Şimdi Ara

Sessizlik ön planda soğutma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim işlemcim e6600 core 2 duo.
    bunu stok fanıyla 2600 hızına overclockladım. şu anda sistem boştayken 33-34 derece yük altında ise 41-42 derece oluyor stok fanıyla.
    ben işlemciyi 3000 hızında kullanmak istiyorum. belki 3200 bazen yaparım. bunun için kaliteli ve sessiz bir hava soğutla almak istiyorum.
    ama kullanıcı yorumu çok önemli özellikle ses konusunda. yani çok kaliteli bişey alsam fansız kullansam o değerlere rahatça ulaşabilir miyim 45 dereceyi geçmeden ?
    neyse umarım anlatabilmişlimdir derdimi. yorumlar için şimdiden teşekkürler.

bu arada kasam CM stacker 810. yani geniş bir kasa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mithgor -- 15 Ekim 2007; 18:47:32 >

• kendim sordum bari bikaç seçenek sunayım kullanıcı yorumu isteyeyim sizden.

1- Titan Amanda TEC Cooler LGA 775

firebal'daki ürün sayfası

arkadaşlar bu ürün için sayfada sessiz demişler. ve yorumlara bakılırsa inanılmaz soğutma gücü var ben bununla 3.4 stabili çok rahat yakalarım gibi geliyor.
    yalnız şöyle bir korkum var. bu çok büyük bir soğutucu ve ağır da olabilir. anakarta zarar vermesin ?

2- THERMALTAKE CL-P0323 Sonic Tower Rev2 Intel LGA 775,AM2 Cpus

vegateknomarket'teki ürün sayfası
    bu ürün de güzele benziyor. fansız olarak satılıyor. diğerine göre çok daha ucuz. ama fansız olarak ne kadar soğutma yapabilir, üstüne fan takıldığında iyi performans verir mi ?

3- Zalman CNPS9700 LED

dijitaltrend'deki ürün sayfası
    bu ürün de aklımda var. fiyatı üstteki ikisinin ortasında.

şimdilik aklımda bu üç ürün var gibi. ama tavsiyelere açığım. Bir de benim anakartım asus commando acaba ona monte ederken sorun olur mu yani anakart üzerindeki borular bu soğutuclara engel teşkil eder mi ?

• diye düşünürken,
    Asefik'in incelemesi'ni gördüm.
    tam olarak benim sistemin aynısı anakart olsun işlemci olsun.
    Scythe Infinity (Mugen)CPU Cooler SCINF-1000 almaya karar verdim.

başlığı görenler biraz gülebilir sanırım kendim çalıp kendim oynadım ama olsun :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.