Şimdi Ara

SEVEREK KULLANDIĞIM HTC ONE E8 İM BOZULDU :(

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
1
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> HTC >> SEVEREK KULLANDIĞIM HTC ONE E8 İM BOZULDU :(
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    119 Mesaj
    Referanslar: 3

Katılım Zamanı
    29 Ocak 2010

Durum
    Forumda değil

Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    telefon tertemiz çalışıyordu. birden hafiza kartını okumadi.bende sanki bi telefon tamircisi gibi hemen telefonu söktüm.söktüm sökmesine ama gel gör ki geri toplarken üst board dan gelen flex kablolari takamadim ve soketlerin üstündeki beyaz klipsleri öküz gibi ters tarafa kanırtarak kırdım.tabiki telefon açılmadı. ufak bi araştırma yaptım hatta bizim burda tamirci arkadaşa sordum soketleri değiştire bileceğini söyledi ama soketler burda yani Ankara da yok hatta belki Türkiye de bile yok.ama uzak doğu alışveriş sitelerinde bulunuyor.getirtip takıla bilir.daha önceden ben getirtmiştim.eee şimdi siz diyeceksiniz ki sen neden yaptirmiyorsun madem böyle yol gosteriyorsunda.sen yaptir kullan.vallahi telefonu kendi ***lığımdan bozduğum için hiç hevesim yok.uğraşmak da istemiyorum. telefonun ekranı- üst board-kameraları-hoparlörleri- kasası şarj ve usb soket boardu sağlam. istediğin gibi parçaları al kullan hee unutmadan ekran htc m8 ile aynı ekran.fiyat da pazarlıklı 350 lira pazarlıksız 300 lira.Ankara da elden teslim ederim.mesaj atın gün içinde hemen geri dönüş yaparım. saygılar

BOZUK OLAN SOKETLERİ FOTOLARDA KİRMİZİ OLARAK İŞARET LEDİM.ESKİ ÇALIŞIR HALİNİDE FOTOLARA EKLEDİM TELEFON ARKA KAPAĞI AÇIK OLARAK GOSTEREREK TESLİM EDİLECEK.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    leon_21:samsung 5830 galaxy ace 450tl.
    bmaytekin:ASUS M2N32 SLI DELUXE WIFI EDITION 100tl.
    Hobar:MSI K9A2 Platinium 790FX 100TL.
    sunrise06:NOKIA 6230İ 25TL.

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,191
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.