Şimdi Ara

Sevgililer Günü İçin Yaratıcı Hediyeler:) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
22.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: WARNİNG

rapid uyeliği

•  Sevgililer Günü İçin Yaratıcı Hediyeler:)

• abi ben kızlardan cok yedim..öyle ki daha gecen ay kız hesabıma 100 lira yatırdı.bi sürü de hediye falan alıo...liselileri kandırmak co kolay yaa...ben kendim tıp fak. öğrencisiyim.tip de yerinde...hayatım boyunca da hep kızlardan gecindim...meela bundan önceki sewgilim benm takım elbisenin bana cok yakıstıgını düsünüp hatemoğlundan bi takım elbise gömlek kravat falan almıstı....neyse işte ben fazlasıyla geri aldıgım için sewgililer gününde sewgilime chanel den bi parfüm alcam...ki chanel in öyle bi parfümü war ki hayatımda duydugun en iyi kokuydu...öyle ki oduna sıksan cekici olur, ya da bi erkege sıksan kendini kadın hisseder gibi yorum yapanlar da war

• üstteki arkadaşa
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaspaz

abi ben kızlardan cok yedim..öyle ki daha gecen ay kız hesabıma 100 lira yatırdı.bi sürü de hediye falan alıo...liselileri kandırmak co kolay yaa...ben kendim tıp fak. öğrencisiyim.tip de yerinde...hayatım boyunca da hep kızlardan gecindim...meela bundan önceki sewgilim benm takım elbisenin bana cok yakıstıgını düsünüp hatemoğlundan bi takım elbise gömlek kravat falan almıstı....neyse işte ben fazlasıyla geri aldıgım için sewgililer gününde sewgilime chanel den bi parfüm alcam...ki chanel in öyle bi parfümü war ki hayatımda duydugun en iyi kokuydu...öyle ki oduna sıksan cekici olur, ya da bi erkege sıksan kendini kadın hisseder gibi yorum yapanlar da war

hem sübyan takıl hemde genç kızların duygularıyla oynayarak onları kullan sonra da marifetmiş gibi buraya yaz. bir ara tipine bakman yerine kişiliğine bakmanı tavsiye ederim

• Çok mu komik açda k.çına gül...Ahlaksız.Seni benim elime verecekler ağzına burnuna ederim.
  • Alın şöyle ucuzundan kıçı kırık bir parfüm.
  • Valla arkadaşlar sevgililer gününde sevgili bulmak bence daha kolay.Çünkü kızlar elele gezen sevgilileri gördükçe bunalıma giriyorlar ve kıskanıyorlar.O yüzden onlarda arayış içine giriyorlar.Eğer açılamadığınız , hoşlandığınız bir kız varsa sevgililer günü teklif etmek için çok uygun bir gün.Tabi kızın kabul etme ihtimalini düşünerek o gün için bazı süprizlerde düşünmeniz lazım.

• quote:

abi ben kızlardan cok yedim..öyle ki daha gecen ay kız hesabıma 100 lira yatırdı.bi sürü de hediye falan alıo...liselileri kandırmak co kolay yaa...ben kendim tıp fak. öğrencisiyim.tip de yerinde...hayatım boyunca da hep kızlardan gecindim...meela bundan önceki sewgilim benm takım elbisenin bana cok yakıstıgını düsünüp hatemoğlundan bi takım elbise gömlek kravat falan almıstı....neyse işte ben fazlasıyla geri aldıgım için sewgililer gününde sewgilime chanel den bi parfüm alcam...ki chanel in öyle bi parfümü war ki hayatımda duydugun en iyi kokuydu...öyle ki oduna sıksan cekici olur, ya da bi erkege sıksan kendini kadın hisseder gibi yorum yapanlar da war

Bunları marifet olarak mı görüyorsun ? Dostum umarım sen doktor falan olmazsın eğer olur da olursan Allah hepimize senin gibilerden uzak kalmayı nasip eğlesin.

• Dj Burak Yeter geliyor 13 Şubat'ta.Oraya götürürüm eğleniriz biraz.Ordan çıktıktan sonra eve gideriz,sonra sabah olur.Bir kahvaltı şekli.Sonra çıkarız takılırız akşama kadar.Al sana sevgililer günü hediyesi.Onun yanında olmam bile yeter.Geçen sene sevgililer gününde ve doğum gününde ayrılmıştım.
  • 31Ocak doğum günüydü hediye almadım zaten kendisi pek hediye bekleyen birisi değil Ama sevgililer gününde her ikisi yerine geçen bi hediye almalıyım.. Bence kafaya bukadar takmamalıyız hediye olsun yeter pahalı şeylerede gerek yok sonra bize girmesin demi
  • Arkadaslar selam...

Güzel bir hediye önerisi :)

http://forum.donanimhaber.com/m_37551111/tm.htm

Bakın isterseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: wayadiway

quote:

Orjinalden alıntı: TriaThlon

bu konuda yaratıcı olabilmemiz için öncelikle bir sevgiliye ihtiyacımız var...

ya tam 14 şubatta sevgilin olursa??? en azından fikrin hazır olmuş olur fenamı

Bende tam tersi oldu. 14 ünde yitirdim. Aslında daha önce yitirmişimde o gün fark ettim.

Bugün arkadaşımla konuşuyorum okuldada bazı problemler yaşadım. Ne kadar şanssızsın diyo. Bu kadar olur yani. Şuan herşey o kadar üst üste geliyorki yanımda olup görenler bile şaşırıyor artık. Suçlu bulsalarda.

quote:

Orijinalden alıntı: Sarfhan

quote:

Orjinalden alıntı: 0d3a

keşke şubat 13 çekse beeee

aynen öle ya surda 18 gün kaldı okul harcı var cepte 5 kuruş yok

Bende okul harcı konusunda muzdaribim. Ders alamadım hatta.
    Ama maddi bir hediye vermek zorunda değilsin. Ben kendi el yeteneğimle yaptığım şeyleri çok severim mesela emek harcamak para harcamaktan daha zor ama bunuda özel kılınacaksa yapıcaksın yoksa oda işe yaramıyor. Ben hangi seneydi hatırlamıyorum resmini yapabilmek için kaç gün boyunca bir resim hocasıyla çalıştım elimi tutup o çiziyor gibiydi temel hatları ama gölgelendirmeleri filan ben yapmıştım.

quote:

Orijinalden alıntı: wayadiway

Aklıma gelen en kolay ve güzel şey saat ama saati de var. Ha bu arada yaşım 26:) eşşek kadar adam oldum nelerle uğraşıyorumya iş yerinde işi gücü bıraktım forum takip ediyorum belki bi fikir bulurum diye

Saat bence çok güzel bir hediye bence. Saati çok sevdiğimden mi bilmiyorum ama .

quote:

Orijinalden alıntı: Darsh

quote:

Orjinalden alıntı: ozzyouz

quote:

Orjinalden alıntı: wayadiway

Abi erkek olsa çok kolayya, model araba al, ram al, oyun al hatta uzaktan kumandalı araba al hepsini beğenir. Ama kız olunca ne alacağını bi türlü bilemiyosunya

+Harbi

Aynen ben saat alıcam pimini çekicem bide not yazıcam sensiz zaman durdu be sevgilim...
    NOT:Ayrı şehirlerdeyiz

Zor beğenen bir erkek görmedinizmi siz hiç

quote:

Haklısın liselileri kandırmak çok kolay senin gibilerinin emeli olurlar hep. Zavallı yaratıklar. Kızlar aptal olmasın ne yapsın bu çocuk ? Aldığı terbiye buysa .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Commander -- 16 Şubat 2010; 23:30:02 >

• romantikoyunlar ekibinin hazırladığı aşkagel kutu oyunu
    sevgililer gününde romantik dakikalar geçirmek için ideal
    www.romantikoyunlar.com
  • En Mantıklısı Saat
  • Arkadaşlar size tavsiyem ikinizin ya da kız arkadaşınızın tek çekilmiş iyi çözünürlüklü bi fotoğrafını götürün fotoğrafçıya(bizim burda fotoğrafçılar yapıyor ama ne yapın ne edin bulun) yapboz şeklinde şeye fotoğrafı bastırıyorlar 20-30 tl gibi bişeydi aldığınız tepki çok güzel oluyor.Kalp şeklinde olanı da vardı sevgilinize ondan yaptırabilirsiniz emin olun paranın hakkını veriyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rietveld

Valla arkadaşlar sevgililer gününde sevgili bulmak bence daha kolay.Çünkü kızlar elele gezen sevgilileri gördükçe bunalıma giriyorlar ve kıskanıyorlar.O yüzden onlarda arayış içine giriyorlar.Eğer açılamadığınız , hoşlandığınız bir kız varsa sevgililer günü teklif etmek için çok uygun bir gün.Tabi kızın kabul etme ihtimalini düşünerek o gün için bazı süprizlerde düşünmeniz lazım.

hocam geçen yıl tarafımdan bizzat test edildi başarısızlıkla sonuçlandı ama ondan 8 ay sonra başarıya ulaşmıştım orası ayrı

• Ne çabuk koca sene geçti yahu. :)

İsteyenler kendi dizaynlarını oluşturarak sihirli kupa hediye edebilirler sevdiklerine. Şahsen ben yaptım, ürünün elime ulaşmasını bekliyorum heyecanla.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.