Şimdi Ara

SES SİSTEMLERİNDEN TAM PERFORMANS SAGLIYABİLİCEGİMİZ TEChNO ve DANCE PARCALAR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EVET ARK.LAR ses sisteminizde dinlediğinizde muthis oldugunu düsündügünüz hareketli tekno ve dance sarkıları yazıp paylasabiliceğimiz bir konu olmalı bence.
    ilk sarkılar benden
    dj tiesto- anthem
    dj tiesto-carpe noctum
    yves larock-rise up
    sharam-party all the time
    dj tiesto-flight643
    dj tiesto feat justin timberlake- lovestoned remix
    iio- is it love
    yanou- children of the sun(r.i.o remix) (50 saniyeden sonra sarkı kopar)
    craig david -insomnia
    tiesto love comes again
    tiesto i will be here

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolverine55 -- 25 Mart 2010; 13:45:19 >

• nasıl unuturum
    global deejays-the sound of san francisco
  • Maxima FM - Big Bass ,
    (biliyorum techno bişi değil ama bilmeyenlere yazıyım dedim) Dj Billy-e / Beats For My Van

009 Sound System - Trinity

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sajuuk -- 26 Mart 2010; 20:46:04 >
  • Bingo players - Devotion
    Max zotti - Shiver
    Paul gardner & hugh gunnel - Come get mu lovin

Bunlarsız ses sistemi olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talh4wk -- 26 Mart 2010; 17:33:47 >
  • Pirates Of The Caribbean - He's A Pirate (Tiesto Edit)

Zairon - Im Techno

Dj Marcky - Explosive Anthem

Fort Minor - Remember The Name

bunlarda iidir ;)
  • quote:

Bingo players - Devotion

Bu nasıl bir başlangıç yerimden sıçradım korktum laaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: numenorian

quote:

Bingo players - Devotion

Bu nasıl bir başlangıç yerimden sıçradım korktum laaa

korkarsın tabi ben boşunamı yazdım sandın :D

• Buna benzer bir topic daha vardı ama banlanmıştı umarım bu konuda kapanmaz sistemlerin performansını ölçmek için gayet iyi parçalar çıkıyor logitech ile titaniumu almadan önce sadece metal dinliyordum şu an bu tür parçalarla sıyırıyorum hiçte sevmezdim techno filan nefret ederdim yine metal dinlemek istiyorum bu seferde şarkılar çok kuru geliyor sorun sistemde mi bendemi çözemedim.Sırf bu yüzden mp3 player'a yeni kulaklık aldım o da cx55 tam bass canavarı metal açıyorum ama aklım techno bass ağırlıklı şarkılarda kalıyor dinlemekten vazgeçiyorum benim bir an önce toparlanmam lazım bu arada paylaşıma devam
  • quote:

Buna benzer bir topic daha vardı ama banlanmıştı umarım bu konuda kapanmaz sistemlerin performansını ölçmek için gayet iyi parçalar çıkıyor logitech ile titaniumu almadan önce sadece metal dinliyordum şu an bu tür parçalarla sıyırıyorum hiçte sevmezdim techno filan nefret ederdim yine metal dinlemek istiyorum bu seferde şarkılar çok kuru geliyor sorun sistemde mi bendemi çözemedim.Sırf bu yüzden mp3 player'a yeni kulaklık aldım o da cx55 tam bass canavarı metal açıyorum ama aklım techno bass ağırlıklı şarkılarda kalıyor dinlemekten vazgeçiyorum benim bir an önce toparlanmam lazım bu arada paylaşıma devam

Ewet, O konuyu ben açmiştim.. Sonra bi arkadaşim sinirsiz ban yedi. konu kilitlendi sonra konu silindi.. gerekçesi ise '' İllegal paylaşim ''

O yüzden bu konuda silinebilir bu konuda kilitlenebilir her an.. Daha ötesi Her an biriniz sınırsız banlanabilirsiniz..

Örn: '' Logi_Z '' Nickli Arkadaş gibi...

• fort minor believe me güzeldir unuttugum bir parcaydı
    evet arkadaslar güzel parcalara devam siz paylastıkca bende yazıcagım ayrıca burda görüp dinlediğiniz beğendiğiniz parcaları yazarsanız sevinirim
    dj sammy- we are in heaven( slow olmayını dinleyin iyidir)
  • Yanou Süper House müzik ve Techno yapıyor.
    Bi tane daha, benden.
    Brighter Day (RIO Remix) - Yanou ft. Anita Devis
  • Children Of The Sun, 10 numara parça, denemenizi öneririm. Ev sinema sistemim gelince ilk o parçayı dinleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sajuuk

Children Of The Sun, 10 numara parça, denemenizi öneririm. Ev sinema sistemim gelince ilk o parçayı dinleyeceğim.

ilk mesajımdaki parcaların hepsi mukemmeldir diğerleride güzel tabi ama onlar favorilerim...
  • konu dışı diye bir topik var oraya alınmalı konu
  • quote:

Buna benzer bir topic daha vardı ama banlanmıştı umarım bu konuda kapanmaz sistemlerin performansını ölçmek için gayet iyi parçalar çıkıyor logitech ile titaniumu almadan önce sadece metal dinliyordum şu an bu tür parçalarla sıyırıyorum hiçte sevmezdim techno filan nefret ederdim yine metal dinlemek istiyorum bu seferde şarkılar çok kuru geliyor sorun sistemde mi bendemi çözemedim.Sırf bu yüzden mp3 player'a yeni kulaklık aldım o da cx55 tam bass canavarı metal açıyorum ama aklım techno bass ağırlıklı şarkılarda kalıyor dinlemekten vazgeçiyorum benim bir an önce toparlanmam lazım bu arada paylaşıma devam

ben de aynı durumdaydım ama silkelendim kendime geldim, gündüzleri evde olduğumda bass ağırlıklı disko parçaları dinliyorum sesi de istediğim kadar açabiliyorum tabi...ama geceleri takarım kulaklığımı opeth'e devam ederim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

konu dışı diye bir topik var oraya alınmalı konu

bence konuyla gayet alakalı bu parcalar sistemleri limitlerine kadar zorlayan parcalar ve bu sayede sistemin limitleri hakkında genel fikir veriyor
  • Bence parça yerine topiği tartışan arkadaşlar yorumlarını silmeli. Bu topikte müzik paylaşılacağını sanıyordum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.