Şimdi Ara

SEUS Sorunu ve P990 Update Sonrası Gelişim. (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
0
Favori
30.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pro ile ilgili haber bekliyorum.

Bende P900 zamanından kalma bir alışkanlık, hergün bir defa cihazı restart yapıyorum, buna devam ediyorum, gerçekten de cihaza iyi gelir bu restart işi.

Yeni bir işletim sistemi olduğu için virüs tehlikesi şimdilik yok gibi, ama biran önce kullanabileceğimiz programların sayısının artması gerekli, haydi yazılımcılar ha gayret, biraz daha hızlı olun lütfen :)

quote:

Orjinalden alıntı: Vipracing

quote:

Orjinalden alıntı: McManaman

Vipracing, cevaplar için teşekkür ederim.

- p900 programları kurmayı denemiyorum. Sanırım bir yanlış anlama olmuş. İnternetten doğrudan P990 versiyonunu indirdim Pro nun ( DOSYA ADI : WorldMate Professional Edition 2.1 for P900P910P800 ), dediğiniz gibi BT ile atmayı denedim ve oldu. Ancak programı kurmak istediğimde, şu mesaj çıkıyor " KURULAMIYOR. KURULUM DOSYASININ BU SÜRÜMÜ ARTIK DESTEKLENMİYOR ). Çözüm öneriniz var mı?
    Maalesef, cihazla gelen PRO yu silmiştim ( niyeyse :) ) bunu yeniden kurabilir miyim, nasıl ?

- PDF konusunda ise, bende sizin gibi küçük boyutlu dosyalar atıyorum, benim sıkıntım yazıların biraz bulanık gözükmesi. Belki de PC ye göre küçük ekranda bakmaya henüz alışamadım ondandır :)

- Güncelleme sonrası karşıma çıkan bir şey daha oldu. Bu sabah farkettim bunu, kapak açıkken sağ alttaki GÖREV YÖNETİCİSİ ikonu cevap vermiyor. Bir toplantıya girdim, telefonu kapattım, tekrar açtığımda bu sorun ortadan kalkmıştı. Sanırım geçici bir durum olabilir, izlemeye devam ediyorum.

- Sitenizdeki resimler gerçekten çok hoş, kısaca bir göz attım, detaylı olarak inceleyeceğim, elinize sağlık.

- Son birşey, cihazın piyasaya çıkışındaki erteleme nedenlerinden biri olarak, skype ve norton antivirüs programlarının yükleneceği ve bu yüzden cihazın geç çıkacağı gibi söylemler vardı çeşitli sitelerde. Cihaz çıktı ama bu programlar yok, bununla ilgili bilginiz var mı?

Evet yanlış anlamışım :)
    Bendeki stickde olcaktı bakayım versiyonuna.Eğer değişik ise gönderirim size.
    Fontlar çok iyi değil katılıyorum ;)
    3-4 günde bir restart iyi geliyor cihaza.Kesin emin oldum artık.
    Beğenmenize sevindim çok teşekkürler vakit oldukça update edeiceğim :)

Nortonla bir ilişiği olduğun zannetmiyorum zira UIQ 3.0 a henüz virüs yok.Zaten az kullanılan bir işletim sistemi birinin uğraşıp bir şeyler başarıp yaymasıda çok zor (Antivürüs firmalarının bazen virüs yaydığı gibi bir komplo teorim olsada) Skype çok zor olur.Bundan daha güçlü işlemciye sahip ve daha iyi memory managament i olan cihazlarda bile zor çalışıyor Skype.Ama ileride (yakın gelicekte) Skype ile ilgili ciddi ilerlemeler olucağını tahmin ediyorum.(Herkes ediyor aslında)Çok korkunç bir pazar var bildiğiniz gibi.
  • En son veriyonun trial ini burdan idirebilirsiniz : http://www.handango.com/PlatformProductDetail.jsp?siteId=1&jid=2E51181X55A35AFDA1X9X9A2E8668638&platformId=4&N=7&productId=124358&R=124358

Burasida kendi sayfasi :http://www.mobimate.com/SonyEricsson/P990/worldmateprofessional.shtml

Buda iyi bir bilgi : During the term of your subscription, you are entitled to move your subscription to any new device, at anytime! As WorldMate is available on so many mobile platforms, you are guaranteed continuous service even if you decide to switch PDA or phone models.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 6 Ekim 2006; 0:37:07 >
  • Arkadaşlar el yazısı ile ilgili ayar yapamıyoruz galiba gerçi tanıma konusunda gayet başarılı ama bazen zorlanıyorum bi ayarı varsa biri gösterebilir mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tt82

Arkadaşlar el yazısı ile ilgili ayar yapamıyoruz galiba gerçi tanıma konusunda gayet başarılı ama bazen zorlanıyorum bi ayarı varsa biri gösterebilir mi?

Biraz alışmak gerekiyor :) Ama şu ana kadar gördüğüm belkide en iyi el yazısı tanıma özelliği SE de.Biraz sabır lazım.Özel bir alıştırma yolu yada program bilmiyorum malesef.Yanlız eskiden Palmler le filan ufak bir el klavuzu şeklinde bir şey verilirdi ekranda çizilenin karşılığı orda gösterilirdi.Çok basit ve ufak bir detay ama keşke SE de koysaydı böyle bir şey.Görsel olarak karşılaştırmak açısından çok yararlı oluyor.
  • bu işi update ettikten sonrami yapiyoruz?

quote:

Orjinalden alıntı: Vipracing
    Telefonunuzun sim kartını çıkartın,memory stick i çıkartın,pilini tekrar takın ama telefonu açmayın sadece C tuşuna devamlı basılı olarak bir parmağınız ile tutun usb kablosunu takın ve yazılım size C düğmesini bırakmanızı nelirtene kadar da basılı tutun (Bazen C tuşunu bırakabilirsiniz yazısı çok çabuk geçebiliyor ekrandan o yüzden dikkatli olun bir gözünüz ekranda olsun) ondan sonra yönergelerdeki gibi oturup bekleyin.En son işlem bitince anlarsınız zaten ;) Sabırlı olun.Atladığım unuttuğum eksik yazdığım bir şeyler var ise diğer arkadaşlar eklesin lütfen.
    Saygılar
    Mert
  • Update e başlarken yapıyorsun bunları zaten programı kurunca seni adım adım ilerletiyor yapman gereken tek şey yazılanlara uymak o kadar
  • su an lütfen bekleyin telefon yazilimi yukleniyor diyor..ama yarim saat oldu neredeyse. bakalim nolcak
  •  SEUS Sorunu ve P990 Update Sonrası Gelişim.

arkadaslar 1 saatten fazla oldu hala bu sekilde ekran. ve telefon kapalı. telefonun acik olmasi lazim degilmi yukleme yapmasi icin?
    bi yerde hata yaptim ama nerde? telefonu acacakmiyiz yukleme yapmak icin. yuklenior dior ama hala tık yok.
  • kimse yok mu ya herkes uyuyomu
  • tel açıkmı olacak kapalımı diye epeyce tereddüt ettik bizde hatta başlayan update i bozduk bir çok arkadaş 10-15dak demesine ragmen benimkide 1 saat veya belki biraz daha fazla sürmüştü sabırlı olun tel kapalı olacak
  • zaman zaman kilitleniyor tel ,pda larda soft reset atılırdı p990 larda böyle bir sistem olup olmadığını bileniniz var mı arkadaşlar mecburen bataryayı söküp takarak çözüyorum sorunu buda pek pratik gelmiyor bana açıkçası
  • Bende 1 saat 15 dakika filan sürmüştü, tam yetti artık kapatacam demiştim bir anda ilerlemeye başladı. Sabır biraz....
  • bende 15 dakika sürdü bu olay ve hemen bitti. ancak işin doğrusu eski firmware yüklüyken hiç sorun yaşamıyordum ama şimdi sorun yaşamaya başladım bazı uygulamalarda.
  • hadi ya o kadar uzun suruyo demekki. ben dedim herhalde takildi ve kapattim.
  • kapatma tusuna basili tutunca kapatma veya flight mode'u soruyor. boyle denedin mi hic?

quote:

Orjinalden alıntı: neuron

tel açıkmı olacak kapalımı diye epeyce tereddüt ettik bizde hatta başlayan update i bozduk bir çok arkadaş 10-15dak demesine ragmen benimkide 1 saat veya belki biraz daha fazla sürmüştü sabırlı olun tel kapalı olacak

• ARKADAŞLAR YUKARDA SORDUM AMA CEVAP ALAMADIM BİR KEZ DAHA ŞANSIMI DENEYEYİM SİZDE TELEFONDA KİLİTLENME SORUNU YAŞANIYORMU EVETSE ÇÖZÜM ÖNERİNİZ VARMI TEŞEKKÜRLER
  • Soft resetten haberim yok ancak update yapan arkadaşlar sabırlı olsunlar bende uzun süre bekledim yazılım yükleniyor yazısı çıkınca sabırlı olun
  • quote:

Orjinalden alıntı: neuron

ARKADAŞLAR YUKARDA SORDUM AMA CEVAP ALAMADIM BİR KEZ DAHA ŞANSIMI DENEYEYİM SİZDE TELEFONDA KİLİTLENME SORUNU YAŞANIYORMU EVETSE ÇÖZÜM ÖNERİNİZ VARMI TEŞEKKÜRLER

evet bir veya iki defa yasadim onda da birkac uygulamayayi ayni anda actigim anda oldu birinde kendisi acildi bir muddet bekledikten sonra digerinde de kapatma dugmesine uzun sure basili tutarak kapatip tekrar actim
  • arkadaşlar, p990'ın versiyonuna nereden bakıyoruz. bir saattir kurcalıyorum, bulamadım. teşekkürler.
  • arkadaşlar radyoyu actıgımda telefon reset atıyor.guncelleme yaptım firmware yükseldi ama sorunum hala devam ediyor ve cihazı yurtdışından gelirkn almıstım dolayısıyla garantısı burada gecmiyor.Lütfen yardımcı olun bana arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.