Şimdi Ara

Sevdiğim Kızı Nasıl Unuturum (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
8
Favori
31.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cebine beş lira koyup Şanzelize kafeye yolla. SONRA ZATEN UNUTTURTURLAR...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akin_Tr

quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

bende bu durumdayım. kızlar hiç böyle ayrılık acısı falan çekmiyor ne kadar geçmiş olursa olsun şak diye siliyorlar. ama ne zaman erkek o kızı unutup hayatına devam ediyor işte o zaman kız acı çekmeye başlıyor ama iş işten geçmiş oluyor

böyle bi genelleme doğru olamaz her zaman için
    hala beni hatırladığını sanmıyorum şıpsevdi çünkü unutmuştur

yaşanmışlıklar da önemli tabi ki. sıradan bir sevgililikse kız bağlanmamış olabilir ama uzun ve kızın ilklerini yaşadığı bi ilişkiyi pat diye silemez. belki dışarı belli etmez ama içiiçini yer
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Akin_Tr

quote:

bende bu durumdayım. kızlar hiç böyle ayrılık acısı falan çekmiyor ne kadar geçmiş olursa olsun şak diye siliyorlar. ama ne zaman erkek o kızı unutup hayatına devam ediyor işte o zaman kız acı çekmeye başlıyor ama iş işten geçmiş oluyor

böyle bi genelleme doğru olamaz her zaman için
    hala beni hatırladığını sanmıyorum şıpsevdi çünkü unutmuştur

yaşanmışlıklar da önemli tabi ki. sıradan bir sevgililikse kız bağlanmamış olabilir ama uzun ve kızın ilklerini yaşadığı bi ilişkiyi pat diye silemez. belki dışarı belli etmez ama içiiçini yer

doğru vallaha hiç onu düşünmediydim hocam pmden bi mesaj atacağım sana

• Unutamazsın asla unutamayacaksın evet acı gelecek ama "UNUTAMAYACAKSIN". Alışacaksın yokluğuna yavaşça unuttum sanıcaksın ama alışmış olucaksın sadece.

Otur kendine içini boşalt kendi kendine konuş neden nefret ettiğini istersen sabaha kadar ağla hatta ağlayabiliyosan ağla rahatlarsın sinirlen küfür et oraya buraya vur. Ama unutamıcaksın sadece yavaş yavaş alışıcaksın takma ve bağlama hayatını bu kadar kimseye evlenen insanlar boşanıyo dostum bunlar hiç bişey değil. Uzun lafın kısası üzülmene deymez.
  • YENİ KIZ BUL
  • benim 4 sene önce açtıgım 10 sayfayı geçen konumu bul oku unutursun aşk acısı nasıl unutlur diye geçiyor
  • ilk ciddi ilişkimdi.. ilk defa birisi için hayatımda yapmadıgım ,hayatta yapmam dedigim seyler yaptıgım insandı.van depreminin olduğu gün 23 ekim akşamı gördüm ilk defa onu . yakın bi arkadaşımla beraber oturdugumuz mekana gelmişlerdi. görür görmez çarpılmıştım ya resmen. resmen elim ayagım boşalmıştı donup kalmıştım ilk defa bir kızın karşısında. o da benden hoşlanmış olmalı ki sonrasında herşey çok hızlı gelişti. 1 kere aynı ortamda bulunduk sonrasında sms , facebook vs. üzerinden konustuk ve bu sekilde sevgili olduk . evet belki komik gelecek size ama o kadar iyi anlasıyoduk ki 1 kere aynı ortamda bulunmus olmamıza ragmen birbirimize baglanmıştık. sensiz yaşayamam derdi sürekli. çok kez kavgalar ettik hemde büyük kavgalar,her seferinde ayrılmak istemediğini,ayrılığı hiç bir zaman düşünmediğini ve beni sevdiğini söylerdi ne olursa olsun her seferinde bi şekilde tekrar barışırdık. hatta herkes bize ayrılmazlar gözüyle bakardı. belki bu söyledigim de komik gelecek size ama evlilik hayalleri bile kurardık,hatta kızımız olacak derdik.. çok şeyler yaşadık beraber çok şeyler paylaştık.. ta ki 16 haziran'a kadar,15 inde finalleri bitti ve 16 sında otobüse bindirdim onu,otobüse binmeden önce öyle sıkı sarılmıştı ki bana. o an içimden bi kere daha demiştim bu kız gerçekten seviyo beni diye çünkü öyle bir sarılmıştı,bırakma beni dercesine.. sonra ne mi oldu ? evine dönmesiyle birlikte zaman içinde nedenini anlayamadığım bi sebebten ötürü eskisi kadar msj atmamaya başladı,yavaş yavaş uzaklaştırdı kendini benden. sebebini sordugumda sebeb yok dedi hatta uzaklastıgını bile inkar etti seviyorum dedi ayrılmak istemiyorum dedi bende inandım.. ta ki bugüne kadar.. 3 agustos da büyük bi kavga ettik 6 gün boyunca hic konusmadık, 6 gün sonra aradı bende eski kavgalarımızda yasananlara güvenerek tersledim onu beni bırakmaz ne olursa olsun dedim.. sonrasında düne kadar hiç konusmadık. dün msj attım cevap vermedi uzun süre sonrasında dayanamadım aradım konustuk, ben artık eskisi kadar sevmiyorum seni dedi.. sen istersen beni hayatından çıkar anlamında cümleler kurdu dünyam resmen başıma yıkılmıştı.bitir o zaman dedim bitirip bitirmeme konusunda kararsızım dedi. telefonu kapattım. 2 3 saat önce de facebook hesabının şifresini değiştirmiş. hala arkadaşız ama o an anladım ki artık beni bitirmiş kafasında.. Sonuç mu ? perişanım şu anda.. elim ayagım tutmuyo. ruh gibiyim. boşlukta gibiyim.. içim acıyo.. ve biliyorum ki Bitti..

biraz uzun oldu beyler,anlatım bozukluğu ve yazım hataları da olmuş olabilir. hatta düzgün bi şekilde duygularımı ifade edemediğimi de biliyorum..sadece hissettiklerimi paylaşmak istedim. iyi geceler..

http://www.youtube.com/watch?v=JMN_jlD-uCM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leppävaara -- 16 Ağustos 2012; 2:12:12 >

• silemiyorsan karalayacaksın..
  • Yeni ufuklara yelken açma zamanı gelmiş
  • Kimse vazgeçilmez değildir...
  • Niye unutmaya çalışıyorsun ki bu kadar madem unutamıyorsun hala seviyorsun
    E madem bu kadar aşıksın ne diye bu ayrı gayrılık

Bence aşıksan devam et onunla gittikçe daha güçlü seversiniz birbirinizi

Ama yok artık bitti bu iş diyorsan imbat fm tecrübelerime dayanarak söylüyorum

Yıkmak kolay yapmak zor der büyüklerimiz
  • ee herkes unutmazsın hep hatırlarsın demişde mesela üniversiteye gidiyor diyelim bi adam ve ya liseye her aşk acısı çekenin derslerinin kötü olması lazımdı demekki derslere etki etmiyor?
  • nasıl unutman gerektiği hakkında bisey söyleyemem zamana bırak ama ne yap ne et o seni unutmadan sen onu unut..yoksa acı çekersin
  • Allaha yönel Allaha bağlan ... Namaz kıl, kuran oku gece namazı kıl ... Unutacaksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yenisini bul
  • Unutmak istediğini unutursan unutmuş olursun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha sene olmuş 20143 hortlaklar sizi
  • Her giden senden bi parça alır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yaparsan yap unutamazsın heleki unutmayı deneyipte unutamadıysan artık hiç yeltenme unutmaya bende 5 yıldır unutmaya çalışıyordum ama artık onun sevgisiyle daha doğrusu platonik aşkıyla yaşamaya alıştım dediğin gibi hiç iyi bir ilişkimiz yaşanmışlığımız olmamasına rağmen bir an bile silemedim ama olmayıncada olmuyor. arada bi dertlenirsin açarsın müslüm babadan biraz rakı parlattın mı geçer gider...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FİT GYM

Oha sene olmuş 20143 hortlaklar sizi

bende aynı dertteyim merak etme . kızla 5 yıllık geçmişim var son 3 yıldır ciddi şeklde hiç ayrılmadan iyi kötü şeyler yaşayarak devam ettik . dah 4 gün önce ayrıldı ama bn kabul etmedim çünkü kızın nefret ettiği şeyi 5.kez yaptım sinir anında kırıcı cümleler kurdum . ilşkide hep kendini haklı çıkarmamak en büyük kural . bu sefer kızın gönlünü almak için uğraşıyorum . onun hatası olmadımı tabiki oldu . ve 4 gündür hayatım çok kötü . kız sevdiğini söyledi ama zaman istedi ve mesafeli . bulşucam konuşucam yarın birgün . gözlernden anlıyosun sevdiğini . ama eğer oyun bağmlısıysan al playstation 4 on numara oyunlar olucak beraber oynayalım dostum . yaşım 21. bnde hayatımda ilk kez bunu sevdim . ama şöylede düşnmek gerek değicekse bırakma . arkadaş ol . baktın değmyo seni gerçekten sevmyo bırak gtsin . ya değerini anlar döner bigün yada başkasıyla devam eder. senin karşına güzel biri çıknca sende de aynısı oluyo . değişik bi duygu sevmek işte

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.