Şimdi Ara

SEVEREK KULLANDIĞIM HTC ONE E8 İM BOZULDU :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    telefon tertemiz çalışıyordu. birden hafiza kartını okumadi.bende sanki bi telefon tamircisi gibi hemen telefonu söktüm.söktüm sökmesine ama gel gör ki geri toplarken üst board dan gelen flex kablolari takamadim ve soketlerin üstündeki beyaz klipsleri öküz gibi ters tarafa kanırtarak kırdım.tabiki telefon açılmadı. ufak bi araştırma yaptım hatta bizim burda tamirci arkadaşa sordum soketleri değiştire bileceğini söyledi ama soketler burda yani Ankara da yok hatta belki Türkiye de bile yok.ama uzak doğu alışveriş sitelerinde bulunuyor.getirtip takıla bilir.daha önceden ben getirtmiştim.eee şimdi siz diyeceksiniz ki sen neden yaptirmiyorsun madem böyle yol gosteriyorsunda.sen yaptir kullan.vallahi telefonu kendi ***lığımdan bozduğum için hiç hevesim yok.uğraşmak da istemiyorum. telefonun ekranı- üst board-kameraları-hoparlörleri- kasası şarj ve usb soket boardu sağlam. istediğin gibi parçaları al kullan hee unutmadan ekran htc m8 ile aynı ekran.fiyat da pazarlıklı 350 lira pazarlıksız 300 lira.Ankara da elden teslim ederim.mesaj atın gün içinde hemen geri dönüş yaparım. saygılar

BOZUK OLAN SOKETLERİ FOTOLARDA KİRMİZİ OLARAK İŞARET LEDİM.ESKİ ÇALIŞIR HALİNİDE FOTOLARA EKLEDİM TELEFON ARKA KAPAĞI AÇIK OLARAK GOSTEREREK TESLİM EDİLECEK.

SEVEREK KULLANDIĞIM HTC ONE E8 İM BOZULDU :( SEVEREK KULLANDIĞIM HTC ONE E8 İM BOZULDU :( SEVEREK KULLANDIĞIM HTC ONE E8 İM BOZULDU :( SEVEREK KULLANDIĞIM HTC ONE E8 İM BOZULDU :( SEVEREK KULLANDIĞIM HTC ONE E8 İM BOZULDU :( SEVEREK KULLANDIĞIM HTC ONE E8 İM BOZULDU :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.