta hıma ....

Olduğu kadar,olmadığı kader.

Ne biçim söz la o
  • Çok hızlı başlamışsınız. Daha kızı tanımadan etmeden sevgilim dersen elin ayağına dolaşır, biraz normal arkadaş gibi takılın zaten gerisi kendiliğinden gelir..
  • İlk başlarda öyle sonrasına alışıyorsun zaten merak etme açılırsın
  • quote:

Dün facebooktan teklif ettim bugun yanima kendi geldi .konusacak bisey bulamadim sap gibiydim resmen.
    Ne yapayim elim ayagim birbirine dolasti :)
    BANA Bİ AKİL VERİN LUTFEN.

bak dostum kızın aklını al yeter. çok cool ol derler ya hani.bak bi taktik kalıbın varsa giy bi kot gömlek git kızın yanına elini at beline. arkadaşlarının ortasında 2 sn boyunca kızın dudaklarına yapış. şimdi yaniyiz olmaz diyceksin ama korkma kız sadece şaşıracak.sonra benim az işim var de uzaklaş. kız şöyle sınıfa gelcekrobot gibi o anı düşüncek sonra deli gibi aşık olcak. bi kere hiç alakam olmayan birine yapmıştım lisede. sonra kızla yattık en sonunda :D ama öperken hoca görmesin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.