Şimdi Ara

ses kontrolü hk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba DH dostları AUDIO marka kapı zilinin sesinden bebek uyanıyor,hangi değerde bir volümü nereye koyarak sesi kademeli olarak kontrol edebilirim ,teşekkür ediyorum.

ses     kontrolü hk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERİSKOP -- 31 Mayıs 2015; 11:45:03 >

• İçini açıp yapısını gösterirseniz fikir verebilirim.
  • aynı diyafonu kullanıyoruz , ben içini açmıştım bi ara sizde içini açıp yollarsanız fotosunu belki bi Pot vb. bişey takıp halledebiliriz
  • hplere 100-200 seri pot atman yeterli..
  • Hoparlöre giden kabloya 10-50k arası mono pot koy.
  • yeşil ledin orada bağlantı.
     ses     kontrolü hk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overclock Makinesi

İçini açıp yapısını gösterirseniz fikir verebilirim.

bir dost resimlemiş sağ olsun ben nereye ne değerde bir müdaheleyi öğrenmek istemiştim bebek her zilde titreyerek uyanıyor bunun çözümüne ilgileri için dostlara teşekkür ediyorum

ses     kontrolü hk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERİSKOP -- 2 Haziran 2015; 15:22:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: THE SUBTİTLE

quote:

bir dost resimlemiş sağ olsun ben nereye ne değerde bir müdaheleyi öğrenmek istemiştim bebek her zilde titreyerek uyanıyor bunun çözümünehttps://store.donanimhaber.com/03/f2/5f/03f25ffe694d758d54118c417c52ad73.jpg ilgileri için dostlara teşekkür ediyorum
     ses     kontrolü hk

20 ohm civarı potun orta ucu hoparlöre, bir ucu hoparlöre gelen uca, potun diğer ucu da şaseye bağlayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

hplere 100-200 seri pot atman yeterli..

50 k.om luk koydum seri olarak sesi kademeli olarak değil birden bire kesiyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: THE SUBTİTLE

quote:

bir dost resimlemiş sağ olsun ben nereye ne değerde bir müdaheleyi öğrenmek istemiştim bebek her zilde titreyerek uyanıyor bunun çözümünehttps://store.donanimhaber.com/03/f2/5f/03f25ffe694d758d54118c417c52ad73.jpg ilgileri için dostlara teşekkür ediyorum
     ses     kontrolü hk

20 ohm civarı potun orta ucu hoparlöre, bir ucu hoparlöre gelen uca, potun diğer ucu da şaseye bağlayın.

Evet bu tavsiye ile istenilen sonuç alındı, tüm tavsiyelere candan teşekkür ediyorum, iyiki varsınız DH dostları, bebek mışıl, mışıl uyuyabilecek artık,kalın sağlıcakla.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.