Şimdi Ara

Mazi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konuyu tamamen unutmuşum. Yer kaplamasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waeder -- 28 Ocak 2023; 14:31:41 >

• Hocam ortada bir sorun var da tam olarak ne olduğunu öğrenebildiniz mi, babası ne demiş acaba, ablaları veya annesinden bi haber alabildiniz mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • waeder kullanıcısına yanıt
    Dostum kız sen üzülmeyesin diye öyle demiş işte bu açık bikere

öncelikle ablalarının numarası yok mu en azından öyle iletişim kurmayı denesen

ikinci olarak sorun baba büyük ihtimal zaten, sorunu çözerken kızı durumdan uzak tut onu karıştırma pek fazla, ama babasına gidip sen de konuşma, bu nokta benim şahsi düşüncem belki yanılıyorumdur bilemiyorum ama anlaşıldığı kadarıyla babasında pek iyi izlenim bırakmamışsın, babasnın seni ciddiye alması zor bir ihtimal, ama tek başına gidersen bile olmayacak değil, tabi bundan daha koay çözüm babanın muhattab olmasıdır, enazından babalar statüsündeki adamlar birbirlerini kaale alırlar

ama bunun için de önce kendi babanın tutumunu ayarlamamız lazım, baban onun babasından hoşlanmıyormuş ama oğlu için tutumunu değiştirecek sonuçta, bilmiyorum tabi babanızın tutumunu tam olarak yazarsanız sırayla sorunların üstesinden geçmiş oluruz

ikincisi de annenizle ablaları ve annesi ile iletişime geçsin, kız babasının otoritesi altında olduğu için babasına karşı göstereceğiniz davranışları babası kıza da yansıtabilir o yüzden kızı durumdan uzak tutmaya bakın elinizden geldiğinizce, annesi ve ablaları babasının tutumunu yumuşatmak konusunda size olumlu katkı sağlayacaklardır

bunlar benim diyecebileceklerim daha tecrübeli arkadaşlar var onların da fikirlerini aldıktan sonra kafanızda bir yol çizmesniz daha sağlıklı olacaktır, yanlış birşeylere sebep olmak istemem hocam

• doktor olsaydın şimdi annene 2. torunu veriyordun.
  • Niyetin ciddiyse ailenle konuş ciddi bir şekilde söylesinler.
  • waeder kullanıcısına yanıt
    Size karşı özel bir durum yoksa biraz zamana bırakmanız yerinde olabilir, sizin durumunuzu genel durumdan soyutlaması için işi aceleye getirmeden ağıırdan alarak yol alın(bence), tabi diğer yandan da babanız babasıyla arasını sıkı tutsun anneniz annesiyle iletişimi koparmasın hem sizin taraftan hem onun annesi babasına karşı sizin için güven aşılar, ama işte zamanla

• kızı sen ve babası arasında sınama sakın .
    işin zor birlikte bir çözüm bulmanız gerekiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.