Şimdi Ara

Cep telefonu tamir (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.197
Cevap
102
Favori
144.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BesTCooL

https://www.birgsm.com
    https://www.youtube.com/@birgsm

Sevgi Gsm olan ismimiz 2021 de BİR GSM olarak değişmiştir.

Tüm model telefonların donanımsal ve yazılımsal arızaları giderilir...
    Erkan cam değişimi...
    Data kurtarma
    Hafıza yükseltme
    gibi tüm işlemler
    Son sistem teknoloji tamir ekipmanları ve görüntüleme aletleri ile gerçekleştirilir

ayrıca mesleki eğitim kursu veriyoruz...

Forumdan ozel mesajları cevaplamada bazen sıkıntı oluyor whatsapp dan yazarsanız daha saglıklı iletişim kurmuş oluruz
    0532 576 6976

mail : bestcoolsevgigsm@gmail.com
    Sonork : 100.111110
    whatsapp : 0532 576 69 76
    0216 491 32 66

Aşağıdaki sayfaları gezerek referanslarımızı inceleyebilirsiniz...

1998 den beridir olan deneyimimizle hizmet vermekten kıvanç duyarız...

Youtube kanalımızda yaptığımız işlerle alakalı bir çok videoyu görebilirsiniz..
    Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz

• Hocam alcatel idol 3 telefonum kapandı hiç açılmıyor ve imei atabilimisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KOLAY GELSİN LG G2 TELEFON VAR ROM YÜKLERKEN ÇÖKTÜ 12 TANE DİSK AÇIYODU BEN DİSKLERİ DİSK YÖNETİMİNDEN SİLDİM BİÇİMLENDİRDİM ŞİMDİ HİÇ GÖRMÜYOR BAĞLADIĞIMDA SADECE AYGIT GÖNETİCİSİNDEN QHSESB_BULK GÖRÜYOR BAŞKADA BİŞEY YOK HALLEDEBİLİRMİSİNİZ ?
  • meizu mx5 için jtag yöntemi uygulanıyor mu acaba?
  • iyi günler Mustafa bey...
    Hiçbir sorun yokken birden bire "Samsung GT-N7100 Note II" ekran yazısında kalmış telefonuma stock room yüklemeyi denerken işlemin sonlarına doğru FAİL hatası vermesi nedeniyle artık hiç tepki vermeyen telefonumun tamiri mümkün müdür acaba? Herhangi bir ışık veya açılan ekran yok, full ölü durumda.

Detayları PMden yazdım @BesTCooL
  • https://forum.donanimhaber.com/m_119515592//tm.htm#119515592

Burada gerekli anlatymy yaptym pm gönderemiyorum forumda bir sorun var galiba. Lg g2 jtag fiyaty ne kadar adres gibi bilgileri özel pmden gönderirseniz sevinirim.

• LT26i

• Hocam Samsung S4mini telefonum bir anda kapandı hiç bir tepkime yok sadece bilgisayar a bağladığımda
    ( qhsusb_dload ) olarak görüyorum garantisi yok servise götürdüm daha bakmadan anakart arızası değişecek dediler ? yardımcı olur musunuz ?

Cihazda root yok veya root program atarken olmadı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanda -- 17 Aralık 2016; 0:20:3 >
  • Merhaba,

Telefon LG G2 D802TR.

Cyanogen 13 yükledim. Daha sonra başka rom yüklemek istedim, recovery moda bir türlü giremeyince daha önce kullandığım One_Click_Root+Recovery uygulamasını tekrar kullanarak recovery modda başlatayım dedim. Bundan sonra telefon hiç açılmadı, Cyanogen logosunda bekletiyordu sürekli.

Daha önce kullandığım Flash Tool ile stock rom kurayım dedim, bu kez olmadı. Bilgisayarda 10% seviyesinde, telefonda ise 0% seviyesinde bekleyip duruyor. KİTKAT ile denediğimde bilgisayarda 11% seviyesinde telefonda 1% seviyesinde duruyor.

Gerisi size bakar :)

Fiyat bilgisi alabilir miyim? Bir de adresinizi göremedim, onu da yollar mısınız? İşlemin ne kadar sürdüğü bilgisini (kargo hariç) de öğrenmek isterim ayrıca.

Kolay Gelsin.
  • Selamlar, ustam ben Gebze de ikamet ediyorum.Yaklaşık 3 yıldır kullandığım note2 telefonum sık sık donmaya başlamıştı.Dün dondu ve açma kapama düğmeside çalışmadı.Bataryayı çıkardım.Tekrar taktığımda telefon hiç açılmadı.Şarjda olmuyor.Işıkta yanmıyor.Ses kısma+güç+home düğmeside işe yaramadı.Sanırım bu telefonlarda "sudden death" denilen sorun kronikmiş.

Ben açıkcası telefonumu tamire bırakmak istemiyorum.Bu iş için fiyat yaklaşık ne olur?Telefonum tamir edilirken bekleyebilir miyim?
  • hocam s3 minii var yanlış rom sonucu hiç bir tepki yok. fiyatı ne olur?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

LG G3D855TR

Ara ara mavi ekran veriyor.ozellikle ısınınca.youtube da anakarti fırında ısıtma videosu görmüştüm.denedim lakin artık sadece mavi ekranla açılıyor 😀😀.Emmc chip değişimi gerekli gibi görünüyor.Garantisi bittiği içinde servise opulmeye gerek yok.Cihaz kozmetik olarak çok düzgün.kullanmak istiyorum.degisimin maliyeti nedir?PM den cevabınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cygnus666

Merhaba

LG G3D855TR

Ara ara mavi ekran veriyor.ozellikle ısınınca.youtube da anakarti fırında ısıtma videosu görmüştüm.denedim lakin artık sadece mavi ekranla açılıyor 😀😀.Emmc chip değişimi gerekli gibi görünüyor.Garantisi bittiği içinde servise opulmeye gerek yok.Cihaz kozmetik olarak çok düzgün.kullanmak istiyorum.degisimin maliyeti nedir?PM den cevabınızı bekliyorum.

Selamlar,

Birebir aynı sorun bende de var. Hatta fırınlama işleminden sonra hiç ekran açılmaz oldu. Çözüm bulabilir misiniz?
  • Kolay gelsin hocam İstanbul'da mısınız

• istanbul pendik hocam

mesaj düşememiş mailime kusuruma bakmayın
  • Hocam merhaba LG l fino telefonum var. Yazılım ı ne kadara atarsın?

• htc desire 500 telefon var arkadaşım hediye etti bozuk diye
    bilgisayara takıldığında teki veriyor tanımlanmayan cihaz olarak
    tamiri mümkün mü ne kadara maal olur
    hardbrick oldu diye tahmin ediyorum

birde ekranı çatlak zenfone 5 telefon var oda zenfone logosu açılı kapanıyor onada fiyat verir misiniz dokunmatik ve yazılım yüklemek için
  • merhaba Hocam .... Ulaşamıyorum
  • Merhaba,

Xiaomi Mi3 cihazım için emmc 0 mb görünüyor. Bu sorunun emmc yazılım korumasından dolayı olduğunu söylendi. Telefon normal olarak açılıyor, açıldıktan sonra hata vermeye başlıyor ve hiçbir şekilde kullanılamıyor.

Ufi doungle cihazı ile bu kilit kırılıyormuş. Bu işlemi yaparmısınız ? Ne kadar ücreti olur..
  • Bayağı dikkatsiz çalışanlarınız var. Benim orijinal buzzer yerine başka bir telefondan buzzer takılmış.

Benim orijinal buzzer:
    Dükkana gittikten sonra gelen buzzer:

Telefonunuzu buraya gönderdiyseniz yaklaşık 2 haftayı gözden çıkarın bir de. Arkadaşlar kendi parasını veriyormuş gibi bir de dükkana kurye çağırtıp öyle gönderiyorlar kargoyu. Hep böyle gönderiyorlarmış. Telefonda veya burada ve hatta Whatsapp'ta böyle bir bilgi verilmedi, çalışanları aradım böyle bir bilgi verilmedi. Siz öyle yapıyorsanız doğru olan o olmuyor maalesef. Çalışanları da şubeye gidiyormuş gibi konuşuyor bir de hiç öyle kargo firmaları geçerken biz veriyoruz kargoyu diye konuşmuyor.

5 Şubat'ta iade olacak dediği telefon, 10 Şubat'ta kargoya veriliyor. Öyle bir hız var. Yoğun olabilirsin ama bunu bildir müşteriye. Telefonu kutuyla gönderiyorum, kutunun içinde adresim yazıyor kocaman kağıtta. 5 kere adres neydi, diye aranıyorum. En sonda da Iban verin paranızı ödeyeyim diyor, madem ödeyeceksiniz başta ödeseydiniz o zaman. Hasar tespit parası isteyebilirmiş, ilk mesaja yazarsın, "Ben hasar tespite 50 TL istiyorum" diye ben buna uymazsam söyle. Sözün özü ben tavsiye etmiyorum kendilerini. Gönderene de bir şey diyemem alternatifi yoksa, telefon parçalarının değişebileceği olasılığını göz önünde bulundurarak parası ve zamanı varsa gönderebilir. Kendi tercihi.

Not: Ha bir de cevap verecekseniz eğer çalışanlarınıza danışın da onların bana neler söylediğine göre cevap verin. Zira onlarla konuşurken yanlarında olmadığınızı kendiniz yazdınız Whatsapp'tan "Dükkanda değilim" diyerekten. Telefon parçasının değişmesiyle ilgili ben size bir ithamda da bulunmadım ayrıca. İster 100 yaşında olun ister 50 çocuğunuz olsun bu işle hiçbir ilgisi yok bunların. Bu, sizin çalışanlarınızın dikkatsiz olduğunu gösterir bu kadar. Tüm bunlardan da benim insancıl olmadığım çıkarımına varmış bir de buna da sadece gülüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 12 Şubat 2018; 15:30:35 >

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.