Şimdi Ara

sevdiğimiz kıl tüy şeyler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
15
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> sevdiğimiz kıl tüy şeyler
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    312 Mesaj
    arkadaşlar bize yaptığığmızda azda olsa rahatlama duygusu ya da anlık mutluluk ya da ne bileyim haz veren kısacası yapmayı sevdiğimiz çok ufak şeyler vardır...mesela ben biten bir sigara paketini avuçlarımın içinde buruşturmayı(ama box olacak),denize taş attığımda o taşın denize dik açıyla girmesiyle çıkan plop sesini vs. severim...daha çok vardır ama aklıma gelmiyor...sizinde vardır muhakkak böyle sevdiğiniz ufak enstanteneler...paylaşmak isteyenler buyrun efendim...

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    çikolata yerken bi parçası masaya düşünce çikolata yerine o parçayı yerim daha hoşuma gider
    |
    |
  • Yüzbaşı
    312 Mesaj
    mike bu dediğinden iyi bi rejim uygulaması olur :)) biliyosun bugünlerde baya bi revaçta bu rejim olayı.yok seda sayanın rejimiymiş yok sibel canınmış.bizde açarız bi rejim merkezi.olay yediklerinizden yere düşen parçaları yiyin.harbi paranın gözüne vururuz hocam.bütün haberlere magainlere çıkarız.sen varsan bende varım yani neden olmasın :)))
    |
    |
  • Binbaşı
    1383 Mesaj
    yer kartına cephe atarken artan tandansların tamamının soğuk cephenin gerisinde kaldığı anları seviyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    10189 Mesaj
    Köye atış talimi yaparken Eagle'ın seken kurşun sesi..(pıjaaaaaaannngg..Manyak bir ses..)
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    dişlerin gıcırdama sesi..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    312 Mesaj
    basket topu potaya deliksiz giriğinde çıkan ses...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    262 Mesaj
    magnum pompalı tüfekten havaya atış yaptıktan sonraki kurşunun havayı delip geçen o sesi çok hoşuma gider :)
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    1444 Mesaj
    hapşırmayı çok severim. hele üst üste birkaç kere olursa daha da güzel oluyor. kendimi iyi hissediyorum hapşırınca.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    312 Mesaj
    biten bir sigarayı suda sondürünce çıkan seside severim...
    |
    |
  • Binbaşı
    1239 Mesaj
    merminin insan vücuda girdiği ve bıraktığı ses...
    ohaaaa ama oyunlardan ancak o kadar anlayabiliyorum..gerçeğine hiç şahit olmadın.hani şu piyuvnrggghhh gibi ses (hitman de de vardı)
    |
    |
  • Binbaşı
    1383 Mesaj
    nekrofili kök salıyor bizim de artık içimize..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    446 Mesaj
    Ben yer fıstığını ağzımda kırarken tozunu içime çekerim manyaak oluyo ama sakın boğulmayın :))
    |
    |
  • Binbaşı
    1002 Mesaj
    *boynumu çıtlatırken çıkan sesi çok seviyorum..

*buğulu cama yanağımı dayamayı çok seviyorumm..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    757 Mesaj
    konu hortlatmak
    |
    |
Reklamlar
SEO
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.