Şimdi Ara

Sevgili ile pc oyun oynama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Odamda canavar bir pc var, 21inc monitör ile kullanıyorum. Yeni yılda bu sisteme birde 40inc boyutunda bir LedTv eklicem. Size sorum şu; Yeni gelen tv ile zaten ev sineması konusunda büyük bir sıçrama olucaktır, fakat ben aynı zamanda sevgilimle beraber aynı ekranda oyun da oynamak istiyorum. Yakın zamanda bir konsol almayı düşünmüyorum, belki seneye PS4 yada WiiU eklemesi yapabilirim. Sizinde oynadığınız ve tavsiye ettiğiniz sevgili ile oynanacak pc platform oyunları nelerdir? Örnek olarak Mario World 3d tarzında pc için hangi oyunlar var? Şunu da belirtim, tv'den sonra bu plana uygun 2 adet güzel ve pc uyumlu joystick alacağım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• FIFA (benimki bana orta sahadan gol atmıştı)
    NBA
    minecraft

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pounce -- 11 Ocak 2014; 2:25:15 >
  • joystick'i pc'ye pc'yi tv'ye bağla sonra deryaya dal

http://nesbox.com/
  • sex pistols
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumya

joystick'i pc'ye pc'yi tv'ye bağla sonra deryaya dal

http://nesbox.com/

sitede gezerken çocukluğuma gittim geldim resmen :) Eminimki hal oynasam inanılmaz zevk alırım ama benim aradığım oyunlar biraz daha güncel oyunlar, en azından ps3 yada wiiU tarzında oyunlarından bahsediyorum. Teşekkürler.
  • Bizimki tekken ve street fighter manyağıydı. Bunlar haricinde nba, gran turismo filan oynadığımız da çok olur tabi ps3de bunlar pc için var mı bilmiyorum.
  • Mr.Captain kullanıcısına yanıt
    Haklısın ps3 için var, ama dediğim gibi konsolu almak için daha en az 6 ayım var, PS4 alacağım, Tv'nin taksitleri bitmeye yakın:) Dolayısı ile bana pc için bişeyler bulmak lazım
  • 40'' eve ilk geldiğinde (o küçük monitöre alıştığın için) dev gibi gelecektir, fakat 1 ay sonra küçücük gelmeye başlayacak.
    Eğer alacağın tv 3d özelliği, smart tv özelliği falan taşıyorsa bunlardan feragat et, 46'' ya da 50'' almaya çalış. Çünkü 40'' sinema konusunda büyük bi sıçrama yaşatmaz.
  • Güzel platform oyunu bulmak zor.En iyisi mmorpg oynayın.8 saat sen kas 8 saat o kassın. Knight ile başlayın mesela.
  • 2 metre mesafe olucak tv ile aramızda, ama dediğinizi göz önünde bulundurcam, zaten aklımda 3d yada smartTV özellikleri yok, salonda ve oturma odasında bunlara sahip tvler var.
  • Tomb Raider : Olabilir. Kız Karakteri Yönetiyorsun Sonuçta
    The Walking Dead : Da Olabilir. PC Oyunu Hüzünlü Bilirsin

Sevgilin Nasıl Filmlerden Hoşlanıyorki? Onun O Bakış Açısına Görede Uygun Bir PC Oyunu Bulabilirsin Aslında
  • CS:atardık eskiden iki pc ile.
    NFS:ps2 ekranı bölüp kapışırdık.

Daha bir kaç oyunlar var özellikle araba yarışlarını oynamayı severim sevgilimle.
  • Pes yapin. Beni yenmisti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.