Şimdi Ara

Ses problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar 2 gün önce hoparlörlerden normalden daha az ses geldiğini farkettim denetim masasındaki ayarlarda falan hiç bir sıkıntı yok driverları silip tekrar yükledim sorun devam etti bilgisayara giren kabloda bir sorun olabilir diye düşündüm kabloyla bi 5 dakika uğraştım tak çıkar temizle sonunda ses düzeldi fakat 2 saat sonra tekrar sesin az geldiğini ve normalden daha kötü çıktığını farkettim normalde hoparlorleri hic bir zaman sonuna kadar açmazken şuan sonuna kadar açınca ses anca duyuluyor ve bu sefer cızırtıda oluyordu.Kulaklığı deniyim dedim hoparlorlerde sorun olmadığını anlamak için normalde hep ön portlara bağlarım kulaklığı hem önde hem arkada yine sesin az ve cızırtılı olduğunu farkettim bir kere daha bu sefer kendi kendine düzeldi ses eskisi gibi çıktı fakat yine 3-4 saat sonunda yine bozuldu ve 2 saattirde böyle tamamen bozuldu sanırım artık ben anakart üzerindeki ses kartında olabileceğini düşündüm sorunun fakat emin değilim tabi sizin fikirleriniz nedir nasıl düzeltebilirim kasanın içini açıp ses portlarının orayıda bi ittiriverdim ama düzelmedi.Yeni bir ses kartı alsam sizce düzelirmi yoksa anakarttanmı kaynaklanıyor sorun ?

• kelberTh kullanıcısına yanıt
    kulaklığın varsa olabilir kalitesiz eski mikrofonlu kulaklıklarda oluyor benim eski kulaklık öleydi yerine snopy rampage sn r2 aldım geçti
    Kulaklık ve hoparlörünü telefonda veya başka cihazda dene. Düzgün çalışırsa ses kartindadir problem. Usb veya PCI slotlu ses kartları işini görebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklık hyperx cloud hoparlorde edifier ikiside sağlam markalar zaten ikisininde aynı anda bozulma şansı çok düşük eve gidince deniyim bir telefonda umarım alıcağım ses kartı sorunu çözer anakartı değiştirmek gerekir mi acaba ondan korkuyorum ben.
    anakarta bişey olsa bilgisayar açılmaz katı algılamaz bilgisayara giremessin ekran kartı işlemcidede
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.