Şimdi Ara

SES SİSTEMİ İÇİN TAVSİYE

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba creative inspire 4400 ses sistemim vardı fakat bozuldu ve yeni bir 5+1 ses sistemi almayı dusunuyorum fakat bi türlü karar veremedim limitim 350 tl bildiğiniz BASI kuvvetli olan bi ses sistemi onerebilirmisiniz.

Birde LOGITECH Z-506 5+1 75W ses sistemi kulllanan varsa bası nasıl soyleyebilirmi.

• z523 al ustam
  • Eğer 2. El alırım diyorsanız Sahibinden.com üzerinden Sony Müzik Setlerini incelemenizi tavsiye ederim .

O fiyata RX90 - RX99 Bulabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeVeR LooK BacK

Eğer 2. El alırım diyorsanız Sahibinden.com üzerinden Sony Müzik Setlerini incelemenizi tavsiye ederim .

Hocam ayip olmasin ama her konuya bu sistemi yaziyorsunuz ve sizin sahibindende satilik bu sistemden var neden direk olarak ben sunu satiyorum istersen al demiyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atkosturanadam

quote:

Orijinalden alıntı: NeVeR LooK BacK

Eğer 2. El alırım diyorsanız Sahibinden.com üzerinden Sony Müzik Setlerini incelemenizi tavsiye ederim .

Hocam ayip olmasin ama her konuya bu sistemi yaziyorsunuz ve sizin sahibindende satilik bu sistemden var neden direk olarak ben sunu satiyorum istersen al demiyorsun

Merhaba ,

Benim çok uzun zaman önceden evet sahibinden satılık bir müzik setim vardı ama o satılalı baya oldu :)

İlan açık ve güncel kalmışsa bilemem :)

Ben sadece kullandığım ve tecrübe ettiğim sistemleri öneriyorum , 350 Tl'lik bir bütçeye 5+1 Multimedia bir ses sistemi almaktansa o fiyata Stereo Müzik seti almak her zaman daha mantıklıdır , gerçek kaliteyi tadarsınız :)

Bütçe daha yüksek olsa ben başka sistemler önerecem elbette ama ben sadece var olan bütçeye alınabilecek en iyi setleri öneriyorum .

Ben Logitech'in neredeyse tüm ürünlerini de kullanmış biriyim , buna Z-5500 ve Z-906 da dahil . Ama hiç birinde Stereo Setlerde dinlediğim kaliteyi bulamadım

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IUnlimitedPowerI -- 21 Temmuz 2015; 19:55:24 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.