Şimdi Ara

Sevgili için hayatınızı yakmayın, ben pişmanım. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
3
Favori
6.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Caner.Pasha kullanıcısına yanıt

Hayırlısı olsun.

• Demek hiç aşık olmadın, aşık olunca öyle oluyor işte, ondan başkasını görmüyorsun, ondan başka şey huzur vermiyor.

Ben zaten pişmanlığımı anlatıyorum siz yapmayın diyorum sen ne diyorsun.

• Bu yanıtı yeni gördüm düzeltme yapayım, aşık olunca öyle oluyor onun için herşeyi yapıyorsun, başına bir iş gelirse hayatını değiştirecek bir şey isterse engel ol.

• Evet hocam tecrübe ettiğim şeyler oldu elbet. Bir ilişki yapacak olursam tecrübelerim o ilişkiyi çok iyi yürütmeme yarayacak eminim. Böyle bir ilişki yaşayamayacağım demeyin, bir anda karşınıza birisi çıkar hiç belli olmaz. İllaki kendi karakterinize uygun, yapınıza uygun birini bulursunuz. Ama insan arayış içine girerseniz bulamazsınız. En güzel aşklar tesadüfle başlar.

• Bence hiç merak etme, bulacaksın uygun birini.

• Oluyor böyle şeyler duyuyoruz. Hayat boş kendin için yaşamayı öğrenmişsindir.
  • Benzer olay benim de başıma geldi. Lise 3. Sınıfta çok trajikomik bir şekilde ilişkiye başlamıştık. Çok kötü şeyler yaşattım kıza o zamanın verdiği ergenlik ile. Onun da beni çok mutlu ettiği söylenemez. Ben o zamanlar ne kadar inkar etsem de deli gibi aşıkmışım ve sevmiyormuşum şimdi anladım acısı da şimdi çıkıyor. Zaten öyle olmasa yürümezdi ikimiz de seviyorduk ben farkında değildim. 3.5 sene sonra ayrıldık. Şuan ondan başka kimseyi istemiyorum onun da geleceği yok zaten ama yine de bekliyorsun beklemek istiyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlısı olsun

• İnşallah hocam. Kimse yaşattığını yaşamadan geçmiyor bu dünyadan belki de bu dünyanın tek gerçeği bu. Yaşattığını yaşıyorsun.
  • Aynen öyle hocam.

• Kaybettiğini düşünmemelisin aksine çok şey kazanmışsın, büyük bir tecrübe olmuş ve daha da olgunlaşmışsın, hayata bakış açın değişmiş vs.

İnsan asıl kaybederken kazanmalı...

• Hocam allah sabır versin. Zor yani sanki bir parçanız kopmuş gibi...
  • Sağlık olsun hocam gene baba parasıyla hayatınızı kurtarmışsınız. Birde bunun kurtaramayan versiyonları var adamlar intihara falan kalkışıyor..
  • Ayrıldıktan sonra hemen sınava girseydin bir üni kazansaydın . Çok bişey kaybetmemişsin aslında hayat bu yolu göstermiş sende bu yoldan gitmişin başka yola sapmak istememişsin . Şu an hayatın yolundaysa arkana hiç bakma üni okusaydın daha kötü durumda da olabilirdin . Kız yüzünden 10 tane ev satmış değilsin . Önüne bak geçmişi unut .
  • equallyworthless kullanıcısına yanıt

tiple alakası yok kardeşim. Doğru insanla alakası var. Bende beni ben olduğum için seven biri var sanıp kendimi kaptırmıştım ama kendimi kandırmışım o beni hep kullanmış :) tüm saf duygularımı aldı benden ve ben kimseye birşey hissedemiyorum artık. belki de doğru insanı kaçırdım bile elimden. Bilemezsin hayatın neler getireceğini o yüzden çok da şeetmemek lazım

• Çoğu insanın geçmişte yaptığı/yaşadığı tek bir hata ona çok şey kaybettirir seninki de bu olmuş hocam.

Ayrıca anladığım kadarıyla şuanki acının ana sebebi kız değil, kız yüzünden üniversite okumamış olman. (Yazının %60 civarı bununla ilgili olduğu için öyle anladım ben)

Şuan kaç yaşındasın bilmiyorum ama 3 sene geçti yazmışsınız, 20-21'siniz muhtemelen. Eğer üniversite okumanın sizi meslek ve maddiyat olarak daha yukarıya taşıyacağına eminseniz hala geç değil gerçekten. Artık çoğu kişi bir ya da iki sene mezuna kalıp öyle üniversiteye gidiyor, üzerine hazırlık da okuyor, 2-3 yıl "kayıp" yaşıyor zaten.

Eğer üniyi hala istiyorsanız geç değil, istemiyorsanız da psikolojik acı dışında bir kaybınız yok. Maddi-manevi yatırım yaptığı karısı tarafından aldatılan, büyük kavgalarla biten evlilikler var.

Siz ayrılığı büyük bir sorun yaşamadan, oldukça genç yaşta ve nafakasız  atlatmışsınız en azından. İnsanlara ve özellikle dişilere karşı da tecrübe point kasmışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 3 Aralık 2020; 3:14:28 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.