Şimdi Ara

Sevdiğim kız beni facebook'tan sildi =(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.895
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sevdiğim kız beni facebook'tan sildi =(
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    394 Mesaj
    Bu yaz tatile gittik, 2 tane yazlık var biri akrabaların biri bizim. Evler yanyana. Akrabalar gelirken bi arkadaşıyla ailesinide yanında getirmiş. Kızıda vardı. Konuştuk falan çok sevdim kızı. Tatil bitince geri döndük, nerde oturduğunu falan bilmiyorum. Facebooka ekledim kabul etti. 2 gün sonra bi baktım arkadaşlarda ekli değil, galiba sildi. Ne yapayım :'( Seneye tekrar görebilirim kızı. Açılamıyorumda, hayır derse ailesini falan çok yakın tanıyoruz çok kötü olur :'(

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Silmiş işte silmiş seninle dalga geçti ve eğlendi sende birşey olabileceği düşüncesiyle kıza bağlandın ama kız seni umursamamış belli ki bir iki gün sallandırmış teklif ettiğindede zaten birbirimizi arkadaş olarak görüyordum ben diyenlerden olacaktır.

Off bir solukta yazdım hocam şaka bir yana boşver seviyorsan git açıl diyeceğim reddedecek teklif etmek için bile önce ortam lazım. Seni silme olayına gelirsek durum biraz karışık birşekilde öğren niye olduğunu aman fail olmadan
    |
    |
    edit: fail olmadan nasıl öğrenicem? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tomaya Su Sıkan Sikörtıl -- 3 Ağustos 2011; 19:02:27 >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

|
    |
    |
    |
    |
    |
    Birisiyle 2 3 kelime konustum diye belki birdaha hic karsilasmayacagim birisini facime bile eklemem. Kiz seni eklemekle hata yapmis ve silerek dogru olani yapmistir. Gecmis olsun. Yaz asklari boyledir. Seninki tek tarafli olmus. Bi cornetto al ye.

|
    |
    Hocam o 10 gün içinde kızla samimiyet kurman lazımdı 2-3 kere konuştuk diyorsun. Okuldan oturduğu yerden falan muhabbete girip biraz işi sağlama alman lazımdı. Daha sonra dönünce kızı Facebook'tan eklemişsin bu çok güzel işte sana kocaman bi fırsat vermiş. Biraz muhabbet kuracaktın işte her sene geliyor musunuz falan filan diye laf yapacaktın tabi seviyeli ve kızı sıkmayacak biçimde. Zaten biraz muhabbete girsen kız ister istemez sana karşı ısınacaktı. Bu kızların yapısında vardır, her çeşit kızla konuştum ettim biliyorum nasıl olduklarını. Sen onu Facebook'ta eklediğin anda konuşarak binanın temelini atman lazımdı 5-6 cümleyle olucak bir şey di bu. Ertesi günlerde selam ile başlayıp yine kızla bir şeyler konuşman lazımdı tabi çok çok kısa tutarak ardından bir süre yazmıcaktın beklicektin eğer o sana selam veriyorsa tamam kıvama gelmiş demektir gerisi kolay iş zaten, eğer yok selam falan vermiyorsa işte tekrardan konuşmaya başlıcaktın. Beklediğim gibi kız seni silmiş normali budur. 2 gün içerisinde tek kelime bile etmemişsin. Anlattığın şekilde kızın nasıl biri olduğunu anlıyorum hareketlerinden silmesinden falan. Senin ona içini dökmen hiçbir işe yaramaz kendini küçük düşürürsün ve de seneye tekrar görebilirim kızı diyorsun bu sana eksi olarak dönücektir. O yüzden açılma derim. Şuan senin yapabileceğin iki şey var. Eklemeden karşı taraftan küçük bi hareket bekliceksin yada kıza mesaj atıp kızla biraz samimiyet kurduktan sonra ekleyebilirmiyim ricasında bulunacaksın. Kabul ederse fırsatı değerlendir. Etmezse yapıcak bir şey yok seneye halledersin
    |
    |

• Binbaşı
    1463 Mesaj
    Sen de benim gibi hesabını dondur. Ben sevdiğim kızı ekleyemiyordum çünkü reddedeceğinden korkuyordum. Sonra dersleri falan bahane ettim dondurdum. Sonra baktım başkasının hesabından 1 ay sonra o da dondurmuş. İkimizin de hesabı aktif değil. Mutluyum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Nodpersky 32

bu kızlar hep böyle ya.tipsiz kızları silsen yine ekler.güzeli buluyoruz eklerken ekliyo ertesi güne siliyo..

baltalı ilah
    |
    |
Canlı Tv izle
Media Sözlük
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.