Şimdi Ara

SES SORUNU VE SES KARTI TAVSIYESI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Diğer dahili bileşenler >> SES SORUNU VE SES KARTI TAVSIYESI ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    241 Mesaj
    ARKADAŞLAR IMZADADA GÖRDÜYÜNÜZ ÜZERE SISTEMI YENI TOPARLADIM FAKAT ANLAYAMADIĞIM BIR SES SORUNU VAR HAPORLÖRLERDEN SERSIN IÇINDE CIZIRTI GELIYOR 1-2 HOPÖRLER DENEDIM MUZIK SEETINE BAGLADIM ETTIM AMA HEPSINDE AYNI SORUN OLUYOR BIRDE USTUNE USTLUK MIC DE SORUN VAR.ANA KARTTAN OLDUGUNU DUSUNUYORUM YARIN PC CIYE GIDECEĞIM FAKAT OLAKI ZORUNLU SES KARTI ALMAM GEREKTI DIYELIM HANGI KARTI ALMAMI ÖNERIRSINIZ ?http://www.aybey.com.tr/asp/show_stock.asp?product=SBLIVE7.1 BU KART BENIM IŞIMI GÖRÜRMÜ ?
    ÖLE 200-300 YTLLIK KARTLARA VERECEK PARAM YOK MAKUL BIR SES KARTI SÖYLERSENIZ (LINKINIDE VERIRSENIZ) SEVINIRIM YADA BU BENIM BAKTIĞIM IYIMI ?

|
    |

• Yüzbaşı
    408 Mesaj
    gayet güzel isini gorur.onboarda gore ses cok farkediyor.
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    3636 Mesaj
    GÜZEL BİR SES KARTI VEYA İKİNİCİ EL AUDGIY 2 ZS BULABİLİRSEN VEYA X Fİ EXTREME ALABİLİRSİN BÜTÇE DAHİLİNDE FORUMDA İKİNCİ EL KISMINA BİR GÖZ AT İSTERSEN
    |
    |
1
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.