Şimdi Ara

Sessizce Giden Oyun:Goadgame Farmer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.Geçenlerde aklıma takıldı ve Türkiyedeki en iyi internet forumu olan canım site donanımhabere soraym dedim :)
    -------------
    Evet konuya dönelim.Zamanında oynayanlar vardır belki:
    Klişeleşmiş çiftlik kurma oyunlarından en sade ve gerçekci olanı:GOADGAME FARMER.
    Oyunu 2011-2012 civarlarında oynardım.Sırf bu oyun için ilçedeki net cafeye yüreyerek haftada 2 gün 6-7 km yol yapmışlığım var.
    Sormak istediğim nokta şu:
    BU OYUN NEDEN KAPATILDI?NEDEN YERİNE BİG FARM AÇILDI?BU OYUNU ŞUAN OFFLİNE DA OLSA OYNAMA MÜMKÜNATIMIZ VAR MI?
     Sessizce Giden Oyun:Goadgame Farmer

konuyu yanlış yere açtıysam belirtin lütfen ama merakımıda giderirseniz çok güzel olur

• Oynayamazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence iki seçenek olmalı isteyen farmer isteyen bigfarm oynamalı

ayrıca efsane bir oyun. zamanında az oynamadıydık ve en çok da forumda takılırdık. eskiden olup şimdi olmayan oyunlar dan biri daha. ben de özledim şu oyunu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şüphesiz daha iyiydi BigFarm'dan.
  • Good Big farm devam ediyor galiba. Benim merak ettiğim siteye girince telefon uygulamasına yönlendiriyor onu yukledim şimdi de ama bilgisayar üzerinden girdiğimiz çiftliğin telefon uygulaması üzerinden aynı çiftliğe girebiliyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kralrep -- 8 Kasım 2019; 16:4:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.