Şimdi Ara

Sevgilim kanser oldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
1
Favori
5.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler iki gündür çok kötüyüm Sevgilim meme kanseri olmuş , o kadar hayalimiz vardı onunla , beyler dualarınızı esirgemeyin nolursunuz , üçüncü safhadaymış , ameliyat olacakmış %75 ölebilirmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ARTiZ_ -- 18 Haziran 2013; 18:46:48 >

• yaş?
  • Dostum çok üzüldüm kötü bir durum. Böyle bir durumda onun yanında olduğunu hissettir yanında ol destek ver. Dualarımız sizinle. Acil şifalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy5961

yaş?

Yaşla ne alakası var bunların , yaş 19
  • Allah acil Şifalar versin..
  • Onu yalnız bırakma sakın
  • benim teyzemde gögüs kanseriydi bir gögüsünü aldılar ardından 1 sene tedavi gördü suan durumu iyi allah acil sifalar versin terketmek gibi bir mallık sakın yapma
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurb3

benim teyzemde gögüs kanseriydi bir gögüsünü aldılar ardından 1 sene tedavi gördü suan durumu iyi allah acil sifalar versin terketmek gibi bir mallık sakın yapma

Hocam zaten çok seviyoruz birbirimizi , çok şey yaşadık , ve şu an bile sıkı sıkıya bağlıyız ,.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ARTiZ_

quote:

Orijinalden alıntı: onurb3

benim teyzemde gögüs kanseriydi bir gögüsünü aldılar ardından 1 sene tedavi gördü suan durumu iyi allah acil sifalar versin terketmek gibi bir mallık sakın yapma

Hocam zaten çok seviyoruz birbirimizi , çok şey yaşadık , ve şu an bile sıkı sıkıya bağlıyız ,.

allah ayırmasın hocam insallah bir an önce saglıgına kavusur

• allah yardımcınız olsun kardeşim
  • Dostum olur da şu son sene onun son senesi olursa. Lütfen yanlız bırakma zaten bırakmıyorsun deli gibi birbirinizi seviyorsunuz. Allah acil şifalar versin birlikte yenersiniz inşallah..
  • quote:

Beyler iki gündür çok kötüyüm Sevgilim meme kanseri olmuş , o kadar hayalimiz vardı onunla , beyler dualarınızı esirgemeyin nolursunuz , üçüncü safhadaymış , ameliyat olacakmış %75 ölebilirmiş

Yerinde olsam profil fotoğrafımı değiştirir bilgisayarı kapatır ve 7-24 ayrılmaksızın kız arkadaşımın yanında kalırdım. Allah acil şifalar versin kardeşim. Allah kimsenin başına vermesin böyle bir hastalık.

• Allah acil şifa versin dostum, gerçekten zor bi durum. Anneannemde meme kanserinden vefat etmişti. Ne olursa olsun umutsuzluğa düşmeyin, Allah tan ümit kesilmez. Derdi veren dermanını da veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WHISPERZ-

Dostum olur da şu son sene onun son senesi olursa. Lütfen yanlız bırakma zaten bırakmıyorsun deli gibi birbirinizi seviyorsunuz. Allah acil şifalar versin birlikte yenersiniz inşallah..

hocam iki ayda kurtulamazsa ölecekmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre 1903

quote:

Beyler iki gündür çok kötüyüm Sevgilim meme kanseri olmuş , o kadar hayalimiz vardı onunla , beyler dualarınızı esirgemeyin nolursunuz , üçüncü safhadaymış , ameliyat olacakmış %75 ölebilirmiş

Yerinde olsam profil fotoğrafımı değiştirir bilgisayarı kapatır ve 7-24 ayrılmaksızın kız arkadaşımın yanında kalırdım. Allah acil şifalar versin kardeşim. Allah kimsenin başına vermesin böyle bir hastalık.

Hocam yanında kalamıyorum ki , ailesi bir arada olmamızı istemiyor

• Meme kanserinden ölen duymadım.
  • Kardeşim ölüm Allah'ın emri de ciddi anlamda meme kanseriyle ilgili aşırı derecede aşamalar kaydedildi, derdi veren Allah dermanı da verir.
  • O ölmeyecek sende bu düşünceyi onun kafasına sokmalısın.Eğer onu yanlız bırakmaz ve mutlu edersen yenicektir emin ol.
    Onu mutlu et , hiçbir surette üzülmesine izin verme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

Sevgilim kanser oldu Sevgilim kanser oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• inş. en kısa zamanda kurtulur ne olursa olsun yanında olmaya bak
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.