Şimdi Ara

Sevdiğim Kızı Nasıl Unuturum (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
8
Favori
31.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aga kızı tuvalette s*çarken düşün unutursun (kesin banlandım :P)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brad Pitt -- 15 Ağustos 2012; 12:42:35 >
  • Unutamazsın dostum. Ama bir süre sonra onsuzluğa alışabilirsin. Yukarıda bir arkadaş daha demiş gece mesaj filan beklememeye başlıyorsun sonraları... Yeni bir kız arkadaşta edinebilirsin.
  • yeni bi kız ayarla sonrasını sen biliyon
  • zaman geçiyor da,zamanla geçmiyor

Ben 2-3 yılda tam anlamıyla unutabildim zamanla gerçekten geçiyor dostum kafaya takacaksın kötü zamanlar geçireceksin ama gelecekte ne kadar salakmışım diyeceksin benim tecrübemle sabittir. Geçen bu hatunu gördüm mesela yazlıkta geldi merhaba Görkem diyerek elini uzattı ben de merhaba dedim koydum postayı kıza sonra kız hiç ilgimi bile çekmedi gün gelecek anlayacaksın sıradan biri olduğunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Player 1

quote:

Orijinalden alıntı: _yekta_

Sevgili dostum , yaşın kaç bilmiyorum ama inan gezmek , bilmediğin , tanımadığın insanlarla tanışmak , özellikle deniz kenarındaki sevimli içten insanların yaşadığı yerleri gezmek görmek , çok işine yarıcaktır ve mümkünse uzun süreli olsun.... ve bu en güzel yoldur , kendini geliştirmek için , hayatı sorgulamak için.......

Yok eğer müsait değilim dersen , aklını ve bedenini meşgul edicek bir uğraş bulabilirsin , paraşütle atlamayı öğrenebilirsin , aikido , boks vb dövüş ve savunma sanatlarıyla uğraşabilirsin , Spor bir araba alıp onunla ilgilenirsin (modifiye etmek , forumlarda farklı insanlarla buluşmak , tanışmak , bilgi alışverişi) , airsoft silah , araç gereç alıp airsoft buluşmalarına katılabilirsin , ilgini ve düşüncelerini yoğunlaştırabileceğin bir işe başlıyabilirsin (arabaları seviyorsan serviste , vb)

Facebook vb şeyler varsa hemen kapat gitsin , bir süre sakın öyle ortamlara takılma , kendini farklı şeylere yönlendir ve en güzel şeylerden bir tanesi maneviyatı geliştirebilirsin , Melana mesneviyi okumanı şiddetle öneririm , aşk , sevgi , bu hayatta düşmek , ihanete uğramak , kendini toplamak , kendini bilmek adına sana çok yardımcı olucaktır , Kuran okuyup , Müslümanın nasıl yaşaması gerektiğini , kadın erkek ilişkilerini öğrenip , kendini manevi yönden korumayı öğrenebilirsin..........

Umarım biraz olsun sana yol gösterebilmişizdir , ama kesinlikle ne olursa olsun , başka birisini bulup unutmaya vb saçma şeyler yapmaya çalışma , Unutma İnsan bazen en madden ve manevi olarak en zayıf olduğu anda farklı Aşk hastalığına yakalanabilir , bu durumu bil ve zayıflığını , seni başka zayıf durumlara düşürücek diğer durumlara yönelme...

Çok güzel bilgileri vermişsin, umarım faydalanır.

Umarım dostum , belki insanlar farklı şeylerin olduğunu Bu dünyada görebilirler......

• Montla s*ç, hele yaz sıcaklarında daha etkili olur anlarsın daha büyük dertlerin olduğunu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başak kızlarla hunharca birlikte olarak tavsiyem passion hd yada x art daki tutkuları yaşayarak yaparsın! uutmak zor ama unutuncada ipleme kızı görünce git konuş anlasınki beni iplemiyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞekersizPare

O Kadar Kötü Anılarımız Olmasına Rağmen Hala Unutamadım Üstelik Kin Nefret Beslememe Rağmen. Karşımda Görsem Tekme Tokat Döverim Belkide Ama Onun Geldiğini Duyunca Bile Sol Yanım Acımaya Başladı.Nefes Alamıyorum.
    Nasıl Unutucam ,Aslında Unuttum Diyodum Ama O Geldi Dediler Anladımki Unutamamışım.

Unutmaya çalışırsan asla unutamazsın. Yerine yenisini koyarsan gelen gideni aratır. O yüzden kafanı şu sıralar belli bir amaca bağlayacaksın. Ya bir dil filan öğreneceksin, yada İllüminati yazılarını filan okuyacaksın.
    NOT: İllüminati yazılarını oku oku bitmiyor ben sevgilimden ayrılınca onları okuyarak unuttum onları okuyunca kendini Polat gibi hissediyorsun. Ciddiyim.
  • quote:

O Kadar Kötü Anılarımız Olmasına Rağmen Hala Unutamadım Üstelik Kin Nefret Beslememe Rağmen. Karşımda Görsem Tekme Tokat Döverim Belkide Ama Onun Geldiğini Duyunca Bile Sol Yanım Acımaya Başladı.Nefes Alamıyorum.
    Nasıl Unutucam ,Aslında Unuttum Diyodum Ama O Geldi Dediler Anladımki Unutamamışım.

Asla unutamazsın.

• quote:

Şuan aynı benimle buluşmak istiyor ama korkum kendimi tutamayıp hayatımda hiç bir kıza el kaldırmadım ama kötü bişe yapmak istemiyorum. Bu kadar nefret etmeme rağmen nedense gitmiyor. Ama artık ileride imkansız bununla gibi düşünceleri beyninde kabullendiğin zaman bir nebze olsun hafifliyor içindekiler. Seni çok iyi anlıyorum yani.
  • unutucaksın canını sıkma hiç
    daha sonra bu konuyu görüp kendine bile güleceksin.
    benimde çok başımda geçti.zerre kadar umrumda değil şimdi hiç biri.her koyun kendi bacağından asılırmış.
    boşver aklıan geldikcede başka şeylerle oyalanmaya çalış ve sosyal olmaya bak.ilk zamanlar zor gelir çok iyi bilirim fakat daha sonra gülersin bile.
    http://www.youtube.com/watch?v=-4w8lpxzWQs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keras

sürekli onu röntgenle facede yaptıklarını falan
    böyle başkalarına yaptığı her iyi harekette nefretin artar ve zaten basit biriymiş diyip unutursun..

The bomb has been planted
    O nasıl öneri adamı iyice bunalıma sokacaksın

• quote:

O Kadar Kötü Anılarımız Olmasına Rağmen Hala Unutamadım Üstelik Kin Nefret Beslememe Rağmen. Karşımda Görsem Tekme Tokat Döverim Belkide

Kafan iyiymiş .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nazsensay

1- kin beslemeyi bırak rahat ol
    2- empati kurmayı öğren.
    başkasının gözünden olaylara bakabildiğinde aslında ciddiye almaman gereken çok şey olduğunu farkediceksin. senin için değerli olan o kişi başkası için değersiz diğer kişi gibi hissedip onun bakış açısına sahip olmayı iyiyi kötüyü başkası gözünden ayırt etmeyi başarabilirsen unutamıcağın çözemiceğin pek bi şey olmaz..
    Tam Olarak Sorun Bu Sanırım.Hic Yapamıyorum.

Yukardaki cevaba benzer bir şey yazmaya gelmiştim. Tek çare budur. Eğer gerçekten unutmak istiyorsan önce kendini unutman lazım saçma gelebilir ama hayatı bir başkasının gözünden bakıp yaşamayı dene. örnek aldığın erkek varsa hayatında, onlar gibi düşün onların gözünden olaylara bak. Onların gözünde bağımlısı olduğun kızın aslında hiçbir değeri olmadığını düşün ve hayatlarına o kızı tanımadan nasıl devam ettiklerini hayal et. Böylece kıza karşı besleğin obsesif düşünceler gitgide azalacaktır.

• quote:

Sevgili dostum , yaşın kaç bilmiyorum ama inan gezmek , bilmediğin , tanımadığın insanlarla tanışmak , özellikle deniz kenarındaki sevimli içten insanların yaşadığı yerleri gezmek görmek , çok işine yarıcaktır ve mümkünse uzun süreli olsun.... ve bu en güzel yoldur , kendini geliştirmek için , hayatı sorgulamak için.......

Yok eğer müsait değilim dersen , aklını ve bedenini meşgul edicek bir uğraş bulabilirsin , paraşütle atlamayı öğrenebilirsin , aikido , boks vb dövüş ve savunma sanatlarıyla uğraşabilirsin , Spor bir araba alıp onunla ilgilenirsin (modifiye etmek , forumlarda farklı insanlarla buluşmak , tanışmak , bilgi alışverişi) , airsoft silah , araç gereç alıp airsoft buluşmalarına katılabilirsin , ilgini ve düşüncelerini yoğunlaştırabileceğin bir işe başlıyabilirsin (arabaları seviyorsan serviste , vb)

Facebook vb şeyler varsa hemen kapat gitsin , bir süre sakın öyle ortamlara takılma , kendini farklı şeylere yönlendir ve en güzel şeylerden bir tanesi maneviyatı geliştirebilirsin , Melana mesneviyi okumanı şiddetle öneririm , aşk , sevgi , bu hayatta düşmek , ihanete uğramak , kendini toplamak , kendini bilmek adına sana çok yardımcı olucaktır , Kuran okuyup , Müslümanın nasıl yaşaması gerektiğini , kadın erkek ilişkilerini öğrenip , kendini manevi yönden korumayı öğrenebilirsin..........

Umarım biraz olsun sana yol gösterebilmişizdir , ama kesinlikle ne olursa olsun , başka birisini bulup unutmaya vb saçma şeyler yapmaya çalışma , Unutma İnsan bazen en madden ve manevi olarak en zayıf olduğu anda farklı Aşk hastalığına yakalanabilir , bu durumu bil ve zayıflığını , seni başka zayıf durumlara düşürücek diğer durumlara yönelme...

Bütün olay budur .
    Bende ayrıldım 1,5-2 senelik ilişkiden çıktım .
    Da güzel kardeşim şunu düşün yani ben şunu düşündüm :) ; baktım halime bi süre sonra ayıp dedim ya . gözyaşı döküyorsan dedim oğlum sen hayatında Allah için dua ederken veya herhangi bi anda kaç kere gözyaşı döktün ki bi kız için dökeceksin . üzüleceksin .
    Ölüme her gün biraz daha yaklaşırken neden kendine yazık ediyorsun . neden gitti diye üzülüyorsun oysa ki üzülmen gereken daha mühim şeyler varken.
    Bi insan hak yolundan ne kadar uzaklaşırsa hayatı da o kadar zora girer. çıkılmaz,çekilmez olur.

Gitti , tamam . gerçi sana bunları diyorum da bi sor bakalım sen napıyorsun diye . o bi an vardır kendine gazı verirsin ben engel olamadım konuştum yine onla. daha kötü oldum . ne oldu ? küçük düştüm biyerlerini kaldırdım. vazgeçilmez sandı kendisini. sonradan yaptığım hatayı fark ettim ama nafile .

Bırak giden gitsin sen şarkılar söyle içinden boşver . :)

• quote:

Orijinalden alıntı: blacklabel1907

quote:

Bütün olay budur .
    Bende ayrıldım 1,5-2 senelik ilişkiden çıktım .
    Da güzel kardeşim şunu düşün yani ben şunu düşündüm :) ; baktım halime bi süre sonra ayıp dedim ya . gözyaşı döküyorsan dedim oğlum sen hayatında Allah için dua ederken veya herhangi bi anda kaç kere gözyaşı döktün ki bi kız için dökeceksin . üzüleceksin .
    Ölüme her gün biraz daha yaklaşırken neden kendine yazık ediyorsun . neden gitti diye üzülüyorsun oysa ki üzülmen gereken daha mühim şeyler varken.
    Bi insan hak yolundan ne kadar uzaklaşırsa hayatı da o kadar zora girer. çıkılmaz,çekilmez olur.

Gitti , tamam . gerçi sana bunları diyorum da bi sor bakalım sen napıyorsun diye . o bi an vardır kendine gazı verirsin ben engel olamadım konuştum yine onla. daha kötü oldum . ne oldu ? küçük düştüm biyerlerini kaldırdım. vazgeçilmez sandı kendisini. sonradan yaptığım hatayı fark ettim ama nafile .

Bırak giden gitsin sen şarkılar söyle içinden boşver . :)

Çok güzel düşünceler , harikasın arkadaşım .......

• Ben Bu Kadar Ciddi Cevaplar Beklemiyordum Çok Sağolun.
  • Çünkü o duyguları yaşayan bi çok insan var :) Bende senin gibi aynı duyguları hissediyorum hatta umursamam ayrılsakta vesaire diyordum ama duydukça düşündükçe .
    elinde olmayacak şekilde sol yanında sızı oluyor . bildiğin bi sızı evet . Zaman başka oluru yok işin .
  • Benimki Karşılıksız Değildi Birlikde Kısa Ama Çok Uzun Zaman Geçirdik ,Çok Şey Yaşadık Ve Ben Onu Çok Sahiplendim Oda Benim Peşimi Bırakmadı Ben Ayrılmak İstediğimde Ama O Ayrıldı Ve Ben Unutamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

bende bu durumdayım. kızlar hiç böyle ayrılık acısı falan çekmiyor ne kadar geçmiş olursa olsun şak diye siliyorlar. ama ne zaman erkek o kızı unutup hayatına devam ediyor işte o zaman kız acı çekmeye başlıyor ama iş işten geçmiş oluyor

böyle bi genelleme doğru olamaz her zaman için
    hala beni hatırladığını sanmıyorum şıpsevdi çünkü unutmuştur
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.