Şimdi Ara

Ses Var Görüntü Yok - Philips 42'' LCD (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
4
Favori
191.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayni sorun bendede var. Philipsin gozumde hic degeri kalmadi su yazilanlari okuyonca. Sadece bende var zannettim. Lg almadigima bin pismanim ses var goruntu yok. Geldigi zamanlarda oluyor aniden gidiyor. Philipse sikayet yazip televizyonumuda disarda yaptircam bir kurus daha vermem bu firmaya lanet olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmerkan

Ayni sorun bendede var. Philipsin gozumde hic degeri kalmadi su yazilanlari okuyonca. Sadece bende var zannettim. Lg almadigima bin pismanim ses var goruntu yok. Geldigi zamanlarda oluyor aniden gidiyor. Philipse sikayet yazip televizyonumuda disarda yaptircam bir kurus daha vermem bu firmaya lanet olsun.

Hiç üzülme LG lcd tv de aynı sorun var benimki de LG dün sabah görüntü gitti ses var açtım kapadım düzeldi bir süre sonra yine gitti sanırım tüm markalarda oluyor bu sıkıntı!
  • Bende de oldu plazma Samsung arkadaşlar yardım lütfen.
  • merhaba arkadaşlar tv tamir bakım ve onarım yapılır mstkyaa@gmail.com 5330942772 ulaşabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmerkan

Ayni sorun bendede var. Philipsin gozumde hic degeri kalmadi su yazilanlari okuyonca. Sadece bende var zannettim. Lg almadigima bin pismanim ses var goruntu yok. Geldigi zamanlarda oluyor aniden gidiyor. Philipse sikayet yazip televizyonumuda disarda yaptircam bir kurus daha vermem bu firmaya lanet olsun.

Hiç merak etme dostum YNI SORUN lg DE DEOLDU BUNLARIN HEPSİ AYNI
  • bende de var.vestel led tv.
    sesi yükseltince cihaz bismillah duymuş şeytan gibi APTALLAŞIYOR
    video yu yüklüyorum.

bu arada diğerlerine de bakmak faydalı olacaktır.

http://www.youtube.com/watch?v=DqN2NeJh_wI
    http://www.youtube.com/watch?v=hbx2_aWYpNU
    http://www.youtube.com/watch?v=9-GBORvQY6Y
    http://www.youtube.com/watch?v=Iu8d3F5-oBk
    http://www.youtube.com/watch?v=rJ1tV4LYK_s
    http://www.youtube.com/watch?v=HbctzgR5SR4

vestel led tv ses proplem
    http://www.youtube.com/watch?v=CPdudj7F2eQ

edit:video yüklendi.link eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nazir Rİza -- 31 Ağustos 2014; 22:09:20 >

• Aynı sorun bende de var. Samsung 32" LCD TV Cihazı alalı 6 ay oldu.

Ses var ama görüntü yok. Ancak çok yakından bakınca arka planda bir hareketlilik görebiliyorum. Philips akım korumalı priz ile kullanıyorum.

Servis çağırdım lakin okuduklarım da midemi bulandırmadı değil. Şimdi garanti kapsamında değişse dahi anladığım kadarıyla tekrar edecek bu sorun.

Belki alırken biraz daha paraya kıyıp farklı markkalara yönelmek lazım ama şartlar da malum. 6 Aylık bir cihazda bu sorun nasıl olabilir anlamak mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrPixel -- 4 Eylül 2014; 17:18:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulucz

Aynı sorun bende de var. Samsung 32" LCD TV Cihazı alalı 6 ay oldu.

Ses var ama görüntü yok. Ancak çok yakından bakınca arka planda bir hareketlilik görebiliyorum. Philips akım korumalı priz ile kullanıyorum.

Servis çağırdım lakin okuduklarım da midemi bulandırmadı değil. Şimdi garanti kapsamında değişse dahi anladığım kadarıyla tekrar edecek bu sorun.

Belki alırken biraz daha paraya kıyıp farklı markkalara yönelmek lazım ama şartlar da malum. 6 Aylık bir cihazda bu sorun nasıl olabilir anlamak mümkün değil.

Elektronik bölümüne konu açsan orda tercübeliler var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese teşekkürler... servis sonunda kartını değiştirmeye karar verdi çok kullandığım için garantinin dolmasına 3 ay olduğundan diğer arkadaşlar gibi maddi zararım olmadı. Bu yönüyle firmaya teşekkürler ama az kullansaydım 300 tl lik bir zararım olacaktı, neden böyle kalitesiz malzeme kullanıp milleti mağdur edersiniz, bari o parça sebebiyle garantiyi uzatın millet size tamam desin. Kazıkçı tüccar mantığı ama kazığı kendine attığını ne zaman fark eder (kapanınca mı)..... insanları salak görüyorlar...
  • lg 32pc51 plazma tv'nin sesi var görüntüsü yok. 6 yıllık cihaz olduğundan garantisi bitti. şöyle oluyor; tv açılmıyor, stand by'da duruyor. fişini 3-5 defa tak çıkar yapıyorum sonra açılıyor ama ses var görüntü yok. bu şekilde 5 dakika çalıştıktan sonra açıp kapatıyorum görüntü geliyor. görüntü 10 dakika kadar kayarak (sanki anten iyi çekmiyormuş gibi) geliyor sonra tv ısınınca herşey düzeliyor. sizce bunun arızası nedir? ne kadar yaptırılır?
  • Bende Aralık.2011 yılında satınaldığım Philips 47PFL4606 tv var. TV'ye LG sinema ses sistemi ve D-Smart bağlı. Dün televizyonu açmak istediğimde öncelikle ses sistemini açmaya çalıştım fakat açılmadı. Ardından D-Smart ile TV'yi aynı uzaktan kumanda ile açmaya çalıştığımda TV'den çıt diye bir ses geldi çalışmadı ve bi daha standby ışığı dahi yanmadı. Sorun neyden kaynaklanmış olabilir? Şuan elimde çalışmayan 1 TV, 1 LG Sinema Ses Sistemi ve çalışan 1 D-Smart uydu alıcısı var..
  • arkadaşlar benim televizyonumda biraz önce eynı sorun ortaya cıktı garanti 4 aydır bitmiş ne yapmalıyım ses var görüntü yok
  • 47pfl7008/12 model Philips TV'de ses var görüntü yok, bugün servis alacak bakalım ne diyecekler...
     Ses Var Görüntü Yok - Philips 42'' LCD

• Bi daha philips tv mi,ne teknoloji çıkarsa da çıkarsın asla

• aynı sorun bende de var:(

42 pfl 7008
  • ses var görüntü yok...çok karanlık ortamda baktıgınızda hareketli bişeler oynuyor ekranda :) 1,5 sene once teknosadan almıştım..kanal geçisi ambilight herşey çalışıyor ama panelde görüntü yok..varda ışık olmadığından görünmüyor..servis aldı izmirde götürdü yapamamış istanbul merkeze gitmiş..ordan gelen cevap panel aydınlatma devresi arızası varmış..büyük ihtimal yapılacak yapılmayadabılırmış..ozaman değişim vereceklermiş..panel aydınlatma devresi arızası dediler hepsi bu...7 gün oldu bekliyoruz sanırım 7 günden önce gelmez..sonucu bildireceğim sizlere..47pfl6900
  • haades H kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bende de oldu. acaba ne kadar masraf çıkardı ....
  • An itibari ile LG marka televizyonumda aynı sorunu yaşamaktayım. Garantisi daha bitmedi. Umarım zorluk çıkarmazlar. Yarın sabah ilk iş servisi arayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haades

ses var görüntü yok...çok karanlık ortamda baktıgınızda hareketli bişeler oynuyor ekranda :) 1,5 sene once teknosadan almıştım..kanal geçisi ambilight herşey çalışıyor ama panelde görüntü yok..varda ışık olmadığından görünmüyor..servis aldı izmirde götürdü yapamamış istanbul merkeze gitmiş..ordan gelen cevap panel aydınlatma devresi arızası varmış..büyük ihtimal yapılacak yapılmayadabılırmış..ozaman değişim vereceklermiş..panel aydınlatma devresi arızası dediler hepsi bu...7 gün oldu bekliyoruz sanırım 7 günden önce gelmez..sonucu bildireceğim sizlere..47pfl6900

neler olduğunu yazayım..
    televızyonun garantısının dolmasına 2 ay vardı.garanti üstlendi.tv yi alıp gittiler.istanbula gönderdiler.tv yapılıp geldi.ancak geldiğinde kasa ön panel çizikler içindeydi.servisi aradım gene alıp gittiler tv yi yeniden getirdiler.hiçbirşey yapılmamıştı dedim siz dalga mı gecıyorsunuz?tv yi kabul etmeden geriye gönderdim.noterden tarafıma ihtarname gönderdiler.tv nizi almadığınız için sorumluluk kabul etmiyoruz.
    bende kendilerine o tv yi o halde(öndeki nikelajlar dökülmüş,çerçeve tam oturmamış,kenarlarda boşluklar vardı) kabul etmeyeceğimi kendilerine hediye ettiğimi soyledim.bide Allah belanızı versin dedim.ben hararetli bir şekilde u konuşmayı yaparken tesadüfi arkadaşım duydu.onunda çok yakın arkadaşı philips Turkiye müdürlüğü yapmış.onu aradık hallederiz dedi.bu polay cuma günü oldu.cumartesi kapı çaldı.tv ellerinde arakdaşlar gelmiş ya dedim dalgamı gecıyorsunuz ben kabul etmiyorum..beyefendi neyi kabul etmıyorsunuz değişim/iade çıktı dediler şaşırdım.tv yi teknosadan almıştım.hurdayı teknosaya sırtladım götürdüm.2 sene önce ödediğim 2999TL yi kredi kartıma geriye yatırdılar..

bu hikaye %100 doğrdur arkadaşlar.bu memelket maalesef boyle bır sahip cıkan bir adam bir tanıdık yoksa hiçbir hakkınız yok..ben şanslıydım umarım bu tip sorunu arkadaşlarda benım kadar şanslı olur

• 55 inç philips tv de aynı sorun oluştu,garantide biteli çok olmadı,philips bu şekilde programlamış görünüyor (garanti bitsin bozulsun diye)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.