Şimdi Ara

Sevdiğim kız bana 'kanka' dedi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
26.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3,14159265358979323846264

"kardeş" dememiş olması moralini düzeltir mi bilmiyorum.

+1
    Kardeş,kardeşim vb. demesin de ne derse desin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "kanka dedin aklıma girdin, ben kankalarımla hep sevişirim" de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silvestet

uzak dur hayatını mahvetme.

Kesinlikle. Ben de sinemaya davet etmiştim, cart curt bahane uydurduydu falan filan derken yarayı yiyen ben oldum. Uzak dur, ilişkini kes ve bir daha da kurma.
  • Kelebeğin rüyasıda ne kardeşim. Bana söylesen bende sana kanka derdim. Kızlar sinemadan karanlık ortamlardan çekinir. Sen daha level 1 adamsın. Az böcük falan kes şirin görün level atla. Daha iki mesajla kızı sinemaya götürüyosun . Demekki elini falan tutsa yanlışlıkla evlenme teklif ediceksin. Kısaca sinema teklifi için çok erken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunkCedric

Her kıza yan gözle bakma sende iiyi ya işte hoş bir kız kankan var değerini bil.

Her kıza yan gözle bakmıyorum ki kız arkadaşlarımda var ama sadece arkadaş,şuan ki durum gibi değil yani.

quote:

Orijinalden alıntı: Technosoft
    Kelebeğin rüyasıda ne kardeşim. Bana söylesen bende sana kanka derdim. Kızlar sinemadan karanlık ortamlardan çekinir. Sen daha level 1 adamsın. Az böcük falan kes şirin görün level atla. Daha iki mesajla kızı sinemaya götürüyosun . Demekki elini falan tutsa yanlışlıkla evlenme teklif ediceksin. Kısaca sinema teklifi için çok erken.

Dostum daha önce bir animasyon filmi ile ilgili sormuştum.Gidelim mi diye oda "Olabilir,gideriz" demişti,oradan cesaret alarak söylemiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: PilsizMouse

quote:

Orijinalden alıntı: PunkCedric

Her kıza yan gözle bakma sende iiyi ya işte hoş bir kız kankan var değerini bil.

Her kıza yan gözle bakmıyorum ki kız arkadaşlarımda var ama sadece arkadaş,şuan ki durum gibi değil yani.

quote:

Orijinalden alıntı: Technosoft
    Kelebeğin rüyasıda ne kardeşim. Bana söylesen bende sana kanka derdim. Kızlar sinemadan karanlık ortamlardan çekinir. Sen daha level 1 adamsın. Az böcük falan kes şirin görün level atla. Daha iki mesajla kızı sinemaya götürüyosun . Demekki elini falan tutsa yanlışlıkla evlenme teklif ediceksin. Kısaca sinema teklifi için çok erken.

Dostum daha önce bir animasyon filmi ile ilgili sormuştum.Gidelim mi diye oda "Olabilir,gideriz" demişti,oradan cesaret alarak söylemiştim.

Demek ki romantikten korkmuş mazallah yersin kızı.

• genelde kanka dedğim kızlarla inceyi kap oradan üzülme bence iyi bir işaret olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KinGoRkeM35

genelde kanka dedğim kızlarla inceyi kap oradan üzülme bence iyi bir işaret olabilir.

Yani nasıl davranayım ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KinGoRkeM35

genelde kanka dedğim kızlarla inceyi kap oradan üzülme bence iyi bir işaret olabilir.

Yani nasıl davranayım ?

sen de ona misilleme yap kanka de durmadan o sinemaya gittiğiniz günde kanka ayağına sırnaş kıza elini omzuna at falan gerisi gelecektir
  • Son bir UP daha yapalım.Başka fikirler?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: her şey çok güzel olacak

Bir insana tavsiye vermeyi hiç sevmem, tasvip de etmem. Yarardan çok zararı olacaktır zira. Ancak şuan karşındakinin ne yaptığını söyleyebilirim;
    Tanıştığınız ilk gün seni test etti. Hatta göz göze geldiğiniz ilk anda. Doğası bu. Bunun farkında bile değildin ve doğal olarak testi kaybettin. Sen gerçek hisler besledin o ise rol yaptı. Bir kadının güçlü, kuvvetli bir delikanlıyı yok edişine örnek bir başka hikaye.

Not:http://www.youtube.com/watch?v=ZN8WbrxQ-Ac

Peki bu teste tekrar giremez miyiz dostum?

Şuan ki halinle hayır. Önce benliğini kazanmalısın. Her şeyden önce teslim olmalısın.

• benden sana tavsiye bir daha o iletisim kurmak isteyene kadar (kurarsa tabi) uzak dur ve soğuk davran.Her şey bundan sonra ne yapacağin bağlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvana08 -- 17 Mart 2013; 19:51:40 >
  • quote:

Merhaba öncelikle,şimdi sevdiğim bir kız var.Küçük,tatlı şirin biri.Neyse ben bir kere bu kıza telefonumu oyun oynasın diye verdim, o numarasını kaydedip telefonu geri verdi.Bende sevindim tabi neyse kıza bayağı mesaj attım,7-8 gün boyunca günde en az 1-1 buçuk saat mesajlaştık.Ben ufaktan niyetimi belli ediyordum, işte saçların güzel olmuş,boş ver canını sıkma falan oda "(:" şeklinde karşılık veriyordu.İyi,güzel gidiyorduk,sonra işte okulda falanda konuşuyorduk.Sonra bu bugün bir gösteriye gitmiş,bende "İşte nasıl,beğendin mi? falan diye mesaj atıyordum.Birkaç mesaj sonra cesaretimi toplayıp "Eğer gitmediysen Kelebeğin Rüyasını beraber gidelim mi?" şeklinde mesaj yazdım sonra,mesajı gördüğü halde 2-3 dk mesaj yazmadı.Sonra "Ya sınavlar başlıyor sonra sınıfla gideriz kanka :D" dedi.Ben tabi yumruğu yedim,ondan sonra da birkaç mesaj sonra işim var deyip görüşmeyi sonlandırdım.Şimdi düşünüyorum sizce ne yapmalıyım?

Yazım hatam varsa kusura bakmayın

Çok koymuştur be
    Anlıyorum sizi bana da oldu ama kanka ayağına sevgili gibi olduk
    sonra araya başkaları girdi iyi bir kankayız gene

• ''Sevdiğim kız bana abi deyince'' aklıma geldi lan

• Benden önce başkaları yazmış ama ben de yazayım. Kız sana kanla dediği andan itibaren senin kızın senin için bitmiş olması gerekiyor. Sakın ama sakın ipleme. Tabi bunu trip atar gibi yapma. Eğer onu umursamaya devam edersen en büyük hatayı yapmış olursun.

• Ânı yaşa birader. Yaş kaç? Daha ne kızlar çıkar karşına..
  • Değişir düşüncesi değişir sıkma canını normal davran. Bende kız arkadaşıma çingene bi çocuk gül satarken o benim kardeşim sevgilim değil demiştim açılmadan önce

Sevgini bapstırt içine zamanı gelince olur raaad ol
  • Sevdigim kiz bana gardas dedi beyler ACIL yardim

• ülkedeki piliç çeşitliliğini düşün neden bir tanesi ile yetinesinki evlenecenmi sanki kon çiçekten çiçeğe en güzel balı sen üret bak keyfine
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.