Şimdi Ara

ses sistemi yardımm ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • creative t6100 , creative t6060 , logitech x 540 arasından hangisini tercih etmeliyim..ayrıca creative audigy value 7.1 ya da creative SB audigy value 7.1 karlardan hangisini tercih etmeliyim..en iyi performansı hangi bileşimle alabilirimm..cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNNİ -- 15 Şubat 2008; 21:48:08 >

• x540 tercihin olmalı bu 2 kartla da neredeyse aynı performansı alırsın
  • Bu kartların ikiside aynı değilmi.? Aynı değilse aralarında ne gibi bi farlılıklar var.?
  • valla bende tam olarak bilmiyorum iki kart arasındaki farkı..sadece sb olab 7-8 ytl daha pahalı onu biliyom
  • SB sanırım sound blaster anlamına geliyor. Bence bi fark yok bu kartı bende alacaktım bazı sitelerde creative SB audigy value 7.1 bazılarında creative audigy value 7.1 bazılarındada direk olarak creative sound blaste audigy value 7.1 diye geçiyor benim bildiğim. Bu fiyat farkını aynı sitede mi gördünüz ayını site ise yazarmısınız.?
  • biri sb live 7.1 diğeri sb audıgy value 7.1 live modelinde bas ve tiz ayarları mevcut fakat live modeli artık eski bir seri valuede ise bas ve tiz ayarı yok sınırlandırılmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: -THIEF-

biri sb live 7.1 diğeri sb audıgy value 7.1 live modelinde bas ve tiz ayarları mevcut fakat live modeli artık eski bir seri valuede ise bas ve tiz ayarı yok sınırlandırılmış

bencede öyle olması lazım yukarıda ikisindede audigy yazıyor orası kafamı kurcaladı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: warcraftx

SB sanırım sound blaster anlamına geliyor. Bence bi fark yok bu kartı bende alacaktım bazı sitelerde creative SB audigy value 7.1 bazılarında creative audigy value 7.1 bazılarındada direk olarak creative sound blaste audigy value 7.1 diye geçiyor benim bildiğim. Bu fiyat farkını aynı sitede mi gördünüz ayını site ise yazarmısınız.?

www.weblebi.com dan bakabilirsiniz..
  • bilgilendirme için teşekkürler..
    quote:

Orjinalden alıntı: -THIEF-

biri sb live 7.1 diğeri sb audıgy value 7.1 live modelinde bas ve tiz ayarları mevcut fakat live modeli artık eski bir seri valuede ise bas ve tiz ayarı yok sınırlandırılmış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.