Şimdi Ara

Sevgilim anneme küfür etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 9
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 22 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • gavuroglan (4 mesaj) InspiredTiger (1 mesaj) hynx (1 mesaj) Guest-8FB5351A6 (1 mesaj) Kara Komite (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • 3 yıllık ciddi iliskim var kız arkadasımla telefondan konusuyorduk, annem yanımda selam soyle dedı, annemin selamı var bebegm dedim, o aptal oros..... da bir gun selam soylemese olmayacak dedı sonra hemen sende ona soyle opuyorum dedi ve yuzume kapattı. 5 dkdır soktayım cunku annemle arkadas gıbı olan sevgilim anneme ne bıcım kufur etti ? 5 dk sonra gerı aradım, efendim askım diyerek actı ve bende onun annesıne ana bacı kufur edıp öpüyorum deyip yuzune kapattım, birsey yazmadi ne yapmaliyim? ani sinirle sovmemeli miydim? yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gavuroglan -- 10 Ocak 2021; 22:37:43 >

|
    |
  • yardım

• YARDIM EDIN

• CSB

• Ona bunun onur kırıcı bir davranis oldugunu soyle
  • İblis şeytan falan aradım ama yada zebani yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ona bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söyle

• Yanlış yapmışsın..

Telefonu hoparlöre alıp mikrofunun dibine girip sonra gür ve şiddetli bir şekilde ossuracaktın. O zaman bütün sorun çözülürdü.

• beyler bu olaydan sonra uplamayi unutmusm konuyu basta ona bunun onur kırıcı bir davranis olduğunu soyledim onurunu sittirme dedi hoparlore alip telefonu popoma sokup sesli ve gur sekilde ossurdum

suan kizla kanka muhabbeti dönüyor amunyum birbirimizn tum degrlerine sovuyorz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gavuroglan -- 15 Ocak 2021; 21:39:27 >
  • Gece gece katıla katıla güldüm ya helal olsun Donanım Haber ruhu bitmemiş

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.