Şimdi Ara

sevgilim beni yoluyor mu? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
6
Favori
5.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VIPERBOLD

seni kaz gibi yoluyor. Aksine seven birisi sevgilisini zor duruma sokmamak için elinden gelen herseyi yapar sende tam tersi olmuş.

hafif laf dokundurdum, çok kırılacaktı lafı toparladım. bu işler hassas.
  • malum soruya olumlu cevap gelince adına sevindim kardeşim. artık yolunuyor olsan bile karşılığını almış olursun :D

İşe ciddi tarafından bakarsak bu yolma olayı kişinin karakterine bağlıdır. onu tanıyan sen olduğuna göre aklındaki bu soruya en iyi cevabı sen bulacaksın. yukarda bi kaç arakdaş taktik vermiş. kredi kartı olayında ise harcamalarını daha ölçülü ve bilinçli yapması için uyarı niteliğinde tatlı sert konuş. fakat kesinlikle 1 kuruş dahi borcunu ödeme. zaten zamanla sana karşı tutumundaki değişikliklerden anlarsın kazın ayağını. bir de bu kredi kartı konusunu sürekli açmaya çalışıyor mu? yani kadınlar kafalarına taktıkları zaman konuları sürekli o konuya bağlamaya çalışırlar. en alakasız muhabbetler bile kredi borcuna dayanabilir. böyle bi durum var mı?
  • İşte bunlar hep para

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alakurt79 -- 9 Haziran 2013; 22:58:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyy@h

quote:

Orijinalden alıntı: Mr Xzibit

Emin olmadan kötü düşünme.

En iyisi oturup konuşmak.

Hoş bir dille konuşursan ya hatasını anlar mutlu olursunuz.
    Yada uyandığını anlar ayrılırsınız

bir şeyi eksik söyledim, arada oda hediye alır bana. ben fazlasıyla ilgimi sevgimi göstermek için zevkle alıyorum ama iş kredi kartı borcu muhabbetine dayanınca rahatsız oldum biraz.

sen devam et ama param yok de ne olcak kokusu çıkar kız belki sorunu açmak istemiş.
  •  sevgilim beni yoluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobra 2

malum soruya olumlu cevap gelince adına sevindim kardeşim. artık yolunuyor olsan bile karşılığını almış olursun :D

İşe ciddi tarafından bakarsak bu yolma olayı kişinin karakterine bağlıdır. onu tanıyan sen olduğuna göre aklındaki bu soruya en iyi cevabı sen bulacaksın. yukarda bi kaç arakdaş taktik vermiş. kredi kartı olayında ise harcamalarını daha ölçülü ve bilinçli yapması için uyarı niteliğinde tatlı sert konuş. fakat kesinlikle 1 kuruş dahi borcunu ödeme. zaten zamanla sana karşı tutumundaki değişikliklerden anlarsın kazın ayağını. bir de bu kredi kartı konusunu sürekli açmaya çalışıyor mu? yani kadınlar kafalarına taktıkları zaman konuları sürekli o konuya bağlamaya çalışırlar. en alakasız muhabbetler bile kredi borcuna dayanabilir. böyle bi durum var mı?

yok bir kez söyledi, baya şaşırdım ama baya borçlu. akışına bırakmak mantıklı olacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daenerys Targaryen

quote:

Orijinalden alıntı: swashbucker

quote:

Orijinalden alıntı: imperial crusader

konu sahibi hala sorumu cevap vermedin

kiz veriyor mu ?

bu nasil igrenc bir uslup ya ? sen kim oluyorsun da arkadasin ozelini israrla konuda ifsa ettirmeye calisiyorsun ? ihtimaller :
    - sapik olabilirsin
    - birkac kisinin gulmesini bekleyip ilgi cekme cabasi icindesin
    - harbiden gorgusuzsun

kusura bakma da kullandigin uslup cok cirkin kardes. tanimadigin adama veriyor mu veriyor mu denir mi. tamam sosyal ortam burasi ama birazcik ta saygi lutfen.

Burası tdkforum.com değil arkadaşım , bu forumda bundan çok daha özelini anlatır insanlar , ve bende yorumumu bu sorunun cevabına göre yapıcam mesela , beklemedeyim...

Birlikte oluyor musunuz demek çok mu zor ya da ilişkiye girdiniz mi demek ?

veriyor mu nedir abi ? Mal mı bu verecek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Daenerys Targaryen

quote:

quote:

konu sahibi hala sorumu cevap vermedin

kiz veriyor mu ?

bu nasil igrenc bir uslup ya ? sen kim oluyorsun da arkadasin ozelini israrla konuda ifsa ettirmeye calisiyorsun ? ihtimaller :
    - sapik olabilirsin
    - birkac kisinin gulmesini bekleyip ilgi cekme cabasi icindesin
    - harbiden gorgusuzsun

kusura bakma da kullandigin uslup cok cirkin kardes. tanimadigin adama veriyor mu veriyor mu denir mi. tamam sosyal ortam burasi ama birazcik ta saygi lutfen.

Burası tdkforum.com değil arkadaşım , bu forumda bundan çok daha özelini anlatır insanlar , ve bende yorumumu bu sorunun cevabına göre yapıcam mesela , beklemedeyim...

Birlikte oluyor musunuz demek çok mu zor ya da ilişkiye girdiniz mi demek ?

veriyor mu nedir abi ? Mal mı bu verecek.

ya konuşma farkları çok burada ben alıştım artık, herkesin tarzı farklı askerlik ortamı gibi görüyorum formu. herkesin tarzı yetişmesi zevki farklı. boşverin.
  • quote:

Sevdiğim kız sık sık aşkım şu parfümü gördüm çok harika, keşke alabilsem.
    Aşkım bugün bir çanta gördüm üstümdeki kıyafetimle çok uyumluydu ama bugünlerde sıkıntıdayım biraz alamadım malesef.
    Canım ayakkabım çok eski bugünlerde ayakkabı almam şart.
    Off çok sıkıntım var, kredi kartı borcum aşırı çok bir türlü kapatamıyorum, kimselere de diyemiyorum .........

Buna benzer şeyler söyleyen bir kız sizce beni kullanıyor mu, sevgisine yüzde yüz eminim, karşılıklı aşırı bağlıyız birbirimize. bu isteklerinin en başta bir kaçını yerine getirdim süprizler yaparak çok mutlu oldu.

Amaaaa iş kredi kartı muhabbetine gelince huylandım. sevgi konusunda şüphem yok gerçekten aşık.
    Fikir verin lütfen kırıcı olmadan laf atılabilir

Sen ölmüşsün ağlayanın yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

veriyormu?

• valla bizim buralarda tam tersi erkekler kızları yoluyor
  • run forest runnnn
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 6aysonrabidahadeğişicem

quote:

veriyormu?

can alıcı soru evetse bi ümit var ama hayırsa kullanıyor

veriyor. sizin dilde cevaplayayım, söyledim kaç kere yine sormuşsunuz. az önce tlf konuştum bir parfüm olayı vardı. sana hediye almasam olmaz mı illa almam mı lazım dedim gelen cevap : 'Inanmiyorum sana ya cok utandirdin,beni askimm senden istemedim ki sadece beğendiğimi söyledim :( '

valla sen bilirsin ilerde bişeyler düşünüyosan al ama durumuda söyle düşünmüyosan boşver alma
  • quote:

Orijinalden alıntı: kezbaneu

valla bizim buralarda tam tersi erkekler kızları yoluyor

aşkın içindeyken parayı pulu kimsenin gözü görmez.
  • Kizin adinedir kardes bas harfi A deme sakin

• "Erkek sevgilisine parayı harcamak zorundadır" anlayışında olanlar var maalesef.

Bir defasında yeni tanıştığım bir bayan ayakkabı bakacağını söyleyip beni ayakkabıcı dükkanına soktu daha ikinci buluşmada. Girdim ve alışverişiyle hiç ilgili olmadan uzaktan baktım ayakkabıları giyip çıkarıp denemesine. Aldı ve kendi ödedi hiç karışmadım. Orada bir "benim hediyem olsun" deyip ödesem iyice ayak dayar ve bu işin sonu gelmezdi.
  • Süre önemli, ne kadar oldu birliktesiniz?
  • Biz de sevdik ama ben hiçbir sevgilime kalkıp da ay su parfüm ay su çanta yok ayakkabı beğendim al tarzında imalarda bulunmadım bulunmam. Cok şükür anam babam var. O ne ya oyle. Oldu olacak elektrik su ne varsa sen ode. Ayıptır yahu.

• sevgi konusunda emin olma

• quote:

Sevdiğim kız sık sık aşkım şu parfümü gördüm çok harika, keşke alabilsem.
    Aşkım bugün bir çanta gördüm üstümdeki kıyafetimle çok uyumluydu ama bugünlerde sıkıntıdayım biraz alamadım malesef.
    Canım ayakkabım çok eski bugünlerde ayakkabı almam şart.
    Off çok sıkıntım var, kredi kartı borcum aşırı çok bir türlü kapatamıyorum, kimselere de diyemiyorum .........

Buna benzer şeyler söyleyen bir kız sizce beni kullanıyor mu, sevgisine yüzde yüz eminim, karşılıklı aşırı bağlıyız birbirimize. bu isteklerinin en başta bir kaçını yerine getirdim süprizler yaparak çok mutlu oldu.

Amaaaa iş kredi kartı muhabbetine gelince huylandım. sevgi konusunda şüphem yok gerçekten aşık.
    Fikir verin lütfen kırıcı olmadan laf atılabilir

İstersen dünyanın en zengin insanı ol sevgili dediğin mütevazi olmalı biraz, her ağzına geleni söylememeli bu şekilde.Kredi kartından evine haciz gelecek boyuttaysa bile bunu çat diye söylüyorsa yüzüne seni düşünmüyordur malesef ya da karakterinde sorun vardır o kadar..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.