Şimdi Ara

Ses sistemi için (Yardım) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben pioneer vsx 321 aldim 600 tlye sifir. daha sonra yamaha center ve surround ve en son 2. el bir muzik setinden cikma sony kule hoparlor seti buldum. tamam stereo yetenegi vsx 321 inde iyi degil ama samsung lg den cok daha iyidir. bence en kotusundende olsa bir avr al ve sahibinden com ve hifi dukkanlarini ziyaret et. bana toplam maliyet 1100 tl oldu mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 29 Ekim 2014; 11:46:17 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

ben pioneer vsx 321 aldim 600 tlye sifir. daha sonra yamaha center ve surround ve en son 2. el bir muzik setinden cikma sony kule hoparlor seti buldum. tamam stereo yetenegi vsx 321 inde iyi degil ama samsung lg den cok daha iyidir. bence en kotusundende olsa bir avr al ve sahibinden com ve hifi dukkanlarini ziyaret et. bana toplam maliyet 1100 tl oldu mesela.

anladım önerin için tşkler ama alıyorum sonra beyenmeyip satıyorum zarar ediyom,onun için daha da araştırıp alıcam
  • speedy_gonzaless kullanıcısına yanıt
    onlarla müzik değil sinama sistemi olur ve sinama amfisi alman gerekir yani avr 2 el avr alabilirsin ama müzikte benim dediklerimin kalitesini alamassın 2 kanaldan müzik dinlenir 5 kanal sinama içindir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apache Air Fighter

onlarla müzik değil sinama sistemi olur ve sinama amfisi alman gerekir yani avr 2 el avr alabilirsin ama müzikte benim dediklerimin kalitesini alamassın 2 kanaldan müzik dinlenir 5 kanal sinama içindir.

aynen usta çok mantıklı,ben en iyisi bi ara doğubank a gidiyim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.