DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Sevdiğim Kızın Sevgilisi Var Ne Yapmalıyım?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
170
Cevap
1
Favori
18.222
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Sevdiğim Kızın Sevgilisi Var Ne Yapmalıyım?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      596 Mesaj
      16 Kasım 2011 18:46:51 Konu Sahibi
      Arkadaşlar üniversiteye başladığımda sınıftan bir kızla tanıştım kız baya sıcakkanlı,sevecen felan.Bende kıza ilk gördüğüm anda aşık oldum.Tabi kızla baya samimi olduk yani hiçbişeyimizi saklamıyoruz birbirimizden,ama ben onun gözünde arkadaştan öte dost gibiyim.Yolda yürürken bile başkaları görse bizi sevgili zannedecek o derece samimiyiz.1 ay önce kızın sevgilisi olduğunu öğrendim ve bana sevgilisinden çok bahsetti,bende mecburen dinledim ancak sevgilisi olduğunu öğrendiğimde dünyam başıma yıkılmıştı.Bugün cafede sohbet ederken konu askerliğe geldi ve sevgilisi askerden dönünce kızı istemeye gelecekmiş,bunu duydum beynimde fırtınalar koptu,moralim altüst oldu ne yapacağımı şaşırdım.Kızın kalbini kırmamak ve psikolojisini etkilememek için onu sevdiğimi daha söylemedim onu kankası olarak gördüğümü zannediyor.Kıza sevdiğimi söylemelimi yoksa aşkımı kalbimemi gömmeliyim karar veremedim.Kızla aynı sınıftayız yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyor okulda bütün gün beraberiz.

Özet: sevdiğim kız bana kanka dedi :(

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      16 Kasım 2011 18:56:11
      Sahibi olana bakılmaz.Delikanlı erkek kitabı madde 1.

A.C Milan | 1899
    • Yüzbaşı
      596 Mesaj
      16 Kasım 2011 19:01:12 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Kaká Leite

hacı aslında bu kuraldan sonra başka bişey söylenmez ama şuan ruh halim dengesiz stabil çocuğa döndüm :(

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      16 Kasım 2011 19:02:29
      İstediğin kadar sızlan hocam kız sana yüz vermeyecek,üstüne birde sevgilisine anlatırsa güzelde bi sopa yersin

A.C Milan | 1899
    • Yüzbaşı
      306 Mesaj
      16 Kasım 2011 19:08:58
      Sen askerdeyken senin kız arkadaşına birisi o gözle baksa ne düşünürsün. Yapacak bişey yok, Allah sahibine bağışlasın deyip çekip gideceksin. Erkeğim diye geziyorsan dediklerimi yapman lazım, yok orası beni ilgilendirmez dersen, kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harry_Kewell -- 16 Kasım 2011; 19:12:55 >

• Yüzbaşı
      596 Mesaj
      16 Kasım 2011 19:09:08 Konu Sahibi
      şöyle bir durum var, kızın bana yüz vermemesi mümkün değil 1-2 gündür biraz soğuk davranıyorum kendisine ama hala bana yanaşmaya çalışıyo,sevgilisine söylese bile beni dövmesi gibi bir durum sözkonusu değil yani

quote:

Orijinalden alıntı: Harry_Kewell

Sen askerdeyken senin kız arkadaşına birisi o gözle baksa ne düşünürsün. Yapacak bişey yok, Allah sahibine bağışlasın deyip çekip gideceksin.

hocam çok haklısın aynısı bana yapılsa ben ne yapacağımı bilemem,en iyisi daha fazla büyümeden sonlandırmak olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrimalRage -- 16 Kasım 2011; 19:11:43 >

• Yüzbaşı
      306 Mesaj
      16 Kasım 2011 19:13:05
      quote:

Orijinalden alıntı: PrimalRage

şöyle bir durum var, kızın bana yüz vermemesi mümkün değil 1-2 gündür biraz soğuk davranıyorum kendisine ama hala bana yanaşmaya çalışıyo,sevgilisine söylese bile beni dövmesi gibi bir durum sözkonusu değil yani

Alıntıları Göster

hocam çok haklısın aynısı bana yapılsa ben ne yapacağımı bilemem,en iyisi daha fazla büyümeden sonlandırmak olacak.

askere git-gel demek istediğimi çok iyi algılarsın, kız veya kendi açından olaya bakma. Kendini askerde olan arkadaş yerine koy.

• Yüzbaşı
      596 Mesaj
      16 Kasım 2011 19:14:42 Konu Sahibi
      quote:

Alıntıları Göster

askere git-gel demek istediğimi çok iyi algılarsın, kız veya kendi açından olaya bakma. Kendini askerde olan arkadaş yerine koy.

şuan askerde değil 2012 haziranda askere gidecekmiş bende ne yapacağımı şaşırdım en iyisi çekip gitmek diyecemde kızla aynı sınıftayız sorunda orda :(

• Yüzbaşı
      306 Mesaj
      16 Kasım 2011 19:18:09
      quote:

Alıntıları Göster

şuan askerde değil 2012 haziranda askere gidecekmiş bende ne yapacağımı şaşırdım en iyisi çekip gitmek diyecemde kızla aynı sınıftayız sorunda orda :(

Dostum o işten sana hayır gelmez, bence yol yakınken uzaklaş, aynı olayı bende bir kaç hafta önce yaşadım sonra kızla muhabbetimi kestim, kız sürekli ne yaptım ben sana, niye konuşmuyorsun, bilmeden kırdım mı gibisinden sorular soruyor

Yönünü değiştir ve yeni avlara yönel

• Yüzbaşı
      596 Mesaj
      16 Kasım 2011 19:31:59 Konu Sahibi
      quote:

Alıntıları Göster

Dostum o işten sana hayır gelmez, bence yol yakınken uzaklaş, aynı olayı bende bir kaç hafta önce yaşadım sonra kızla muhabbetimi kestim, kız sürekli ne yaptım ben sana, niye konuşmuyorsun, bilmeden kırdım mı gibisinden sorular soruyor

Yönünü değiştir ve yeni avlara yönel

Eyvallah dostum sağolasın anlaşılan aynı dertten sende muzdaripsin
      Artık gidip itiraf etmekle sonsuza kadar silmek arasında kaldım.Galiba unutup başka avlara çıkacam

• Yüzbaşı
      318 Mesaj
      16 Kasım 2011 21:33:34
      sevgilisi olan kıza böyle duygular beslesende bastırmalısın bunları kendini elemanın yerine koy önce empati olayı çözer insan gerektiğinde duygularını frenlemeli onu da geçtim kız seni dostu gibi görürken sen ona karşı böyle duygular besliyosun halbuki kız seni dost gibi görüyor bilse yüzüne bakmıcak belkide çünkü sevgilisi var ve dostyu gördüğü insanın ona karşı değişik düşüncelerini bilmiyor aslında durum göründüğünden kat kat dramatik oluyor böylece duygularınızı frenleyin hayat böyle dümdüz değildir sırf kendinizi düşünerek yaşayamazsınız

• Binbaşı
      1141 Mesaj
      16 Kasım 2011 21:57:35
      Kalede kaleci var diye gol atmayacak mıyız?

Git yavşa hemen...

• Teğmen
      120 Mesaj
      16 Kasım 2011 22:43:43
      quote:

Kaká haklı.. kötü durummuş be kardeşim :/ ama duygularını söylemene engel değil..

kafasını bulandırmak gibi olmaz, bir şey itiraf edeceğim de.. ama sonra üzerinde daha konuşmayacağız de söz al bu konudan.. sonra ben senden ilk günden beri hoşlanmıştım, hatta Aşık olduğumu farkettim.. ama geçenlerde Sevdiğini anlattın, üzüldüm tuhaf oldum.. ama şimdi oturup mantıklı düşününce, sana değer verdiğim için mutlu olmanızı istiyorum :)

üzerinde konuşmayın cidden, sende anlat kurtul.. inan söylemenin bile rahatlığı yeter.. kaldıki sevmek sahip olmak değildir, sevdiğinin mutlu olduğunu bilmektir.. :)

• Yüzbaşı
      483 Mesaj
      16 Kasım 2011 22:45:11
      quote:

Arkadaşlar üniversiteye başladığımda sınıftan bir kızla tanıştım kız baya sıcakkanlı,sevecen felan.Bende kıza ilk gördüğüm anda aşık oldum.Tabi kızla baya samimi olduk yani hiçbişeyimizi saklamıyoruz birbirimizden,ama ben onun gözünde arkadaştan öte dost gibiyim.Yolda yürürken bile başkaları görse bizi sevgili zannedecek o derece samimiyiz.1 ay önce kızın sevgilisi olduğunu öğrendim ve bana sevgilisinden çok bahsetti,bende mecburen dinledim ancak sevgilisi olduğunu öğrendiğimde dünyam başıma yıkılmıştı.Bugün cafede sohbet ederken konu askerliğe geldi ve sevgilisi askerden dönünce kızı istemeye gelecekmiş,bunu duydum beynimde fırtınalar koptu,moralim altüst oldu ne yapacağımı şaşırdım.Kızın kalbini kırmamak ve psikolojisini etkilememek için onu sevdiğimi daha söylemedim onu kankası olarak gördüğümü zannediyor.Kıza sevdiğimi söylemelimi yoksa aşkımı kalbimemi gömmeliyim karar veremedim.Kızla aynı sınıftayız yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyor okulda bütün gün beraberiz.

Özet: sevdiğim kız bana kanka dedi :(

Sen en azından şanslımışsın ben 5 yıldan beri sevdiğim kızı gidicek diye (evlenem durumlarına gelme) geçici olarak aklımı kaybettim.İşin kötüsü kızı sürekli görmek yüzündeyim evlendiğinde gidicegi zaman bile...(Not:Kıza açıldım ama açılma durumlaı yaşanırken kafa yerinde degildi kızdan olumsuz yanıtda gelince baya bir sıyırdım :) )

• Yüzbaşı
      596 Mesaj
      16 Kasım 2011 22:49:10 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: bedi-bedr

Alıntıları Göster

geçmiş olsun dostum bende kız beni isteyecekler diyince aklımı kaybettim zaten allah kimsenin başına vermesin böyle bişey gönül bu otada konuyor b*kada konuyor :)

quote:

Orijinalden alıntı: Fatihlik

quote:

Kaká haklı.. kötü durummuş be kardeşim :/ ama duygularını söylemene engel değil..

kafasını bulandırmak gibi olmaz, bir şey itiraf edeceğim de.. ama sonra üzerinde daha konuşmayacağız de söz al bu konudan.. sonra ben senden ilk günden beri hoşlanmıştım, hatta Aşık olduğumu farkettim.. ama geçenlerde Sevdiğini anlattın, üzüldüm tuhaf oldum.. ama şimdi oturup mantıklı düşününce, sana değer verdiğim için mutlu olmanızı istiyorum :)

üzerinde konuşmayın cidden, sende anlat kurtul.. inan söylemenin bile rahatlığı yeter.. kaldıki sevmek sahip olmak değildir, sevdiğinin mutlu olduğunu bilmektir.. :)

dostum ellerine sağlık bende tam bu yazdıklarını söylemeyi düşünüyordum kıza yarın akşam için buluşma sözü aldım herşeyi açık açık anlatacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrimalRage -- 16 Kasım 2011; 22:51:55 >

• Emekli Yönetici
      1922 Mesaj
      16 Kasım 2011 22:49:38
      Aşıksan her yol mubahtır hocam. Ama bodoslama da dalmamak lazım tabi.

• Yüzbaşı
      596 Mesaj
      16 Kasım 2011 22:56:31 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Something

Aşıksan her yol mubahtır hocam. Ama bodoslama da dalmamak lazım tabi.

hocam asla bodoslama dalmam böyle işlere amacımda gönül eğlendirmek değil zaten yarın bütün düşüncelerimi 15 dakika içinde kızın yüzüne karşı söyleyecem

• Yüzbaşı
      270 Mesaj
      16 Kasım 2011 22:59:55
      kusura bakma da sen niye dost ayağına çevirmesine izin verdin kızın o zaman zamanın da niyetini belli edicekdin ha kız senden uzaklaşırsa da onu gözde alıcakdın şimdi senin durum vahim.

• Yüzbaşı
      596 Mesaj
      16 Kasım 2011 23:01:40 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: uvb007

kusura bakma da sen niye dost ayağına çevirmesine izin verdin kızın o zaman zamanın da niyetini belli edicekdin ha kız senden uzaklaşırsa da onu gözde alıcakdın şimdi senin durum vahim.

hocam kız peşimi bırakmıyo ilk gün tanıştık ondan sonra ben nereye o oraya hep beraberdik yani,aslında bendede suç var söylediğin gibi.

• Yüzbaşı
      270 Mesaj
      16 Kasım 2011 23:03:19
      quote:

Alıntıları Göster

hocam kız peşimi bırakmıyo ilk gün tanıştık ondan sonra ben nereye o oraya hep beraberdik yani,aslında bendede suç var söylediğin gibi.

sen bana güvenn kıza söyle ama teklif etme sadece bilmeni istediginden söylüyorum de bir anda uzaklaş git ikiniz de yolunuza bakın.

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.