Şimdi Ara

ses sistemi olsun kulaklık olsun. evdeki en iyi sesi sadece Samsung telde almam normal mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ses sistemi olsun kulaklık olsun. evdeki en iyi sesi sadece samsung telde almam normal mi. telefon samsung s10

xbox one x bütü 7,1 tdts vs dolpy atmos vs ses bağlantıları var. tv de sony ses kablosunu 2 sine de optikten bağlıyorum . ama müzik de en iyi sesi samsun s10 bt vermesi normal mi. pc msi gl63 yada huwai de var. tablet de harman ses kartı var ama kötü geliyor vs her seyi denedim acık ara samsung telin yakınından geçmiyor. kulaklık bağlantısı da aynı kablolu kablosuz her türlü samsung s10 eziyor. ses sistemim jbl150 kulaklığım sennheisers pcx450 bludeo T7+

kablolu kablosuz farketmiyor samsung s10 aldiğim keyifi diğerleri yakınıdan geçmiyor. 1 cihaza bağımlı kaldım. sorun ne olabilir.

• Çok karışık yazmışsınız. Anladığım kadarıyla şöyle diyim, optik bağlantı yapıyorsanız kaynak cihaz önemsiz. Ses datası hoparlöre dijital olarak gidip hoparlörün kendi içindeki dac ile analog sese çevriliyor. O yüzden hangi kaynaktan bağlantı yaparsanız yapın optik bağlantı ile aynı hoparlör olduğu sürece aynı kaliteyi alırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.