Şimdi Ara

Cep telefonu tamir (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.197
Cevap
102
Favori
144.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam iyi günler elimde Asus zenfone 5 var dokumatik geç algılıyor ve şarj almıyor cihaz. düşme sonucu bu hale geldi. bir kaç servise götürdüm ama masraf etmeye değmez dediler siz ne dersiniz bu konuda olur derseniz göndereyim bir bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost.boy

hocam iyi günler elimde Asus zenfone 5 var dokumatik geç algılıyor ve şarj almıyor cihaz. düşme sonucu bu hale geldi. bir kaç servise götürdüm ama masraf etmeye değmez dediler siz ne dersiniz bu konuda olur derseniz göndereyim bir bakın.

bakmadan bişey demek zor..
  • Hocam pm attım...

• sa bende sm-n9005 var odin ile yazılım yüklerken kapandı ve bir daha açılmadı yapa bilirmisiniz ve fiyatı ne olur saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinkann

sa bende sm-n9005 var odin ile yazılım yüklerken kapandı ve bir daha açılmadı yapa bilirmisiniz ve fiyatı ne olur saygılar

ÖM yolladım
  • Merhaba,
    1 - Elimde Umi X2 model çin tlf var ve farklı bir markanın romunu yanlışlıkla yükledim, önce brick olmadı ama ekran sorunu yaşadım, sonra düzeltmek için orjinal romu yükleyebildim bilgisayardan fakat sonrasında hiç açılmaz oldu. Çalışır hale gelebilir mi?
    2 - Yine mtk çipli Lenovo A390 var, çalışıyor fakat GSM bağlantısı sağlanamıyor. Engineering mode ile kontrol ettiğimde sim ler sanki sürekli disable/enable oluyor saniyede bir disconnect oluyor gibi. Benzer durum radyo dinlerkende oluyor sürekli radyoda periyodik ses kesilmesi oluyor. Orjinal ve farklı bir sürü rom denedim tümünde benzer tepki veriyor, hatta müzik dinlerken bile aynı peryotla duraklamalı çalıyor. Düzeltilebilirmi?
    3 - Bir tane de MTK çipli replika s5 var, açılırken android yazısından sonra ana ekrana geçerken siyah ekranda kalıyor, bu şekilde LCD ışığı aktif haldeyken görüntü vermeden açılış sesi de geliyor aslında görüntü dışında çalışıyor gibi.

Üçü için ayrı fiyat alabilirmiyim aşağı yukarı? Bilgi verebilirmisiniz lütfen.
    Teşekkür ederim.

• Nexus 4e recovery menuden kernel flashlarken ekran gidip geldi sonra complete yazdi ve bende reboot yaptim ekran acilinca siyah ekran isigi yaniyor tamir edebilir misiniz??? Ve ucret ne kadar olur?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazimin tamiri yapilmiş elime ulasinca isciliginiz ve cihazim hakkindda yorum atarim bana hesap numarasini pm atarsaniz ucreti yollayacagim. .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akyar2280

Cihazimin tamiri yapilmiş elime ulasinca isciliginiz ve cihazim hakkindda yorum atarim bana hesap numarasini pm atarsaniz ucreti yollayacagim. .

ÖM yolladın hocam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 27 Haziran 2015; 18:42:55 >
  • iyi günler note 3 mt6572 yanlıs rom yukledim acılmıyor bu urun jtag yapilirmi üstad
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1kral1

iyi günler note 3 mt6572 yanlıs rom yukledim acılmıyor bu urun jtag yapilirmi üstad

bakmak lazım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BesTCooL

quote:

Orijinalden alıntı: kral1kral1

iyi günler note 3 mt6572 yanlıs rom yukledim acılmıyor bu urun jtag yapilirmi üstad

bakmak lazım hocam

tamam hocam adres pm gonderirseniz yolluyayım cihazı kolay gelsin
  • Öncelikle merhaba,
    Samsung Galaxy s2 kullanıcısıyım, telefon durup dururken kapandı . Bir telefoncuya tamir için verdim , arızasının anakart kaynaklı olduğunu söyledi ve tamir etti. 1 ay da garanti verdi. Tam 1 hafta sonra görüşme yaparken telefon kapandı. Açmaya çalışınca ,samsung yazan ekranda donuyordu telefon. 3 tuş kombinasyonunda açılınca telefona odinden firmware yükledim. Fakat telefon yükleme ekranında dondu aynı zamanda odinde ki yeşil barda ilerlemesini durdurunca 15 dakka bekledikten sonra kabloyu çektim. Telefon hiç bir şekilde tepki vermememe başladı. Böyle olunca tekrar telefoncuya geri götürdüm, tamir edemediğini söyleyip parayı ve telefonu iade etti. Ben eğer mümkümse telefonumu size tamir ettirmek istiyorum fakat bir kaç sorum var. Bu bana ortalama ne kadara mal olur ? Bir diğer hususta telefonun içinde ki rehber ve dosyaların (resim, video, vb ) kurtarılması. Zira içindeki veriler en az telefon kadar önemli benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: melaksor

Öncelikle merhaba,
    Samsung Galaxy s2 kullanıcısıyım, telefon durup dururken kapandı . Bir telefoncuya tamir için verdim , arızasının anakart kaynaklı olduğunu söyledi ve tamir etti. 1 ay da garanti verdi. Tam 1 hafta sonra görüşme yaparken telefon kapandı. Açmaya çalışınca ,samsung yazan ekranda donuyordu telefon. 3 tuş kombinasyonunda açılınca telefona odinden firmware yükledim. Fakat telefon yükleme ekranında dondu aynı zamanda odinde ki yeşil barda ilerlemesini durdurunca 15 dakka bekledikten sonra kabloyu çektim. Telefon hiç bir şekilde tepki vermememe başladı. Böyle olunca tekrar telefoncuya geri götürdüm, tamir edemediğini söyleyip parayı ve telefonu iade etti. Ben eğer mümkümse telefonumu size tamir ettirmek istiyorum fakat bir kaç sorum var. Bu bana ortalama ne kadara mal olur ? Bir diğer hususta telefonun içinde ki rehber ve dosyaların (resim, video, vb ) kurtarılması. Zira içindeki veriler en az telefon kadar önemli benim için.

özel mesaj yolladım

• Merhaba.Yanlis rom yuklemesi sonucu hic acilmayan d855 telefonumuz var.Pc android modem olarak goruyor.Nasil yardimci olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bay_miri

Merhaba.Yanlis rom yuklemesi sonucu hic acilmayan d855 telefonumuz var.Pc android modem olarak goruyor.Nasil yardimci olursunuz.

mesaj attım
  • Hocam merhaba,
    Note 2 cihazımı sabah şarjdan çıkardım, baş ucuma bıraktım.
    30 dk sonra baktım kapanmış ( son zamanlarda kendi kendine birkaç kez kapanmıştı zaten)
    açmayı denedim, açılmadı.
    Pili çıkarttım tekrar taktım olmadı.
    Eşimin telefonunda benim pili denedim, pilimde sıkıntı yok.
    Eşimin pilini benim telde denedim, çalışmıyor.
    Download mod ve recovery mod a girilmiyor.
    Açıkçası telefonda tık yok. Herhangi bir hayat belirtisi yok
    Yaptığım araştırmalar sonucunda SDS denilen ani ölüm sendromu gerçekleşmiş olması muhtemel.
    Konuyla alakalı sizinle görüşmek isterim.
    PM den telefon numaranızı atabilirseniz memnun olurum.
    iyi forumlar.

• Mesaj attım dönüş yaparsanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: CaDDeS

Hocam merhaba,
    Note 2 cihazımı sabah şarjdan çıkardım, baş ucuma bıraktım.
    30 dk sonra baktım kapanmış ( son zamanlarda kendi kendine birkaç kez kapanmıştı zaten)
    açmayı denedim, açılmadı.
    Pili çıkarttım tekrar taktım olmadı.
    Eşimin telefonunda benim pili denedim, pilimde sıkıntı yok.
    Eşimin pilini benim telde denedim, çalışmıyor.
    Download mod ve recovery mod a girilmiyor.
    Açıkçası telefonda tık yok. Herhangi bir hayat belirtisi yok
    Yaptığım araştırmalar sonucunda SDS denilen ani ölüm sendromu gerçekleşmiş olması muhtemel.
    Konuyla alakalı sizinle görüşmek isterim.
    PM den telefon numaranızı atabilirseniz memnun olurum.
    iyi forumlar.

0532 576 69 76

• Note 2 im dün gece SDS e girdi, pm yolladım, yardımcı olma şansınız var mı?
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.