Şimdi Ara

Sevdiğim kızla aynı sınıftayız

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu kızla 9.sınıfta aynı okuldaydık ve eski sevgilim. 10.sınıfta tekrar barışmak istediğini söyledi ama ben reddettim salak gibi. 11.sınıfta başka okula gitti bende 11in 2.döneminde geçtim şimdi 12.sınıfız ve aynı sınıftayız ama yarın sınflar değişecekmiş umarım aynı sınıfta oluruz. Ben kızdan hoşlandığımı yeni yeni fark ettim. Yakınız kızla. Göz göze falan geliyoruz arada çok samimiyiz uğraşıyoruz falan birbirimizle. Sizce ne yapmalıyım ya sınıflar değişirse ne yapıcam o zaman bu kadar yakın olamayız. Sizce niyetimi belli edeyim mi? Komik birisiyim diyebilirim esprilerime falan çok gülüyo. Eski sevgilisi 1 yaş büyük ve üniye gidecek artık barışmıyolar eskiden sürekli küsüp barışıyorlardı kızda mutlu değildi zaten. Bi ara bana yürüdüğünü hissetmiştim ama sonra sevgilisiyle barışmışlardı. Ön sıramda oturuyodu 11de benim masama falan kafasını koyup yatıyodu ben otururken.Sınıflar değişmezse ne yapacağımı az çok biliyorum. Sınıflar değişirse ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 28 Haziran 2022; 22:3:14 >

• Git seviyorum seni ulaaaaağğğğn diye haykır yüzüne

Gitarımın Teli, Çayımın Şekeri olur musun deee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimgerekmez -- 28 Haziran 2022; 22:10:2 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Trol müsün la okullar kapalı şimdiden sınıf mı belli olurmuş

Beyler konu trol galiba

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Burayı terk et liseli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.