Şimdi Ara

sevgilim beni yoluyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
6
Favori
5.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevdiğim kız sık sık aşkım şu parfümü gördüm çok harika, keşke alabilsem.
    Aşkım bugün bir çanta gördüm üstümdeki kıyafetimle çok uyumluydu ama bugünlerde sıkıntıdayım biraz alamadım malesef.
    Canım ayakkabım çok eski bugünlerde ayakkabı almam şart.
    Off çok sıkıntım var, kredi kartı borcum aşırı çok bir türlü kapatamıyorum, kimselere de diyemiyorum .........

Buna benzer şeyler söyleyen bir kız sizce beni kullanıyor mu, sevgisine yüzde yüz eminim, karşılıklı aşırı bağlıyız birbirimize. bu isteklerinin en başta bir kaçını yerine getirdim süprizler yaparak çok mutlu oldu.

Amaaaa iş kredi kartı muhabbetine gelince huylandım. sevgi konusunda şüphem yok gerçekten aşık.
    Fikir verin lütfen kırıcı olmadan laf atılabilir

• Seni kullanıyor , net.Gerçekten aşık olsa o kadar parfüm , kıyafet , süslenme peşinde koşmazdı.Maddi yardımı kesersen ve paralı birini bulma ihtimali varsa zaten şutlar seni.
  • veriyormu?
  • Ne yazikki seni kullaniyor ve seni gercekten sevdigini sanmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok zengin biri değilsen bariz yoluyor. Kaldı ki çok zengin olsan da paran için yanındadır böyle birisi. "Aşırı bağlıyız" olayı senin kafanda bence. O ipleri çöz, bir de ilişkiye sahnenin arkasından bak bakalım gerçekten öyle mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trybskts

Seni kullanıyor , net.Gerçekten aşık olsa o kadar parfüm , kıyafet , süslenme peşinde koşmazdı.Maddi yardımı kesersen ve paralı birini bulma ihtimali varsa zaten şutlar seni.

Cok aci soylemişsiniz. Biraz alistirsaydik biz onceden. Laf arasina uzmeden yedirirdik.

Ne yazik ki yazdiklariniz dogru +1 demekten baska carem yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

Ne yazikki seni kullaniyor ve seni gercekten sevdigini sanmiyorum

umarım yanılıyorsundur
  • Afedersin de dost ilerdeki daha büyük sorunlar için bu iyiye işaret değil, ne demek bu ya onu gördüm alamadım yok kredi kartı borcum var felan akıllı insan karşısındakini düşünür bu ne yüzsüzlük, aşk mış bilmem ne boş ver para varmı aşkda var herşeyde var ,kimse kuru ekmek +zeytine gelmiyor, kızı araştır gizliden takip ed sonucu yaz ona göre yazarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyy@h

quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

Ne yazikki seni kullaniyor ve seni gercekten sevdigini sanmiyorum

umarım yanılıyorsundur

Bence de insallah yaniliyorumdur. Ama benden size tavsiye xamanla ondan biraz uzaklasin ve maddi destegi kesin

• quote:

Orijinalden alıntı: dhyegirdimkendimegeldim

quote:

Orijinalden alıntı: trybskts

Seni kullanıyor , net.Gerçekten aşık olsa o kadar parfüm , kıyafet , süslenme peşinde koşmazdı.Maddi yardımı kesersen ve paralı birini bulma ihtimali varsa zaten şutlar seni.

Cok aci soylemişsiniz. Biraz alistirsaydik biz onceden. Laf arasina uzmeden yedirirdik.

Ne yazik ki yazdiklariniz dogru +1 demekten baska carem yok.

peki denemek için yaratıcı bir fikri olan varmı? ama öyle sıradan değil yok almıyorum deyip sonucu bekleme şeklinde basit değil.
    mesala benim aklıma gelen bende ona desem pahalı bişey söylesem çok beğeniyorum gibisinden. ayrıca çok zengin değilim. zaten oda biliyor gelirimi giderimi, beni iyi tanıyor. alacağım şeyleride sıkılarak aldığımın farkında. umarım herkes yanılır da o nun aşkı gerçek çıkar :(

• quote:

Orijinalden alıntı: imperial crusader

veriyormu?

• Sende ayakkabım eskidi,Gömleğim eskidi sıkıntıdayım ayağı yap bakalım ne yapacak.
  • Aşık olduğunu sanmıyorum seni kullanıyor. Dost acı söyler kardeşim bence biran önce ilişkiyi bitirmeye bak
  • İşini bitir ve kapının önüne koy. Kullanıyor seni belli

• Sende ona aynisini yap.Offf su ayakkabi ne guzel suan sikintidayim bana alsana gibi seyler uydur.Seni 1 hafta icerisinde topuklayacak bence.Kanimca seni kullaniyor gibi...

• Usta yuzde yuz kullanıyo seni , onu alamadım bunu alamadım sana üstü kapalı mesaj verıyor onları bana alırsan cok ıyı olur dıye.Kendini seni kullanmıyomus gibi gösteriyo işte keşke olsa keşke sunu alabilsem felan göya sana ustu kapalı bunları alır mısın dıyo bana , ben hayatımda bu kadar yüzsüzlük görmedim.Zaten yukarıda herkes yazmış seni kullanıyor diye eger CSB degilse sen o kızla cıkmaya devam edersen senin aklından büyük süphe ederim kardeşim.
  • darılma ama sana toplum ıcınde yolunucak KAZ derler.net
  • Arkadaşlar bir hikaye vardır. nasrettin hoca damdan düşmüş herkes bişeyler söylüyormuş, hocada siz gidin bana damdan düşen birini getirin o derdimden anlar demiş. o hesap benimkide ayrıl demek çok kolay, yardımcı olmaya çalıştığınızı biliyorum. ama kalpten söküp atmak kolay değil be arkadaşlar.
  • bir iki hafta kadar param yok ayagina yat bakalim isler kotulesti falan de uydur biraz. ama uzgun gorunme sadece maddi durumunun pek iyi olmadigini soyle. tepkisini olc. bana seni kullaniyor gibi geldi

iki bucuk yil bir kizla ciktim. bir kez bile boyle bir sey duymadim ima bile etmedi. maddi durumum orta. akilli ol derim.

• imperial crusader kullanıcısına yanıt
    arkadaş çok önemli bi noktaya parmak basmış
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.