Şimdi Ara

Sevgiliden sıkılmaya başlama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41
Cevap
0
Favori
6.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.5 Aylık bir ilişkim var kız arkadaşım çok uyumlu biri kavga etmiyor vb. Ancak son zamanlarda buluştuğumuzda elini tutmak bile içimden gelmiyor.Attığı mesajlarda sevgi cümlecikleri kurduğunda cevap vermek istemiyorum. Kızada bişey diyemiyorum öylece kaldım.Sizce ne yapmalıyım.

• Bizim arkadaşa şunu söylemiştim seninle aynı durumu yaşadıgı zaman.
    "Bilgisayarda bir oyunu çok oynarsan çabuk sıkılırsın, yanlız o oyunu çok seviyorsan her girdiğinde zevk ile oynar ve sıkılmazsın resmen bağımlısı olursun".demiştim.

Yani yanlış anlama yukarıda yazdıgım herşeyi açıklıyor sanırım eğer çok sevseydin sıkılmazdın bana göre.
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    işte bizlerdeki genel sorunda bu.kız uyumlu hersey güzel illa beni süründürmesimi gerekiyor anlamadım.Düzeltmeye çalışıyorum durumu ama olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaiLaiLiao

işte bizlerdeki genel sorunda bu.kız uyumlu hersey güzel illa beni süründürmesimi gerekiyor anlamadım.Düzeltmeye çalışıyorum durumu ama olmuyor.

Kız çokmu sessiz biri eğer öyleyse biraz hareketli olması ikiniz içinde iyi olucaktır bu bağlılığınızı arttırır sıkıcı bir ilişkiden kurtulabilirsiniz.
  • uyumlu kiz tam istedigim gibi boyle olmali kiz dedigin. Hocam siz bu kizi birakin kiymet bilen baska birisini bulsun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

quote:

Kız çokmu sessiz biri eğer öyleyse biraz hareketli olması ikiniz içinde iyi olucaktır bu bağlılığınızı arttırır sıkıcı bir ilişkiden kurtulabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    hocam sessiz yani öyle birşey demiyor. Ama çok üzerime düşüyor her mesajda sevgi cümleleri,yanında olduğumda hep ilgileniyor e ilgilenmemi istiyor vb. bende pek hoşlanmıyorum bu işlerden. direk söylesem böyle böyle yapıyorsun ben hoşlanmıyorum diye ayıp mı olur ?

• Champarator kullanıcısına yanıt
    bırakmak için yazmadım hocam.Acaba bu olay geçicimi değiştirmenin bir yolu varmı diye fikirlerinizi almak istedim.
  • Uzaktan elde edemeyince cazip gelir.senin olunca soğursun
  • LaiLaiLiao kullanıcısına yanıt
    Pardon ben yanlis anlamisim . Ustune fazla dusuyorsa sıkmaya başlar haklısın. Ben normal giden bir iliski sanmistim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Champarator

Pardon ben yanlis anlamisim . Ustune fazla dusuyorsa sıkmaya başlar haklısın. Ben normal giden bir iliski sanmistim.
    Buraya konu açmak yerine sevgiline söylersen daha güzel olmaz mı? Eğlenceli hale getirecek bir şeyler bulursunuz. Kızın sürekli ilgi göstermesi, sevgi içerikli mesajlar atmasından sıkılmışsın. Sevgilinle konuş hem bunu azaltır hem de ilişkinizi canlandıracak farklı bir şeyler yaparsınız. Her zaman yaptıklarınızın dışında...
  • Kıza bundan dolaylı olarak bahset
  • çok sevseydin sıkılmazdın
  • MRQARİZMA M kullanıcısına yanıt
    ne alakası var.bazen yeri geliyor en yakın arkadasımızdan bıle sıkılıyoruz tabi bu gecici bir durum
  • Geçici bir durum bir süre uzak kalmaya çalış özlersin.
  • quote:

Merhaba arkadaşlar.5 Aylık bir ilişkim var kız arkadaşım çok uyumlu biri kavga etmiyor vb. Ancak son zamanlarda buluştuğumuzda elini tutmak bile içimden gelmiyor.Attığı mesajlarda sevgi cümlecikleri kurduğunda cevap vermek istemiyorum. Kızada bişey diyemiyorum öylece kaldım.Sizce ne yapmalıyım.

5 ay çok fazla bir süre sayılmaz dostum, bu kız yazdıkların kadarıyla sana göre değil.
    kız ile ilerisi için herhangi bir düşüncen olmadığı da belli..
    Bu kızı kaybedersem daha iyisini/daha güzelini/daha zenginini/daha uyumlusunu/ vs. vb. bulamam düşüncesinde olmadığını da görmekteyim.
    Bir sevgilim olsun, bana da bunun sevgilisi var desinler, ortamlarda yalnız kalmayayım gibi hislerin konuşmaları bunlar.
    Sıkılmak diye bir tabir ilişkilerde çok klişe. Bu klişe birbirini sevmeyen insanların klişesi ama..
    Bu ilişki illaki bitecek, esas soru sen mi bitireceksin kız mı biterecek?

• Ayrilinca ozlersin. O zaman da cok gec olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grayscale

Ayrilinca ozlersin. O zaman da cok gec olur.
    Çok özel olmazsa bir şey soracağım, istersen cevap vermezsin, cinsellik konunda iyi misiniz? İlla seks yapmış olmanız ya da kızın bakire olmamasından vesaire bahsetmiyorum, bir tensel çekim var mı aranızda? Bir ilişkide önemli olan maddelerden biri çünkü bu.
  • İnsanoğlu işte malesef bende de var biraz herkes de olduğu gibi . Elde etti mi değersizleşiyor.sonraki aşamada gözun dışarıdaki sana yasak olanlara kayıyor onları merak ediyosun sahip olduğundan daha kıymetsiz olsa da onlar ilgini çekiyor.bence uygun bi dille izah et durumu,düzeltmeye çalış düşüncelerini.olmuyorsa sakın aldatma onunla birlikteyken açıklamanı yap ayrıl.ilerde pişman olmazsın umarım.kalbi güzel kızları ağlatmayın üzmeyin .çok üzülüyorum sonra onlara,kabuklarına çekiliyor güvenmeleri gereken insanlara dahi guvenmiyolar .sonra olmadık insanlarla olmadık evlilikler yapıp mutsuz oluyorlar.
  • İlgi şımartmış seni daha ne istiyorsun kızda sorun yok sorun sende kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dersimli62f

İlgi şımartmış seni daha ne istiyorsun kızda sorun yok sorun sende kardeşim
    bu konuları onla konusman daha yerinde olur, illa el tutmak zorunda degilsin daha eğlendirici adrenelinli aktivetilere yönelin.... sıkıcı şeyler yapmayın..telefonda sürekli mesajlaşmayın.. eğer hiç sevmiyor veya hoşlanmıyorsan başkasında gözün varsa bırak.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.