Şimdi Ara

Sevgili Nasıl Yapılır?Adım Adım ÖIreniyoruz!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
43.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Konumuzda ss bulunmamaktadır,ve konu uzun olabilr.

Adım 1 -Apaçilik-
    Apaçiliği bırakıyoruz.Kızların yanında cool takılıyoruz.Giyimimizi iyi seçiyoruz.
    Saçlarımızı dikmeyi bırakıyoruz

Adım 2
    Kızların yanında genelde espriler yapıyoruz.Saçma sapan laflar söylemiyoruz.Ve Rap yapıyorsak bırakıyoruz.

Adım 3 -Gitar- "Bu adım bütçesi olanlar içindlr"

Klasik gitar alıyoruz.Tabiki 50 TL liklerden değil.Kaliteli alıyoruz.Ve internetten ya da kursa gidlp öğreniyoruz.Öğrendikten sonra aşk şarkıları buluyoruz.Ve Sevdiğimiz kızla buluşuyoruz(Başka arkadaşlarda olmalı).Sessizlik anında yada istendiğinde gitarı çıkarıyoruz.Ve ezberlediğimiz şarkıyı çalıp-söylüyoruz.Bu adım havamıza hava katacaktır..

Adım 4
    Küfür etmiyoruz.Hep cool takılıyoruz.Kızı tek bulduğumuz zaman ona şiirler söylüyoruz.Telefonu açarken alo yerine efendim diyoruz.Baybay yerine ise görüşürüz diyoruz.Kıza hep güzel sözler söylüyoruz.

Adım 5 -Bu adıma bütçe gerekli-
    Kızı alıyoruz ve lokantaya götürüyoruz.Güzel bir yemek yiyoruz.

Adım 6
    6er sabah günaydın canım diye mesaj atıyoruz.

Artık teklifin zamanı geldi

Adım 7
    Yine cool takılarak kızı alıyoruz ve tehna biyere götüroyoruz.Ve ona,onu sevdiğimizl vb laflar söylüyoruz ve benimle çıkarmısın değil,daha iyl laflar söylüyoruz.Kız büyük ihtimal evet der.Ve sona kızı öpüyoruz.

Gerisl Size Kalmış.

Ben Yumurtalar.

Emre Can Akdaş

! ALINTI DEĞİLDİR !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EF72CB70D -- 30 Ağustos 2012; 4:37:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sonra donda bir ıslaklık.

• Ya yürü git saçma sapan birşey, her adımda cool oluyoruz diyorsun, yok gitar almakmış, bir kere gitar çalmakla birşey olmuyor gitar çalanların %50si muhtemelen kendisi ve ailesi dışında kimseye çalmıyordur

• Kaç yaşındasın sen çocuk söylediği şeylere bakar mısın ya cool takılcakmış da sonra gitar alcakmış. Lokantaya götürcekmiş. Kıza çıkma teklif etcek kız kabul etcek sonrada öpcekmiş

1. si zeka seviyeni yükselt
    2.si bence bu ülkede çoğu insan sevgili kelimesi ile manita kelimesini karıştırıyor. Şöyle açıklıyayım sevgili yürekten candan sevdiğin insandır onunla bir ömür geçirmek istediğin insan. Manita ; eğlenilcek kızdır gezilcek tozulcak cinsi ihtiyaçlarını karşılıcak kızdır. Ve hiçbir zaman bir sevgili kazanmak için bunları yapmana gerek olmaz. Kendin ol sevdiğini hissettir oda karşılık vericektir. Manita içinde gerek yok bu ülkede çok eğlenilcek kız var biraz girişkensen manitan olabilir

• 1-2 hafta kıza gül halini hatrını sor. durduk yere muhabbet aç faceden veya yüzyüze falan
    az biraz iltifat et bazı şeylerine ve bazı özelliklerini beğendiğinden bahset.
    sonra kızın kafasında o istemesede yavaş yavaş senin hakkında düşünceler oluşmaya başlayacak senin ona ilgin olduğunu düşünecek ama tam emin olmayacak. hayal edecek seni falan.
    2 hafta bunları yaptıktan sonra ben senden hoşlanmaya başlıyorum galiba de.
    bu kadar basit
    niye bu işi bu kadar büyütüyorsunuz anlamıyorum
  • yaş kaç ?
  • Gitar yerine piyano çalsak olur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yumurtalar

Önsöz
    Konumuzda ss bulunmamaktadır,ve konu uzun olabilr.

Adım 1 -Apaçilik-
    Apaçiliği bırakıyoruz.Kızların yanında cool takılıyoruz.Giyimimizi iyi seçiyoruz.
    Saçlarımızı dikmeyi bırakıyoruz

Adım 2
    Kızların yanında genelde espriler yapıyoruz.Saçma sapan laflar söylemiyoruz.Ve Rap yapıyorsak bırakıyoruz.

Adım 3 -Gitar- "Bu adım bütçesi olanlar içindlr"

Klasik gitar alıyoruz.Tabiki 50 TL liklerden değil.Kaliteli alıyoruz.Ve internetten ya da kursa gidlp öğreniyoruz.Öğrendikten sonra aşk şarkıları buluyoruz.Ve Sevdiğimiz kızla buluşuyoruz(Başka arkadaşlarda olmalı).Sessizlik anında yada istendiğinde gitarı çıkarıyoruz.Ve ezberlediğimiz şarkıyı çalıp-söylüyoruz.Bu adım havamıza hava katacaktır..

Adım 4
    Küfür etmiyoruz.Hep cool takılıyoruz.Kızı tek bulduğumuz zaman ona şiirler söylüyoruz.Telefonu açarken alo yerine efendim diyoruz.Baybay yerine ise görüşürüz diyoruz.Kıza hep güzel sözler söylüyoruz.

Adım 5 -Bu adıma bütçe gerekli-
    Kızı alıyoruz ve lokantaya götürüyoruz.Güzel bir yemek yiyoruz.

Adım 6
    6er sabah günaydın canım diye mesaj atıyoruz.

Artık teklifin zamanı geldi

Adım 7
    Yine cool takılarak kızı alıyoruz ve tehna biyere götüroyoruz.Ve ona,onu sevdiğimizl vb laflar söylüyoruz ve benimle çıkarmısın değil,daha iyl laflar söylüyoruz.Kız büyük ihtimal evet der.Ve sona kızı öpüyoruz.

Gerisl Size Kalmış.

Ben Yumurtalar.

Emre Can Akdaş

! ALINTI DEĞİLDİR !

Bunları yapabilmen için önce sana bir adet kız lazım dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: The Stalwart

Gitar yerine piyano çalsak olur mu

Ne güldüm.
  • ahh yaa kıyamam yokluğu belli etmeyin bari arkadaş yaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: korkunçlukarı

ahh yaa kıyamam yokluğu belli etmeyin bari arkadaş yaaa

Ahaha aynen :D adam olayı aşmış

• Lokanta lafına fena güldüm bide tenhalara falan çekiyo kızı
  • Rap'e niye laf atıyon gereksiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: adanafurkan0

sonra donda bir ıslaklık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faydalı konu

• ------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumprep -- 7 Mayıs 2020; 22:11:6 >
  • Konu sabitlenmeli
  • Bütçe aşar

• Esnaf lokantası olur mu kral ?
  • patentini al kardeşim sen harcanıyorsun buralarda. bu taktiğe titreyerek diz çökmeyecek kız yok. bug bulmuşsun resmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.