Şimdi Ara

11.11 KAMPANYASINA HAZIRIZ!!!İSİM YAZILI TESPİHLER 24.99TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA N11 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
10
Favori
22.136
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, yeni sıkma,ateş ve zar kehribar çeşitlerimiz mağazamıza eklenmiştir.Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Saygılar sunarım.

https://dukkanlar.gittigidiyor.com/TESBIHCI_KADIR_AGA/Kehribar-Tespihler

ÖRNEK RESİMLER

11.11 KAMPANYASINA HAZIRIZ!!!İSİM YAZILI TESPİHLER 24.99TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA N1111.11 KAMPANYASINA HAZIRIZ!!!İSİM YAZILI TESPİHLER 24.99TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA N1111.11 KAMPANYASINA HAZIRIZ!!!İSİM YAZILI TESPİHLER 24.99TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA N1111.11 KAMPANYASINA HAZIRIZ!!!İSİM YAZILI TESPİHLER 24.99TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA N11

• Bunlar sıkıştırmamı?yoksa butun tane kesimmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    209716434194 nolu sipariş verdim n11 münkünse imame püskülü laleli olsun hocam hediye edicem. iyi çalışmalar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • altayli51 A kullanıcısına yanıt
    Hangileri hocam?Oltulardan bahsediyorsanız malzemeden üretimdir.Yapıştırma, pres vs. değildir.Ayrıca daha önce de belirttiğim gibi çift cilalı 1. kalite işçilikli ekstra parlatılmış yeni oltularımdan gönderiyorum.Saygılar
  • Ürünü hazırladım hocam, bugün kargoluyorum.Selamlar ve saygılar.
    Yani oltu tesbihlerinin tanelerini teker teker elle torna ile mi?işliyorsunuz?

Erzurum oltusumu yoksa gurcistan oltusumu diye sormusdum cevabi gelmedi

• altayli51 A kullanıcısına yanıt
    Oltularımız tarafımca üretilmemektedir.Yaklaşık 16-17 yıldır aynı yerden tedarik ederek internet üzerinden satışını sağlamaktayım.Erzurum veya Gürcü oltusu farketmeksizin tüm oltular el işçiliğidir.Bunun sebebi üretim aşamasında oltunun çok kırılgan olması ve makinada seri üretime elverişli olmaması, çok fire vermesidir.Bu nedenle el tornasında işlenmektedirler.

Ürünlerimiz Erzurum oltusudur.Yanlarında yedek test taşımızda gönderilmekte ve test etmeniz sağlanmaktadır.Yedek taşa güvenmemeniz durumunda tespihi keserek herhangi bir taşı test edebilir, gönderilen yedek taşı da daha sonra tespihe ekleyerek tekrar dizebilirsiniz.Önceki konumuzun linki konunun ilk mesajında mevcuttur.Oradan müşterilerimizin yorumlarını okuyabilir, fikir sahibi olabilirsiniz.

Saygılar sunarız.
    Teşekkürler 24sa olmadan elime ulaştı. Selamlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • firma on numara guvenilirdir. tavsiye ederim.

• Aleyküm selam, sağlıkla kullanılmasını diliyorum.Yeni alışverişlerde görüşmek dileğiyle.Saygılar sunuyorum.
  • teacheroffclass kullanıcısına yanıt
    Güzel yorumunuz için çok teşekkür ediyorum.Görüşmek dileğiyle, saygılar sunarım.
  • sitenizden gül ağacından bir tesbih aldım. cok hosuma gitti. tesekkur ederim. baktıgım kadarıyla tesbih tanelerinin boyları hepsi birbirinden farklı bu durum dikkatimi çekti; bunlar el işçiliği ile yapıldıgı ıcın mı boyları ayrı oluyor, merak ediyorum.
  • Hocam merhabalar, sağlıkla kullanmanızı diliyorum.Sizin de belirttiğiniz gibi el işçilikli ürünlerde habbeler arasında 0.2-0.5mm oynamalar olabilmektedir.
    Ürün kullandıkça parlayacak yapıya sahiptir.Bu işe başladığımız günden bu yana binlerce sattığımız bir üründür.Tekrar görüşmek ümidiyle, saygılar sunuyorum.
  • Teşekkürler. Bir tesbihinizi daha beğendim ancak imamesi uzun geldigi icin farklı bir imame ile gönderilmesini rica etsek. Yardım eder misiniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam merhabalari malum bayram süresince biriken kargolar sebebi ile dün sisteme giremedim.
    Pm olarak hangi üründen bahsettiğinizi iletirseniz bir bakayım.Selam ve saygılar sunarım.
  • Merhaba, 40 yaşında olan bir abime tesbih hediye almak istiyorum. Kendisi tam bir tesbih koleksiyoncusu ve hastası. Öğrenciyim çok fazla bütçem yok ama çok ucuz, dandik bir şey de almak istemiyorum.

Bir tavsiyeniz var mı acaba?
  • Fl4ming0 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, abinizin zevkini ve kullandığı ürünleri bilemediğim için herhangi bir öneride bulunmam malesef mümkün değildir.Aşağıdaki linkten 180 civarı ürün çeşidimize ulaşabilir ve dilediğinizi seçebilirsiniz.Saygılar sunuyorum

https://dukkanlar.gittigidiyor.com/TESBIHCI_KADIR_AGA
    Değerli DH üyelerimiz, yepyeni 50 çeşit sıkma-ateş ve zar kehribar çeşitlerimiz mağazamıza eklenmiştir.Aşağıdaki linkten tüm kehribar çeşitlerimize ulaşabilirsiniz.Saygılar sunarım.

https://dukkanlar.gittigidiyor.com/TESBIHCI_KADIR_AGA/Kehribar-Tespihler

11.11 KAMPANYASINA HAZIRIZ!!!İSİM YAZILI TESPİHLER 24.99TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA N1111.11 KAMPANYASINA HAZIRIZ!!!İSİM YAZILI TESPİHLER 24.99TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA N1111.11 KAMPANYASINA HAZIRIZ!!!İSİM YAZILI TESPİHLER 24.99TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA N11
    11.11 KAMPANYASINA HAZIRIZ!!!İSİM YAZILI TESPİHLER 24.99TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA N1111.11 KAMPANYASINA HAZIRIZ!!!İSİM YAZILI TESPİHLER 24.99TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA N1111.11 KAMPANYASINA HAZIRIZ!!!İSİM YAZILI TESPİHLER 24.99TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA N1111.11 KAMPANYASINA HAZIRIZ!!!İSİM YAZILI TESPİHLER 24.99TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA N1111.11 KAMPANYASINA HAZIRIZ!!!İSİM YAZILI TESPİHLER 24.99TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA N1111.11 KAMPANYASINA HAZIRIZ!!!İSİM YAZILI TESPİHLER 24.99TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA N1111.11 KAMPANYASINA HAZIRIZ!!!İSİM YAZILI TESPİHLER 24.99TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA N11

İsme özel kampanyalarımız sürmektedir.Aşağıdaki linklerden dilediğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz.Saygılar sunarız.

-----------------------KİŞİYE ÖZEL KAMPANYALARIMIZ------------------------------------------

GİTTİGİDİYOR/İKİ İSİM VEYA İSİM/SOYİSİM YAZILI HEMATİT TAŞ TESPİH KARGO DAHİL 19,90TL İÇİN TIKLAYINIZ

N11/ İKİ İSİM VEYA İSİM/SOYİSİM YAZILI HEMATİT TAŞ TESPİH KARGO DAHİL 19,90TL İÇİN TIKLAYINIZ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GİTTİGİDİYOR/ İKİ İSİM VEYA İSİM/SOYİSİM YAZILI ORJİNAL OLTU TAŞI TESPİH KARGO DAHİL 29,90TL İÇİN TIKLAYINIZ

N11/ İKİ İSİM VEYA İSİM/SOYİSİM YAZILI ORJİNAL OLTU TAŞI TESPİH KARGO DAHİL 29,90TL İÇİN TIKLAYINIZ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GİTTİGİDİYOR/ ÜÇ İSİM YAZILI ORJİNAL OLTU TAŞI TESPİH KARGO DAHİL 34,90TL İÇİN TIKLAYINIZ

N11/ ÜÇ İSİM YAZILI ORJİNAL OLTU TAŞI TESPİH TANITIMA ÖZEL KARGO DAHİL 34,90TL İÇİN TIKLAYINIZ

Üstad her köşe başında satilanlarla karıştırmayın demissiniz bunun nedeni nedir ?

Ateş ve sıkma kehribar her türlü gerçeğin yanına yaklaşmiyor sanırım.

Bunlar neden 250 TL ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nc.nc -- 7 Eylül 2018; 13:33:23 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.