Şimdi Ara

Ses Sistemi Hakkında Tavsiye Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Laptop'umda kullanmak üzere ses sistemi almaya karar verdim.Toshiba Satellite L 750/L 755 model.Ses kalitesi çok da yüksek değil.Her neyse.Bugün bir kaç model baktım.Modeller:
    Logitech Z 523 200 TL
    Logitech X 530 200 TL
    Logitech Z 506 hatırlamıyorum.Teknosa görevlisi en iyi serinin Z olduğunu söyledi.Kararsız kaldım,foruma danışmak istedim.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.Başka alternatifler de düşünebilirim.

• M-Audio Av40
  • Teşekkürler.Bütçemin üzerinde görünüyor malesef.
  • Vatanbilgisayar %25 indirim ile x530 gayet iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePhenoM

Laptop'umda kullanmak üzere ses sistemi almaya karar verdim.Toshiba Satellite L 750/L 755 model.Ses kalitesi çok da yüksek değil.Her neyse.Bugün bir kaç model baktım.Modeller:
    Logitech Z 523 200 TL
    Logitech X 530 200 TL
    Logitech Z 506 hatırlamıyorum.Teknosa görevlisi en iyi serinin Z olduğunu söyledi.Kararsız kaldım,foruma danışmak istedim.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.Başka alternatifler de düşünebilirim.

bana sorarsan arkadaşım bütçene en uygun olanı al önce zira bu işte ilk öncelik yok sesde kaliteyi yakalamak istiyorsan ki bu göreceli kavramdır her insanın duyduğu sesler aynı olsa bile algılaması farklı olacağından pekte model tavsiyesi zor oluyor malesef. o yüzden cebine göre davran en nihayetinde bir dizüstünü kaynak olarak kullanacaksın .

• quote:

Orijinalden alıntı: xcoder01

quote:

Laptop'umda kullanmak üzere ses sistemi almaya karar verdim.Toshiba Satellite L 750/L 755 model.Ses kalitesi çok da yüksek değil.Her neyse.Bugün bir kaç model baktım.Modeller:
    Logitech Z 523 200 TL
    Logitech X 530 200 TL

bana sorarsan arkadaşım bütçene en uygun olanı al önce zira bu işte ilk öncelik yok sesde kaliteyi yakalamak istiyorsan ki bu göreceli kavramdır her insanın duyduğu sesler aynı olsa bile algılaması farklı olacağından pekte model tavsiyesi zor oluyor malesef. o yüzden cebine göre davran en nihayetinde bir dizüstünü kaynak olarak kullanacaksın .

Doğru diyorsun aslında.Ayıracağım bütçe belli.İlk iki model arasındayım halen.Kıyaslama yaparsanız,fikrinizi öğrenebilir miyim?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xcoder01

quote:

Logitech Z 523 200 TL
    Logitech X 530 200 TL

Doğru diyorsun aslında.Ayıracağım bütçe belli.İlk iki model arasındayım halen.Kıyaslama yaparsanız,fikrinizi öğrenebilir miyim?

öncelikle o ürünleri dinleme odamda dinlemek lazım fakat benim duyduğumla senin duyduğun daha doğrusu algı farkı olduğu için sana diyebileceğim tek şey kendin dinlemen olacak .yok imkanın yoksa materyaline bakarsan malzemelerin hepsi plastik ee işte burda devreye kişisel özellik girer ve yine öneri oluşmaz. bana sorarsan ikisi arasındaki farkı algılayamacağından eminim ben zira dinleme odanın akustik vs olması gereken standartta olması gerek .bu durumda gözüne hangisi hoş geliyorsa onu al derim .

• Ses kartınız kaç kanal?

Bunu soruyorum çünkü z506 yı 5.1 olmadan 3d olarak çalıştıramazsınız, arka hoparlörler devamlı vızz diye ses çıkartır. ha normal stereo bağlantı yapılacaksa 2 adet jak almanız gerekmekte.

Ben memnunum açıkçası, ama z623 dinledikten sonra kesinlikle satmam gerektiğini anladım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.