Şimdi Ara

Sevdiğim Kız Başka Biriyle Evleniyor..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
2
Favori
14.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçtiğimiz şubat ayında ayrılmıştık. Ufak tefek sorunlarımız vardı. Severek ayırdık yolları. Dün itibariyle birinin evlenme teklifini kabul ettiğini duydum. 5-6 ayda başka birisinin evlenme teklifini kabul edecek duruma gelmiş. Bu acı geçiyor mu a dostlar

• Elden birşeyin gelmeyeceği durumdur, hiçbir acı öldürmez yaralar sarsar ama öldürmez. Kendimize göre yaptığımız planlar bazen tutmaz iki tarafında biribirini istemesi gerekir, uzun ilişki ayrılıklarından sonra tarafların yeni flörtlere başlama süresi o insanın karakteriyle alakalı olan durumdur. Sonuçta benzer şeyler yaşamış biri olarak her zaman derim ki; Kim, nerede, kiminle, nasıl mutluysa öyle olsun.
    Sevmiş ve değer vermişsin, burada bile hakkında kötü konuşulmasına müsade etmiyorsun, bunlar çok güzel erdemler. İnşallah bunlara değer bir kızla birbirinizi yeniden seversiniz. Hepimiz benzer acılar yaşamışızdır, zamanla geçiyor kalbin hafifliyor sana yeni bir hayat tecrübesi kalıyor.

Bazı insanlar kafaya evliliği koyuyor, sen olmazsan başkası next diyip bulup birini evleniyor. Ya da uzun ilişkiden sonra buluyorlar birini. İkisi de kötü bence
  • Boşver eski sevgilin adamı asalak olarak kullanacak başını ütüleyecek hatta seksi bile ödül olarak sunacak adam tek karıya talim olurken sen kendine harem kuracaksın ve kızın bir bk olmadığını anlayacaksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patrick Bateman

Boşver eski sevgilin adamı asalak olarak kullanacak başını ütüleyecek hatta seksi bile ödül olarak sunacak adam tek karıya talim olurken sen kendine harem kuracaksın ve kızın bir bk olmadığını anlayacaksın.

Hala seviyorum dostum, yazdıklarına dikkat edersen sevinirim.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kestane Oldu Efsane

Tam olarak bu durum olacak sanırım.

• Elden birşeyin gelmeyeceği durumdur, hiçbir acı öldürmez yaralar sarsar ama öldürmez. Kendimize göre yaptığımız planlar bazen tutmaz iki tarafında biribirini istemesi gerekir, uzun ilişki ayrılıklarından sonra tarafların yeni flörtlere başlama süresi o insanın karakteriyle alakalı olan durumdur. Sonuçta benzer şeyler yaşamış biri olarak her zaman derim ki; Kim, nerede, kiminle, nasıl mutluysa öyle olsun.

• OrQuN kullanıcısına yanıt
    Geçmeyecek gibi, nasıl atlattın hocam? Ben her gün yüzyüze bakıyorum üstelik. Yüzüğü parmağına takıp gelmiş :)
  • Justice4All_ J kullanıcısına yanıt
    Dostum nasıl hala sevebiliyorsun dünya şeyime minare şeyime demen lazım.Ayrıca aynı ortamda iseniz değiştirin tabiki sürekli gördüğünüz için unutamazsınız.

Yada boşverin biraz bekleyin kocası güçten düştükten sonra kadını tekrar kafalayabilirsin.

• Nikahinada beniiiiiiiiiii çagirrr sevgilimmmm dim dim dim

İstersen şahidiiiiiiinnnn olurum seninnnn dim dim dim dim

Bu adammm kim diyeeeeee soran olursaaaaaaaaa

Eski bir tanıdı ııkkkk dersin sevgiiiiiiiiiliiiiiiiimmm

Dat dat dat dat dat dat dat daaaatttttt dadadadattt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinizmirliksk2 -- 12 Ağustos 2017; 11:37:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patrick Bateman

Dostum nasıl hala sevebiliyorsun dünya şeyime minare şeyime demen lazım.Ayrıca aynı ortamda iseniz değiştirin tabiki sürekli gördüğünüz için unutamazsınız.

Yada boşverin biraz bekleyin kocası güçten düştükten sonra kadını tekrar kafalayabilirsin.

Bir an cidden ciddi bir şeyler yazıyorsun sandım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Nikahinada beniiiiiiiiiii çagirrr sevgilimmmm dim dim dim

İstersen şahidiiiiiiinnnn olurum seninnnn dim dim dim dim

Bu adammm kim diyeeeeee soran olursaaaaaaaaa

Eski bir tanıdı ııkkkk dersin sevgiiiiiiiiiliiiiiiiimmm

Dat dat dat dat dat dat dat daaaatttttt dadadadattt

bitti mi eğlencen?
  • Merhaba.

Acı zamanla geçecek demeyeceğim geçmeyecek çünkü,bende geçmedi. Geçmesin ne olacak şu hayatı dörtdörtlük yaşayacak değiliz ya. Acılar,hatalar seni sen yapacak. Doğruları öğreneceksin. Neye,kime ne kadar değer vermen gerektiğini,inanman gerektiğini öğreneceksin.

Unutmak için bir arayış içine girme sakın. Diğer kişiyi kandırmış olursun. Kendine yakıştıranlar bunu tercih ediyor ama ben bunu tercih etme derim. Hafifleyecek bir süreden sonra acın. Üzülmemelisin neden mi direkten dönmüşsün. Hayatını birleştirmek istediğin kişiye dönüp bir bak. Ederi neymiş bir gör. O kaybeder boşver. Şayet aralarında bir evlilik olayı olmazsa vazgeçilirse geri dönmeye meğilli olacak sakın kabul etme. Kabul edip oyuncak gibide oynama karakterini bozma. Yol ver gitsin..

Sen sıkma canını forumda halinden anlayanlar var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu şarki eski sevgiliden Geline geliyorrrr

Nikahına beni çağır sevgilim

İstersen şahidin olurum senin

Bu adam kim diye soran olursa

Eski bir tanıdık dersin sevgiim

Hayaller kurardık biz yıllar önce

Hiç yoktu hesapta ayrılık bizce

Bilirsin ne kadar görmek isterdim

Beyazlar içinde seni öylece

Garibin biriysem sevemezmiyim

Aşkla karın doymaz diyen benmiyim

Şimdi çok zenginsin ben ayrı garip

Sana bir buket gül veremez miyim

Nikah masasına oturdun işte

Dayanmak çok zormuş böyle sevince

Sana mutluluklar sözüm kardeşçe

At artık imzanı git biran önce

• yazık ya

• quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanHollandalı

Merhaba.

Acı zamanla geçecek demeyeceğim geçmeyecek çünkü,bende geçmedi. Geçmesin ne olacak şu hayatı dörtdörtlük yaşayacak değiliz ya. Acılar,hatalar seni sen yapacak. Doğruları öğreneceksin. Neye,kime ne kadar değer vermen gerektiğini,inanman gerektiğini öğreneceksin.

Unutmak için bir arayış içine girme sakın. Diğer kişiyi kandırmış olursun. Kendine yakıştıranlar bunu tercih ediyor ama ben bunu tercih etme derim. Hafifleyecek bir süreden sonra acın. Üzülmemelisin neden mi direkten dönmüşsün. Hayatını birleştirmek istediğin kişiye dönüp bir bak. Ederi neymiş bir gör. O kaybeder boşver. Şayet aralarında bir evlilik olayı olmazsa vazgeçilirse geri dönmeye meğilli olacak sakın kabul etme. Kabul edip oyuncak gibide oynama karakterini bozma. Yol ver gitsin..

Sen sıkma canını forumda halinden anlayanlar var.

Merhaba, sağ ol öncelikle dostum. Yorumun için teşekkürler.

Geçecek gibi değil bence de aynı iş yerindeyiz üstelik. Maddi konular ayrılmamıza neden olmuştu bir nebze. Üzüldüğüm nokta verilen sözlerin bu kadar çabuk yok sayılması. 6 ayda evlenme teklifi alacak kadar ne yaşamış olabilir diye sorguluyorum biraz. Biraz da şaşkınım. Gerçek değil gibi. Bilmiyorum öyle işte.

• Aynı şey başıma geldi geçiyor, bir zamandan sonra bişey hissetmiyorsun.
  • Damat halayı is coming

• quote:

Orijinalden alıntı: By Salus

Aynı şey başıma geldi geçiyor, bir zamandan sonra bişey hissetmiyorsun.

Bir zamandan sonra? Ne kadar bir zamandan sonra ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Justice4All_

quote:

Orijinalden alıntı: By Salus

Aynı şey başıma geldi geçiyor, bir zamandan sonra bişey hissetmiyorsun.

Bir zamandan sonra? Ne kadar bir zamandan sonra ?

Hadi hadi oturmaya mi geldik . kalk bak gelin seninde oynamani istiyor haydeee allaaahhhhh .

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.