Şimdi Ara

Cep telefonu tamir (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.197
Cevap
102
Favori
144.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MGM Barut

Merhaba.LG G2 telefonumun sim card okuma yapmıyor.vadofon,türkcell,telekom kartlarını denedim sim takınız ,sadece acil çağrılar diyor.
    bu arıza yapılabilir mi,yapılır ise ücret ne olur,telefonu yedek olarak kullanıyordum.
    teşekkürler.
    tel:05423724678 MUHARREM BARUT---ESKİŞEHİR.
    merhabalar hocam gönderin bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 30 Nisan 2018; 13:33:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BesTCooL

merhabalar hocam gönderin bakalım

Alıntıları Göster
    Fiyat ve adresi verir misiniz.teşekkürler.
  • BesTCooL B kullanıcısına yanıt
    Hocam göndereyim de adres istemiştim 😊 yada ben göremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batı mah ıhlamur sok ismet yalgın pasajı no:15/36 pendik ist
    sevgi iletişim
    02164913266
  • Selamlar,üstadım HTC Desire 816d cihazımın ekranına görüntü gelmiyor.Cihazda görüntü var (bilgisayara bağlayıp ekran görüntüsü alınca fotoğraflarda görünüyor) ama telefon ekranına gelmiyor.Ekranı değiştirdim,sorun ekranda değil.Daha önce karşılaştığınız bir sorun mudur,yapılabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi günler lg g flex2 var frp kilitli, dorun şu telefon şarj oluyor açılıyor belli bir süre sonra kapanıyor (5-10dk) sonra telefon açılmıyor, belli bir süre sonra şarja takınca tekrar açılıyor, ve kapanıyor şu an bu döngüde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar hocam, xiaomi redmi pro telefonum var. ön kamerası ve arka odak kamerası çalışmıyor. arka kamerada herhangi bir sıkıntı yok. bakabilirseniz hemen göndermek isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cei

merhabalar hocam, xiaomi redmi pro telefonum var. ön kamerası ve arka odak kamerası çalışmıyor. arka kamerada herhangi bir sıkıntı yok. bakabilirseniz hemen göndermek isterim.
    hocam bakarız ama kamerasından var mı bilmiyorum
  • Hocam elimde HTC ONE M9 var S-On durumunda sadece bootloder moduna giriyor, recovery ve download moda girmiyor yapılabilir mi yapılırsa fiyat ne olur ? Teşekkür ederim.
  • Merhaba samsung note edge 915f anakart tamiri yada emmc değişimi yapıyormusunuz randıman oluyormu fiyatı nekadar

• redmi 1 mmc çip tamiri yapıyo musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dndd

Merhaba samsung note edge 915f anakart tamiri yada emmc değişimi yapıyormusunuz randıman oluyormu fiyatı nekadar
    Aynı durumdan bende muzdaribim.
    Detaylı bilgi alabilir miyim?
  • Redmi 1 için henüz dönüş yapmadınız .emmc değişecek. Twrp den kurulum yapılıyor ama işlemiyor .telefon açıldığında herşey durduruldu hatası var

• quote:

Orijinalden alıntı: cepAnkara

Redmi 1 için henüz dönüş yapmadınız .emmc değişecek. Twrp den kurulum yapılıyor ama işlemiyor .telefon açıldığında herşey durduruldu hatası var
    Gönderin hocam
  • BesTCooL B kullanıcısına yanıt
    Adres var mı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: BesTCooL

batı mah ıhlamur sok ismet yalgın pasajı no:15/36 pendik ist
    sevgi iletişim
    02164913266
    Merhaba ,

Note Edge için emmc chip değişim fiyatı öğrenebilirmiyim.
  • HTC 10 telefonumu 1.5 yıldır kullanıyordum. Son zamanlarda bataryası az gitmeye yüzde 15 lerde kapanmaya başladı. Ard arda restart atıyordu ama şarj edince açılıyordu.

Geçenlerde yine kapandı ve şarjı bitirene kadar arka arkaya ekran gelmeksizin restart attı. Bir daha da açılmadı. Son zamanlarda çok da ısınıyordu.

Yeni batarya aldım taktım ama telefonda hiçbir tepki yok. Ne açılma ne de şarj olma. Bataryayı ölçtüm 4 volt civarında şu anda.

Bu hata anakarttan mı dersiniz hocam? Emmc midir? Siz değiştiriyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadvt

HTC 10 telefonumu 1.5 yıldır kullanıyordum. Son zamanlarda bataryası az gitmeye yüzde 15 lerde kapanmaya başladı. Ard arda restart atıyordu ama şarj edince açılıyordu.

Geçenlerde yine kapandı ve şarjı bitirene kadar arka arkaya ekran gelmeksizin restart attı. Bir daha da açılmadı. Son zamanlarda çok da ısınıyordu.

Yeni batarya aldım taktım ama telefonda hiçbir tepki yok. Ne açılma ne de şarj olma. Bataryayı ölçtüm 4 volt civarında şu anda.

Bu hata anakarttan mı dersiniz hocam? Emmc midir? Siz değiştiriyor musunuz?
    Anakart kaynaklı olabilir cihaz kısa devre yapıyor olabilir
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.