Şimdi Ara

Sevgili hayvan severler! ÇOK ÖNEMLİ! LÜTFEN OKUYUNUZ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgili hayvan severler! ÇOK ÖNEMLİ! LÜTFEN OKUYUNUZ!

Sevgili hayvan severler! ÇOK ÖNEMLİ! LÜTFEN OKUYUNUZ!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bugünkü beslemeden birkaç kare yüzlerce köpek ve 300 kilometre çapındaki bir alan tarandı.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• teknika kullanıcısına yanıt
    Selamlar.Mesaj attım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony Quinn -- 3 Kasım 2017; 23:58:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevapladım.

• Biz daha önce 2 haftada bir veya en fazla Haftada bir kere onlara gidip mama ve su veriyorduk ama çok yetersiz kalıyordu tabii. Her gittiğimizde onları daha da perişan görüyorduk. Çünkü anladım ki ne belediyenin ne de diğer hayvanseverlerin yaptıkları yardım yeterli gelmiyordu. Biz hiç bir gittiğimizde ne mama ne de suya rastlamadık. Şimdi mama dozunu ve besleme yaptığımız alanı üç dört katına çıkarttık. Daha fazlasına ulaşıp yetişmeye çalışıyoruz. Ayrıca haftada iki kere bazen de 3 kere onları beslemeye çalışıyoruz. Bir kaç aydır durumlarında azıcık da olsa bir toparlanma var gibi. Ama halen çok zayıf ve bakımsızlar.

Takdir edersiniz ki bu iş hem ciddi zaman, hem ciddi emek, hem de ciddi maddiyat gerektiriyor. Zaten bu sebeple Burada da paylaşmayı uygun gördüm. Çünkü artık ben ve arkadaşım Emin tek başımıza başa çıkamıyorduk. O yüzden imkanı olanlar lütfen yardımcı olmaya çalışsınlar Biz hiç bir maddiyat içerisinde değiliz. Onların yardıma çok ihtiyacı var. Bunu oraya gitseniz onları yakından görüp o ortamı isterseniz ne demek istediğimi çok daha iyi anlarsınız. Her mamadan sonra hepsi sanki teşekkür ve minnet edermiş cesine sevgi ve sadakat gösterisi yapıyor o sevinçlerini yakından görmeniz gerekir.

Önümüz kış ve maalesef onların yaşadığı bölge şehir içinden çok daha soğuk ve sert bir iklime sahip Özellikle geceleri bırakın kışın yaz vaktinde bile Müthiş derecede soğuk olan bir bölge kış şartlarında düşünemiyorum bile.

Aklıma geldikçe çok üzülüyorum. Biz En azından onların dirençlerini yüksek tutmaya çalışıyoruz lütfen siz de yardımcı olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknika -- 4 Kasım 2017; 14:36:8 >
  • Herkese iyi haftalar.

Muhtemelen çoğunuz sabah kahvaltısını etmiştir. Hatta öğlen yemeğini de birazdan yiyecektir. Ya da en fazla akşam yemeğine kadar açsınız.

Ya onlar?

Sadece sizin yardımlarınızla doyuyorlar ve bunu size anlatacak dilleri yok Bugün kendinizden başka bir canı doyurdunuz mu?

Daha ne kadar seyirci kalacaksınız?

• Bugün ki besleme Forumdan Frekans2000, Arda16'nın mama ve Yeşilköy'den Ahmet Çekirdekçi beyin yol yardımları sayesinde yapılacak! Kendilerine gönülden teşekkür ederiz. Allah razı olsun.

• Bugün ki beslemeden video ve kareler.

• Arkadaşlar merhaba.

Bu hafta sonu içinde besleyecek mamamızdan hariç, başka hiç mama kalmamıştır!

Yani önümüzdeki hafta başı ve hafta sonu yapılacak besleme için mama gerekmektedir. Duyarlı, vicdanlı ve imkanı olan arkadaşlarımızın mama ve yol yardımı yapmasını rica ederiz.

Ayrıca konu, tüm detayları ile birlikte ilgili makamların en üst mercilerine kadar, tek tek iletildi. Konuya kökten çözüm bulunması için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

• Sevgili Alilukunku.

Gönderdiğiniz iki çuval mama Elimize ulaştı. Yarın veya cumartesi günü diğer üç çuval mama ile besleme de toplam beş çuval mama dağıtılacak ve adınız telaffuz edilerek Canlı olarak video ve fotoğraflar çekilip tarafınıza ulaştırılacak. Buradan da bazıları paylaşılacak.

Gönülden teşekkür ederiz. Allah razı olsun!

Arkadaşlar dediğim gibi önümüzdeki haftaya şu an itibarıyla mama ve yol bütçesi kalmadı ilgilenen ve yardımcı olmak isteyen hayvan severcan dostlarının yardımlarını bekliyoruz.

• çocukları oyuncak diye köpek alıp sonrada salıyorlar dışarıya.insanların yatacak yerleri yok.insan harici bütün canlıların yaşam alanlarını talan ettik.şimdi birbirimize sıra geldi.toptan yok olalım da bitsin her şey.
  • yazmayı unuttum kendi köpeğimede mama alıcaktım.almışken bu güzel hayvanlarada almak isterim.işlem nasıl yapıyoruz.nereye gönderiyoruz mamayı?@teknika
  • Değerli Sarpcore pazartesi veya salı gün ki besleme için, iki paket 15 kiloluk mama göndermiştir. Kendisine gönülden teşekkür ederiz. Allah razı olsun,. Besleme anındaki fotoğraf ve videolar kendisine gönderilecektir Buradan da bazılarını paylaşacağız.

Ayrıca bugün de yaklaşık bir saat sonra beslemeye başlayacağız. Gene ortalama 150-200 civarında can bekleyeceğiz. Video ve fotoğrafların bazılarını akşama buradan paylaşırım.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.