Şimdi Ara

SEVEN: The Days Long Gone [Eski CD Project RED][Çıktı]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SEVEN: The Days Long Gone [Eski CD Project RED][Çıktı]

CD Project RED firmasından ayrılmış, The Witcher serisinde emekleri geçmiş bazı yapımcıların bağımsız olarak kendilerine ait kurdukları yeni oyun stüdyosu Fool’s Theory tarafından geliştirilen yeni RPG oyunu SeVen The Days Long Gone ekip tarafından tanıtıldı.

Kıyamet sonrası sanal bir dünyada geçecek olan Seven The Days Long Gone oyununda hayatlar artık daha zor ve bulunduğumuz dünya tamamen bir tehlikenin içindedir. Artık insanların her şeyi yok olmuş ve felaket Dünya’nın üzerine en büyük hışmı ile çökmüştür. Tek başımıza bitirmek için çaba sarf edeceğimiz bu oyunda hikaye bölümler şeklinde ilerliyor. Hikayenin gerçekten önem taşıdığını söylemek gerekiyor. Ancak oyunda yapımcılar bizleri daha da özgür kılabilmek için geliştirdikleri sistem ile haritada istediğimiz gibi geze bilmekteyiz. 3D-Izometrik kamera açısı ile oynanacak olan SeVen The Days Long Gone oyunu RPG ve Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştiriliyor. Oyun içerisindeki seçimlerimiz bize kendi kaderimizi çizmemize olanak sağlayacak.

Yapımcılar oyun hakkında daha fazla bir detay vermemiş durumdalar. Oyun için henüz resmi açıklanmış bir çıkış tarihide yok.Ayrıca oyun sadece PC için geliştiriliyor.

Not:Yazı alıntıdır.

Oyun Steam'e eklenmiş;http://store.steampowered.com//app/471010?beta=0

ve Trailer'ı çıkmış:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 3 Aralık 2017; 1:14:20 >

• Neden hiç ilgi yok yahu bu güzelim yapıma?
  • Eski meski fark etmez. Ucundan kıyısından dahi Cd Project adı geçtiyse o oyun iyidir! Beklemedeyiz merakla.
  • güzel bir oyun daha geliyor gibi.
  • Oyun Steam'e eklenmiş;http://store.steampowered.com//app/471010?beta=0

ve Trailer'ı çıkmış:

• Harika duruyor. Keşke resmi Türkçe dil desteği de olsaymış. Umarım çeviren bir ekip çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Harika duruyor. Keşke resmi Türkçe dil desteği de olsaymış. Umarım çeviren bir ekip çıkar.

Oyunun yapımcı firmasının diğer yaptığı oyunlarda Türkçe yerelleştirme yapılmış umarım buna da yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

quote:

Harika duruyor. Keşke resmi Türkçe dil desteği de olsaymış. Umarım çeviren bir ekip çıkar.

Oyunun yapımcı firmasının diğer yaptığı oyunlarda Türkçe yerelleştirme yapılmış umarım buna da yaparlar.

Bir tek Witcher 2ye yapildi o da gonullulerin israrlari uzerine. Witcher 3 dahi yerellestirilmemisken sanmiyorum bu oyun yerellestirilsin. Ama umarim olur. Bence ilk adim hep yapimcidan gelmeli bu konularda. Ki eski oyunlarin satis rakamlari da ortada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sneaking Teaser yayınlanmış bi süre önce.

• Steam üzerinde çıkış tarihini 1 Aralık olarak güncellemişler.
  • Videolardan tam emin olamasamda renk paleti biraz elden geçmeli sanki ...
  • quote:

Xholat diye oyunu varmış firmanın Türkçe altyazı desteği var bu oyun içinde rahat olabileceği kanaatindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

quote:

Xholat diye oyunu varmış firmanın Türkçe altyazı desteği var bu oyun içinde rahat olabileceği kanaatindeyim.

Hadi ya Xholat bu adamlarin oyunu muymus. O zaman oluru var gibi aslinda Aibell ceviri ekibine bir bildirelim bu durumu bakarsin guncellemeyle falan yerellestirirler.

Cikisina epey var gerci yetisir aslinda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 6 Ekim 2017; 13:12:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun çıktı deneyen var mı?
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Tutorial kısmını oynamaya fırsat bulabildim henüz.Fazlasıyla detaylı ve güzel bir stealth oyunu olmuş diyebilirim ilk bakışta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Tutorial kısmını oynamaya fırsat bulabildim henüz.Fazlasıyla detaylı ve güzel bir stealth oyunu olmuş diyebilirim ilk bakışta.

Gameplay izledim ben de bugün bir kaç tane pek sarmadı beni izlediklerim. Daha farklı bir şey bekliyordum galiba.
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de daha farklı bir şey bekliyordum açıkcası.Bugün oyunu biraz daha oynadım fakat pek ısınamadım.Biraz daha zorlayacağım kendimi ama bilemiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.