Şimdi Ara

sesim ince çıkıyor kalınlaştırmak için ne yapabilirm (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69
Cevap
3
Favori
108.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADASIM TESTOSTERON ALACAKSIN.. TRIBULUS ADINDA BITKISEL TESTISTERON VAR.. AMA DAHA IYISI HEMEN SPOR YAPMAYA VUCUT GELISTIRMEYE BASLAYACAKSIN VE PRIMOBOLAN ADINDA ECZANELERDE DE SATILAN STEROID'DEN ALIP KUR YAPACAKSIN.. PRIMOBOLAN'IN BIR YAN ETKISI DE SESI DEVAMLI SURETLE KALINLASTIRMASI.. AMA SAKIN BILMEYEN BIRILERINE SPOR YAPMIYORSAN IGNE FALAN YAPTIRTMA.. YAPTIRACAKSAN DA 2-3 HAFTALIK KURLER HALINDE YAPTIRT.. ZATEN EMINIM KI AGIRLIK CALISIP DOGAL TESTOSTERON ORANINI ARTTIRINCA DA SESIN KALINLASACAKTIR. EN AZINDAN KENDINE GUVENIN ARTACAK.
  • Bende de şöyle bir sorun var.Mesela konusuyorum veya şarkı söylüyorum.Birden sesim azalıyor(gidiyor)bunun sebebi ne olabilir.Yaşım 22
  • quote:

Orijinalden alıntı: nP4BlacK0uT

quote:

Orijinalden alıntı: Grandgustin

Bende de şöyle bir sorun var.Mesela konusuyorum veya şarkı söylüyorum.Birden sesim azalıyor(gidiyor)bunun sebebi ne olabilir.Yaşım 22

Reflü hastalığına bir bakın derim.

tamam arkadaşım saolasın bakıyorum neymiş şu
  • bu sorun için kulak burun boğaz doktoruna mı gitmek gerekli.yoksa mde ile ilgiki bir yere mi gidilmeli
  • grandgustin dahiliyeye gitmen lazım sanırm
  • sesim çok ince çırıltılı bok gibi
  • ben 16 yaşındayım 168 boyum 55 kilom bacaklarım coktan kıllandı sakallarım da çıkıyor ama sesim çok ince kalınlaşmadı lütfen yardım edin
  • Sesin kalın çıkması için Sigara içiniz ince çıkması için ise çiğ yumurta...

NOT:Her ikisinin de sağlığa zararları say say bitmez.Sigarayı biliyoruz da çiğ yumurta yemenin zararı saç dökülmesiymiş.

ya boşverin biraz da ince çıksın nolacak ki.
  • Kulak Burun Boğaz doktoruna gitmen gerekiyor.
    Eğer küçüklüğünden beri böyleyse ses tellerinde bir sorun vardır.Ses estetiği ameliyatı olman gerekebilir.
  • mesajıma cwp werdiğiniz için tşkkrlr sesim aşırı ince ve arkadaşlarım bnle dalga geçiyor çok canım sıkılıyor sigara içemiorum çünkü astımım war kulak burun boğaz doktoruna da gidemiyorum ailemden utanıyorum lütfen mesaj atın
  • Lise 1e giderken benımde oyleydı lise 1e başlamadan oncekı yaz tatılınde ve lıse 1e gıderken sesım kendıme nrmal gelıyodu ama karşı taraf cok ince cıkıyo dıyodu. lise 1in sonlarına dogru kalınlaşmaya başladı şimdide normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axmany -- 21 Mart 2011; 0:59:26 >
  • ben lise 2ye gidiyorum sesim hala çok inceymiş aslında bana da normal geliyo ama çok dalga geçiyorlar ne yapmam gerekiyor cevap atın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesim ince

ben lise 2ye gidiyorum sesim hala çok inceymiş aslında bana da normal geliyo ama çok dalga geçiyorlar ne yapmam gerekiyor cevap atın lütfen

Doktordan başka çaren yok. Koca karı forrmülleriyle geçmez böyle bir hastalık. Ses tellerin aşırı zarar görmüştür, o yüzdendir büyük bir ihtimal. Utanılacak bir şey yok. Gidip doktora söyleyeceksin. O da düzeltilebilirse ilaç yazacak yoksa ses estetiği ameliyatı olursun. Ben gayet iyi biliyorum bu sorunu ne kadar erken doktora gidersen o kadar iyi olur.
  • Çiğ yumurta içmelisin.
  • çiğ yumurta sesi inceltir diye duymuştum kalınlaştırır mı acaba ne kadar ve sarısını mı beyazını mı içmeliyim ?
  • arkadaşım sorunun geçtimi acaba aynı sorun bende de var.
  • bnmde sesim normal geliyor ama ince geliyor geçen hafta nefes darlığı şikayetiyle doktora gittim sesin neden böyle diye sordu doktor bu
    ses olayı herhalde ilk mastürbasyonumdan sonra oldu :D
  • Zorlama bence hiç, travesti gibi sesin olur yoksa.
  • arkadaşlar benimde öyle sesim ince çıkıyor hatta staj yaparken çalıstığım yerde telefona baktığımda servise çıkmak için fln benim bayan olduğumu söylüyorlardı telefondakiler çok kötü bi durum

bide ben 'r' harflerinide söyleyemiyorum ama ona alıstım kızlar arasında daha sempatik buluyorlar beni
  • öncelikle meraba ben 12 yaşındayım forumu okudum 16 ve 22 yaşında kişiler varmış ben ben 7 ye yeni geçtim okulun ilk günü herkez bana sesimin ''boru'' gibi çıktığını söyledi sadace okul değil başka kişilerde fark ediyor ama ben kalınlaştırmak için hiçbirşey yapmadım bence biraz bekleyin sesinizi dinlendirin bazen egzersiz yapın yani sesinizi kalın alıştırın iyi günler
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.