Şimdi Ara

SESİM NORMALDE AZ ÇIKIYOR. NE YAPAYIM:(((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SESİM NORMALDE AZ ÇIKIYOR. NE YAPAYIM:(((

SINIFTA 2 METRE UZAKTAKİ ARKADAŞ DUYMUYO BENİ ÖYLE BİŞİ YA:SS sonra utanıroum . baksan fiizk var. sesi çıkmıo. görüntü var ses yok tarz1

yaş 16

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilk kez -- 6 Mart 2008; 17:45:37 >

• Aynı sorun bendede var Yaş 17
  • çiğ yumurta ye
    bide bi yerde duydum bilmem kaçıncı elizabeth sesinin güzel olması için her sabah dana kanı içiyormuş
    sadece bi söylenti ama
  • Resim varmı ?
    her konuda çok yakışıklıyım diyonda merak ettim tipini
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nyorai

Resim varmı ?
    her konuda çok yakışıklıyım diyonda merak ettim tipini

Kralsın baba... Bırakın onu siz değilde sizi duycak olanlar düşünsün..Şaka şaka evde yüksek sesle konuşun bağırın çağırın şarkı söleyin Bzim bi kız vardı fare sesi gibi viklerdi ne derdi duymazdık.Bu her eve girişinde bağırı çağırırdı.Sonra yüksek sesle konuşmaya alıştıydı...

Ben doktor deilim yani sadece bi fikir

• SeS isteriz.
    Sınıfta biraz ezik bir tipsen psikolojik olarak öyledir o ses
  • benim sesim de 1km içinde heryerden duyulaibliyor.

sızların dediğine göre scramdaki evde yanlız olduğunu biliyorum diyen sese benziyormuş sesim. Dip not: Brutal vokal yapbiliyorum.
  • ulan ne sorunlu herif II.Xesow işte ne beklersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeterPetrelli

SeS isteriz.
    Sınıfta biraz ezik bir tipsen psikolojik olarak öyledir o ses

hah ben bu arkı biliyorum aynı tarif ettiğin gibi
  • nefes çalışmasıyla bu işin üstesindne gelebilirsin. Diyaframdan nefes alacaksın. Bununla ilgili netten alıştırmaları görebilrisin. bir link vereyim sanahttp://www.nefesteknik.azbuz.com/index.jsp burda çok makale var nefesle ilgili. googledan sende nefes teknikelri diyafram diye aratabilrisin
  • Askerde komutan, bir askeri baya bir ileri yollardı. Sen bağırıcan o sesi duyacak derdi. VE bir bağırmamda sesimi duyardı. Sesim kalındır ve çok gürdür. Eskidende (8 sene önce) lisedeyken bana borozan derdi arkadaşlar. Sessiz konuşurdu herkes ben konuşurken yine ses çıkardı sesim kalın olduğu için...
  • hormon desteğiyle sesini kalıştırman mümkün,bir doktora git
  • AudioShot please
  • @ ilk kez

yanlış anlama ama bıkmadın mı böyle eziklik duygusu içeren konular açmaktan ailenle görüşüp psikolok-psikiyatrist vs. gitsen senin için daha doğru olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manifot United -- 6 Mart 2008; 19:03:33 >
  • oh ne güzel daha ne istiyon sınıfta bol bol konuşabilirsin hıca duymaz
    banada arkadaşlar gök gürültüsü diyo sesim basslı biraz
  • arkadaşa söylwedim bunu italyanları dinle. onların sesi çıakr dedi . ne alaka müzik dinleyip benm sesimin çıkmasıyla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.