Şimdi Ara

Cep telefonu tamir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.197
Cevap
102
Favori
144.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi günler hocam bende de rom yüklerken bozulan i900 var, jtag yapılacak sen yapabili misin? pm bekliyorum masrafı ne tutar onu da yazarsanız
  • hallederiz üstad gönderin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 13 Kasım 2010; 1:45:24 >
  • Samsung Omnia Vision 940SC
    Huawei E272
    ZTE MF637 Repair
    Verizon HTC Imagio XV6975 (HTC Whitestone 100)

* Repair Dead Boot / Unbrick
    * Unlock

eklenmiştir
  • Rom yüklerken bozduğum telefonumu daha önce gönderdiğim tamirci 3 hafta uğraştı bu telefonun anakartı yanmış düzelmez diye geri göndermişti, Mustafa ustaya gönderdiğimde aynı gün telefonun halloldu deyince epey şaşırdım, Aynı gün de kargoya verdi. Bu işin ustası diyebilirim, Birkaç telefoncuya sorduğumda en düşüğü ustamın yaptığı fiyatın 1,5 katını istediler.Şiddetle tavsiye ediyorum, Teşekkürler Ustam...
  • allah razı olsun ustam teşekkür ederim... Ayrıca sizin cihaza hard reset de atsanız türkçesi gitmez orijinal türkçe rom atıldı.. Sadece bu romu bu fiyatlara attıramazdınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 8 Eylül 2010; 1:09:34 >
  • Ekleyelim konuyu favorilere, ne olur ne olmaz
    Hayırlı işler üstad.
  • LG KS20
    LG GM730
    HTC Tattoo
    Huawei E220

eklenmiştir
  • HTC desire eklenmiştir..
  • i9000?
  • i9000 de oluyor ustam listeye eklemeyi unutmuşum listeye eklenmeyen baya bir cihaz var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 1 Ekim 2010; 23:37:25 >
  • bak usta senı burdada buldum bir benım cıhaızmı yapamıyorsun şimdisamsung omnia pro b7610
  • ustam senin model su an olmuyor sende kesin olacaksa göndereyim diyorsun daha evvel üzerinde uğraşmadığım cihaza nasıl kesin olur diyebilirim..

Burdan forumdan bi arkadaşın MAgic 32 b vardı cihaza 32a atmış olmuyordu yeni jtag geldi onunla hallettik ama senin model malesef yok
    Başka bir arkadaş HD2 getirdi hem simlock hemde jtag yaptık cumartesi günü sabah geldi öğleden sonra cihazı hazırdı aldı gitti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 3 Ekim 2010; 19:01:57 >
  • Usta cumartesi günü yaptığınız jtag işlemi için çok teşekkür ederim. Gerçekten işinizin ehlisiniz.
  • Takip msjim bulunsun
  • HTC chief XV6175 unlock repair eklenmiştir...
  • toshiba TG01 tamir ve unlock eklenmiştir
  • msj bulunsun
  • teşkküler, başarılı çalışmalar.
  • HTC Imagio WhiteStone Unlock, , Unbrick, CID Change eklenmiştir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.